Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Agnese,mums ar niez meitiņai smaganas,visu laiku cīnās un ir kašķīga varbūt drīz jau pirmo zobiņu sagaidīsim,mēs dažreiz,lai mazinātu to niezi biku uzsmērējam medu(mājas),pumpasmums nemetas viss ir okDodam meitiņai visu pa bikum garšot un skatamies,kas un kā,pagaidām fu,fu nav alerģiju un ceram,ka nebūs!
Pievienots 29. aug 2010 20:05

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Agnese,mums par to nikoshanos ir pilniigi identiski...bet tik smiekliigi vinja chiikstinaas un puush,elsh kaa veca veceniite un tas grimases tas vispaar kaut kas unikaals Bet njuu es katru dienu ieskatos beernam mutiitee un taa zobinja kaa nav,ta nav Mees ar ar medutinju nedaudz smeereejam tfu,tfu,tfu arii mums alergiju nav
Pievienots 30. aug 2010 09:54

Anonīms

Mums Sanitas vecmamma pastāstīja par medu,ka tas darbojas,kā anestēzija,mēs vairs mutē neskatamies,jo arī neļauj vairs!Ja smejas,tad paskatamies,bet izpētīt vairs gan neļauj!Bet saka,jo vēlāk,jo labāk ka nāk zobiņi,jo tad šie nostiprinās un ir stiprāki!Bet kā tur ir,īsti nezinu,jo mums ir tikai pirmā peka!
Pievienots 30. aug 2010 11:52

♥Vijuks ♥

Inguss,Sanitinj...Juus esat tieshaam lieli malaciishi,ka nesabijaaties no gruutiibaam,probleemaam un nemetaat plinti kruumos!!! Cienu Juus no visas sirds Tagad tik izturiibu un stiprus nervus
Pievienots 30. aug 2010 15:46

Atbildēt komentāram

Anonīms

Paldies!Ja godīgi gandrīz jau bijām padevušies,bet nu tad atkal sasparojāmies un aizietOi,šodien Sofija jaunu trikus sāka darīt,kniebj Sanitai vaigā,Sanita saka,mammai sāp,bet ši tik skaļā balsī smejasBet tas tik mīļi irTad vēl sākusi spiegt,vienkārši aiz patikas
Bet ir tik feini un mīļi,ka man viņas abas ir
Un ticu,ka visiem tētiem meitas ir tuvas un mīļas!
Pievienots 30. aug 2010 18:33

♥Vijuks ♥

Alise ar kaut ko dikti liidziigu dara Tikai vinjai patiik man iekniebt degunaa,vai kaut kur pie acs Bet vinja nevis smejaas,bet driizaak ar taadu dikti nopietnu sejas izteiksmi-it kaa peetiitu un iepaziitu Tad pasmaida un burbuleejaas savaa nodabaa taalaak Heh...tici man arii muusu meitinjas Juus teetus nenormaali stipri miil Alise ieraugot vien teeti saak smaidiit un tirinaaties pa visu guultinju,un kad vinjsh vinjai kaut ko pasaka-pilniigi vienalga ko vinja saak skalji smieties Tas ir tik miilji
Pievienots 30. aug 2010 21:03

Anonīms

Oi,manējā ar mani ieraugot smaida un koketē,pilnā balsī sāk man kaut ko stāstīt,jo es pa darbu visu laiku,te darba laikā ieskrieni apskatu palasu,atbildu,strādāju tālāk,un tad braucu pie savām burvīgajām sievietēm uz mājām,jo mani tur gaidīs siltums,mīļums un apburoši smaidiProtams,ka meitiņas mīl tētusUn vispār ir tik feini,ka ir maziņš bērniņš,puika vai meitene tam nav nozīmes,galvenais,ka veseli,ka varam viņiem visu to labāko sniegt
Pievienots 31. aug 2010 06:08

Saulite38

Ai, tiešām, feini, ka tāds maziņš mājās, ko paņurcīt,tāpēc nesaprotu, kā tādus pamet, tā kā man  darbs saistīts ar bērniem, nu ne tikai, man viņu žēl, ka jābrauc izņemt no ģimenēm, nu tas tā, galvenais, es tagad izbaudu skaisto laiku ar savu mazulīti, jums  neliekas, ka skrien laiks ātri , paskat, mūsējie tik ātri aug,ka  nepamanīsim , ka jau kājām skries
Pievienots 31. aug 2010 07:06

Anonīms

Oi,laiks toč skrien,piektdien jau Sofim būs pieci mēneši,bet šķiet,ka tiko vēl tikai piedzima!Bet nu labāk,ka atstāj silītē vai slimnīcā,nevis miskastē vai vēl,kur,mēs nevaram ielīst citu cilvēku dvēselē un saprast,kas ir noticis,kādēļ viņš tā rīkojies!Es nenosodu,bet gan pasmaidu,ka vismaz labās rokās atstāts,jo dzīve pati par sevi ir barga un nedomāju,ka ar vieglu sirdi tike atstāti bērniņi!Lai sargā viņus sarģeņģeļi
Pievienots 31. aug 2010 08:45

Saulite38

vislabāk jau silītē, jo mums Latvijā daudz ģimeņu, kas vēlas adoptēt mazus bērniņus, un silītes bērniņi ir juridiski brīvi no dzimšanas, bet slimnīcas bērniņiem vēl vesels ceļš jaiziet, jo mātes piekrišana vajadzīga,utt, es esmu runājusi ar mātēm, es atkal par darbu.Manai peciņai laikam augšā būs zobiņi, šodien raudulīga, grauž visu, pirkstiņus bāž mutītē un smaganiņas uztūkušas
Pievienots 31. aug 2010 20:10

Saulite38

Mēs jau šodien pamanījām, ka mums jau būs augšā zobiņi, smaganiņas uztūkušas, graužam jau visu, jo niez,Tā jau saka, jo vēlāk zobi lien, jo stiprāki, bet tas ne visiem, un medu varat smērēt, bet tikai uzmanīgi,lai nerastos alerģija.Man prieks, ka ir tik jaukas ģimenītes, kuros ir bērniņi mīlēti.Man ir divas meitiņas, starpība viņām ir 15 gadi, un kā lielā māsa viņa ļoti viņu mīl
Pievienots 30. aug 2010 19:03

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Tagad laikam visiem pamazaam saaksies tas trakais zobu periods Bet toties cik muusu mazuliishiem peec tam buus skaists smaidinjsh-jau tagad tas ir skaistaakais briinums visaa pasaulee,bet buus zhilbinoshi skaists Es tikai ceru ka meitinja man nekodiis Jo draudzenes puika vinjai kozh pilniigi triiceedams un liidz kaartiigiem zilumiem :o
Pievienots 30. aug 2010 21:09

Anonīms

Nju,tapēc jau vajaga to mājas medu labāk lietot nevis veikalā nopērkamo!Ivita,Tev ir riktīgs palīgs mājās,feini,ka tik liela meita jau ir!
Vija,par to košanu var iemčīt bērnam,ka nav tā labi,parādīt atpakaļ,ka sāp,ir taču visādas metodes,un nedomā par to,būs jau ok,meitas tak ir gudras
Pievienots 31. aug 2010 06:04

♥Vijuks ♥

Es ar nesaprotu,kaa var pamest shos mazos miiljuminjus...Bet domaaju,ka nav viegli izlemt ko taadu dariit-tomeer 9meen. esi neesaajis to mazuliiti sev zem sirds un veel dzemdeejis...to 9meen. laikaa jau nenormaali speeciiga saikne ar mazo rodas! Es ta nekad,nekad,nekad...nevareetu...Alise ir visa mana dziive es pat iedomaaties negribu,kaa buutu ja vinjas man nebuutu Bet nu katram savs.
Aug tik tieshaam ljoooooti aatri! Tagad man jau ir taada stadija iestaajusies,ka neticaas ka esmu staigaajusi tos 9meen. un veel piedzemdeejusi Liekas,ka vinja visu laiku ir bijusi blakus
Pievienots 31. aug 2010 09:44

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Čau atkal!Ilgi neesmu rakstījusi,bet netieku pie interneta katru dienu.Skatos esat sačalojuši daudz jauna...
Ingus tici man,ļoti labi saprotu cik ļoti gaidījāt savu meitiņu,jo tik pat ļoti mēs gaidījām Sebastianu,jo savu pirmo bērniņu mēs zaudējām dzemdībās...Tāpat,kā Vija rakstīja,ka nevar iedomāties dzīvi bez Alisītes,tā mēs nevar bez sava puikuča...citreiz jau puikucim uznāk niķi un uznāk dusmas,jo nogurums,bet tas ātri pāriet un puikucis ir ļoti mīļš...
Rīt jau 5 mēnesītis un iesim pie dakterītes,ta jau redzēs kā būs izaudzis Mums jau ar dikti niez smaganiņas un liekas,ka viņš izplēsīs tās smaganiņas ārā,bet smaganiņas nav sapampušas...
Puikiņam ļoti garšo biezpiena sieriņš,kad karotīte tuvojas mutei,tad jau mute vaļā...piena maisījumu neēd un viss,spļauj ārā...no pudelītes māk ēst,jo no pudelīts ir dzēris gan tējiņu,gan manu atslaukto pieniņu,bet maisījumu nēēd...negaršo un viss...
Vakar iedevu vārītu burkāniņu-ēda un ārā nespļāva...šodien mēģināsim vārītu burkāniņu ar ķirbi...
Pievienots 31. aug 2010 11:46

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Mums ar taas smaganinjas nav sapampushas,bet kasa nenormaali! He,he mums ar riit pie daktera Laikam arii traki saapiigaas potes buus Bet ko vajag,vajag neko dariit... Taa kaa riit gaidat muusu svaru,garumu un vispaar atskaiti kaa taadu :p
Pievienots 31. aug 2010 17:53

Anonīms

Mārīt,tad Tu vē ltrakāk visam esi cauri gājusi,jo manuprāt tas ir vienkārši traki,ja jau pašās beigās zaudē,bet arī esat malači,ka sadūšojāties un centāties vēlreiz!
Mēs savu dzīvi ar bez Sofijas nu nekādi nevarm iedomāties,māja ir pipildita ar smiekliem  un neviltotu mīļumu un smaidu,vi;na dod tik daudz emociju,ka vai!Nju mums pie daktera jāiet ir 27septembrī,jo tad būs otrā pote,pirmo komplekso poti pārdzīvojām ļoti labi!
Mārīt,kādu maisījumu devi?Mums ar aptamil sāka ļoti atgrūst un nevisai gribēja ēst,bet tad nomainījām uz friso un pagaidām ir ok!
Pievienots  1. sep 2010 05:05

♥Vijuks ♥

Nju taa Esam veiksmiigi atpakalj no daktera bijaam uz taam riebiigajaam poteem-protams izraudaajaamies,bet tagad dikti mieriiga un smaidiiga,speeleejaas ar savu miiljaako ziiloniiti Sveram 7250g un esam 66.5 cm garas
Pievienots  1. sep 2010 13:29

Atbildēt komentāram

Čau,meitenes,nju kādu laiku te nēsmu bijusi un izlasiju visas sarunas,esmu pārsteigta,ka mans vīrs tik sirsnīgi runā(mājās ar viņšsirsnīgi runā,agrākbija noslēgtāks,tānerunājās),tasman ir ļoti liels prieks,jo viņš šeit ar Jums parunājot ir palicis ļoti zinošŽēl,ka citi tēti neisaistās sarunās!
Vija,tadnju,Jūs esat brašas meitenes!Mēs gan nēsam tik brasas,bet gan jau ar laiku paliksim brašas
Pievienots  1. sep 2010 19:01

♥Vijuks ♥

Sanitinj prieks,ka arii tu beidzot ienaaci Mees te visas priecaajamies par tavu super viirinju Vinjsh tieshaam ir ljooooti sirsniigs Mans viirietis arii ir palicis runiigaaks nekaa jebkad agraak Un tik miilji ir kad zvana pa dienu,kameer pats darbinjaa un prasa-kaa ta manaam skaistajaam meiteneem iet Uhh...skaistaakie vaardi

Taa nemaz nav,ka juus neesat brashas Juusu Sofiite ar malacis,viss vinjai ir kaa vajag
Pievienots  1. sep 2010 19:47

Ai,reti man sanāk te ieskriet,bet kad ieskrienu,tad visu lasu ar  lielu kāri!vakar mani Inguss bija palaidis uz darbu,lai varu izpalīdzēt kolēģiem ar pirmā septembra trakumu,tas bija tik feini,bet tai pašā laikā pēc Sofija ilgojos,ka sapratu,ka,ja man tagd vajadzētu atgriezties darbā nespētu morāli to izdarīt,jo atnākusi mājās pat no rokām negribējās aist ārā Sofi
Ir,jau ir braša,tik mums ar ēšanu klibolieta,negrib viņa mums tā ēst,bet vakr padzīvojoties ar tēti,man prieks bija,ka viņa ēda,tad nu laikamir dienas,kad tagd Inguss baros Sofi,lai būtu progressBet būs jau okMan baigais prieks,ka te varam tā sanākt un padalīties ar domām un visu pārējo,jo nu citreiz ir grūti mums vienām un labi,ka mums ir blakus tik superīgi vīrieši
Pievienots  2. sep 2010 07:13

♥Vijuks ♥

Ik peec cik ilga laicinja Jums Sofiite eed? Mana Alise eed apeeram ik peec 3-4h Juus esat meeginaajushi Aptamil Riisu-kukuruuzas putrinju? Manai mazulei dikti garsho un naktii ar gulj taa ka prieks! es ar biju darbaa vienu dienu,bet tad Alisei bija 3meen. Es pat ar klientiem normaali parunaat nevareeju,jo visu laiku domaaju-ko mana bebe dara Principaa sajuutas taadas pashas kaa tev Darbaa ir forshi,bet ja buutu tagad jaaiet straadaat es nevareetu
Pievienots  2. sep 2010 11:09

Anonīms

Oi,vakar biju ar Sofi mājiņās un bija tik feiniNju Sofis mums ēd,kā grib nju apmēram no 2-3stundām,kā kuru dienu,nu nekādi režīmu mums nesanāk uztaisīt!Tā,kā te Ogrē ir veikalu ierobežojumi,tad mēs esam bebi rīsu putriņu nopirkuši un ēd gana labi toTad arī esam jau devuši hipp biezenīšus ar teļa gaļu un dārzeņiem,persiku,un meleņu ābolu,sākumā nevaisai viss,bet jau nākamajā dienā,kad dodam ir jau ok,jau pazīst garšu un ēd,pati vēl muti atverArī esamdevuši auzu putriņu un tā ar garšo,tagadmana māsapirkumiņāRīgā nopirka friso rīsu-kukurūzasputriņu un tad redzēs,kā ēdīs,bet tā domāta bebjiem no pieciem mēnešiem,tā kā rīt mums jau būs piektā jubileja,tad varēs arī pamēģinātUn mājās atkal Sanita kūkuku ceps,mmm!
Pievienots  2. sep 2010 12:29

♥Vijuks ♥

Mees ar vakar sapirkaamies jaunus garduminju mazulei Mellenju biezeniiti,pukjkaapostu ar kartupeljiem un peetersiili,kirbiiti ar kartupeli un putrinju milupas kuru pirms miedzinja jaadod Arii vinja ir riisu,bet ar banaana un citronmeetras garshu Dikti laba,beernam ilgi ir saata sajuuta Tik ozh gan vinja drausmiigi UUuu...5men. apalja jubileja Kaa ta riit tu tiksi lutinaats ar kuucinju-njam,njam,njammm
Pievienots  2. sep 2010 12:54

Anonīms

Oi,Sanita katru mēnesi pacenšas un kateeiz sevi pārspēj,palutina gan mani,gan ciemiņusOi,pirms miedziņa mēs tik vēl mammas pupu gribam un viss!Sanita jau raizējas,kā būs,kad tāpiena vairs nebūs,jo uz beigām jau iet,vakar tā viņaman teica un ir biku nobažījusies,bet ceram,ka tas viss pats pa sevi dabiski aizies!
Klau,kurTu  tās milupas putras dabū?
Ogrē nevienā veikalā nav
Pievienots  2. sep 2010 14:28

♥Vijuks ♥

an buus labi,lai vinja pameegina pa dienu atslaukt pieninju un Sofiiti pirms miedzinja nevis pie kruuts likt,bet cieshi piespiest klaat-taa pat kaa barojot ar kruuti un pudeliiti tureet kruuts liimenii! Es taa dariiju kad pieninjsh saaka nu jau pamatiigi beigties Un tad bija dikti vienkaarshi,jo mazaa jau bija pieradusi pie pudeliites pirms miedzinja un tad mana pieninja vietaa tika liets maisiijums!
Par taam putrinjaam... Es vinjas peerku Alfas Rimiitii...ja gribi es varu nopirkt un tev aizsuutiit Nju tas ja vajag protams
Pievienots  2. sep 2010 16:24

Anonīms

A,nju zināšu,ka rimčikā,jo uz Rīgu tak ar braucam nav jau tālu Ogre,paldies pa info,jomēs tagd daudzko pērkam pirkumiņā,jo tur sanāk lētāk,piemēram pamperi,labie mums mēnesim izmaksā tikai 23Ls tas ir labs ietaupījusTur arī irputraslētākas,bet aptamil putru nav,ir piena maisījums,bet ne putras,tur arī hipp biezenīši ir lētāki var uz vietas braukt iepirkties un var pasūtīt netā un atved uz mājuJopar milupasputrām esmu dzirdējis labas atsaukmes,bet friso ar irlabs,bet kas nu kuram,ne visiem mazajiem viens patīkOk,pateikšu,lai Sanita pamēģina tā darīt!Paldies pa padomu!
Pievienots  2. sep 2010 19:43

♥Vijuks ♥

Kaadus juus lietojat pampiishus? Mees huggies Bet taas putrinjas noteikti ir hipermarketos,mazajos Rimi nav Milupas putras tik tieshaam ir labas Njuu vismaz mums patiik Aptamils jau ar ir Milupas razojums
Pievienots  2. sep 2010 20:29

Anonīms

Vija,Vai Tava Alise jau iemācījusies ir spiegt?Mūsu Sofis kliedz un spiedz kā traka
Pievienots  2. sep 2010 12:30

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Nu zini,kaut kaa veel nav iemaaciijusies Bet es jau dikti gaidu,kad vinja iemaaciisies Vinja mums pagaidaam tikai dikti skalji smejaas Mees arii veel nemaakam caur kreiso saanu uz veederu apgriezties-pagaidaam sanaak tikai caur labo saanu
Pievienots  2. sep 2010 13:00

Anonīms

Mēs gan veļamies uz visurieni un rokas ar dabūjam laukā,bet par to neraizējies ir normāli,kad mazais sešosmēnešos to visu dabū gatavu,vienkārši mūsēja to labi dabū gatava,jo ir masāžu kurs iziets un tagad atkal mums ir masāžu kurs!
Tici,priecājies,ka nespiedz un nekliedz,jo vakr man šķita,kapalikšu sirms,tiešām Jums mammām cepuri nost dien dienā klausoties toIr jau feini un mīļi,bet,kaspa daudz tas pa skādi!
Pievienots  2. sep 2010 14:31

♥Vijuks ♥

tiekam jau galaa,bet tici man dazhreiz vienkaarshi nezinu ko gribaas izdariit ar to beernu Bet tas tik domu liimenii...Un mums Alisiite vispaar neraud-raud tikai,kad vinjai kaut kas saap Bet paarsvaraa vinja duuc un ruuc...kaa kaut kaads vibraators Bet tu malacis,ka tiki galaa viens pats
Pievienots  2. sep 2010 16:11

Saulite38

Ar mūsu meitiņa rūc un dūc,bet interesanti ,ir tad ja, grib ēst, tad gan  raud,dod un viss, pieej tik klāt, visu saprot, pēc smaržas, jo mēs vēl pupojamies, bet jau šo to garšīgu arī apēdam, burkānu suliņu, ābolīti paskribinam, bet mums šodien vārda dieniņa.
Pievienots  2. sep 2010 18:41

Anonīms

Ivita,apsveicam Tavu mazo ar vārdiņ svētkiemLai aug vesela
Mūsējāir baigi labi iemācījusies spekulēt sāk kliegt,raudāt,kad paņem rokās viss ir ok,par miedziņu tagd dod ziņu berzējot actiņas
Vija,nepirmo reizi biju viens ar Sofi,Sanitu esmu laidis safrizēties un uzacis koriģēt un tad jau ar labu laiku viens esmu bijis,Sanita pienu atsaulauc atstāj visas norādes un darbojosVajaga jau Jūs sievietes palaist atpūsties,jo ticu,ka domās citreiz nez ko gribas izdarīt ar bērnu,jo Jūs tak ar esat tik cilvēki un nogurstat,jo dien dienā esat ar mazajiem,tapē ir feini,ka varu kaut divas stundas iedot Sanitai atpūtu,aizejot ar Sofi divatā staigāt,lai Sanita izguļas,un līdz ar to man ar Sofi ar labs kontakts veidojas
Pievienots  2. sep 2010 19:49

♥Vijuks ♥

Ivitinj arii es miilji sveicu mazo vaardinj sveetkos

Par to spekuleeshanu-arii muusu peka to ir sapratusi un iemaaciijusies,dara gan vinja to reti,bet kad uznaak tad nikjojaas-panjemam rokaas viss ok,tikko noliekam atpakalj atkal saakaas un actinjas mees berzeejam jau no triis meeneshiem Jaa pat taas divas stundinjas miedzinja lieki noder Es vismaz peec taadaam divaam stundinjaam bezruupiiga miega juutos kaa septiitajaas debesiis un labs garastaavoklis garanteets vismaz triis turpmaakaas dienas
Pievienots  2. sep 2010 20:13

Saulite38

Mīļš paldies par laba vēlējumiem, manai Elīzai kaut kā nav noteikts dienas gulēšanas  režīms, citreiz spēlējoties pati iemieg, citreiz čīkstuļo, kamēr nepieej klāt nepaņem rokās, bet pa dienu paguļ vairākas reizes.Man prieks par tādiem tētiem kā Inguss.
Pievienots  2. sep 2010 20:32

mammis

sweikas...manam alekinjam jau naak zobinji un esam dikti nervozi..varbut kada mamite/tetis var ieteik kko kas mazam atvieglotu sapes?zel noskatities kaa raud,un it ipasi naktiis
Pievienots  2. sep 2010 20:30

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Chavinj Mees te kaut kad nesen bijaam tieshi rakstiijushi Ljooti paliidz uz smaganinjaam nedaudz medutinju uzsmeereet Jo medus miikstina smaganas,ir dabiigais antiseptikjis un arii nomierina beernu,jo ir salds Baigie malaciishi,ka tik aatri zobinji naak
Pievienots  2. sep 2010 20:49

mammis

paldies nesanak man tik ilgi pasedet lasot kas jauns aprilja mazajiembet gan jau kadu brivdienu pieslegsos
Pievienots  3. sep 2010 05:37

Anonīms

Sandra,aptiekā ir nopērkami visādi gēliņi
Pievienots  3. sep 2010 06:45

♥Vijuks ♥

Ivita es jau te visu laiku sajuusminos par to cik Sanitai ir paveicies ar taadu viirinju un Sofiitei ar taadu teeti
Par to guleeshanu-shodien bija vienkaarshi tik smiekliigs moments Es ar mazo speeleejos,vinja nu taada dikti aktiiva-nekas neliecina par to ka miedzinjsh naak Aizgaaju vinjai uzsildiit mikrovilnju kraasninjaa biezeniiti 20sek. atnaaku atpakalj uz istabu un skatos mana mazaa Alisiite rokas gaisaa un saldi chuch Taa nosmeejos Tik miilji
Pievienots  2. sep 2010 20:53

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ai,paldies meitenes par jaukajiem komplimentiem,bet kā jau minēju dikti ilgi,gaidīta un mīlēta Sofis mums irŠodien 5mēneši,neticas,liekas,ka tiko tik dzima,ka vispār vēl Sanita ar lielo punci bizinējaAi,Sanita ar pēc tāda miega ir 7debesīs un pilna enerģijas uz turpmāko nedēļuForši,ka mēs vīrieši varm Jūs sievietes palutināt
Pievienots  3. sep 2010 06:48

♥Vijuks ♥

Sirsniigaakie sveicieni jubiliitii,lai aug liela un veseliiga
Tici man shaada veida lutinashana vismaz shajaa dziives posmaa ir daudz patiikamaaka un veertiigaaka par jebkuru citu daavanu
Pievienots  3. sep 2010 08:17

Anonīms

Paldiespa apsveikumu un laba vēlējumiem
Pievienots  4. sep 2010 11:57

Anonīms

Vija,mēs ar lietojam huggiesTai pirkumiņā pērkam lielo giga mega paku,kur ir iekšā192pamperi,trešo izmēru un mums mēnesim pietiek,tā paka tur maksā22,90Ls!Un viņi tiekvesti no Anglijas!Mēs esamļoti apmierinātiNju mums te Ogrē pārsvarā ir maksimas un viena no tām tikai ir ar diviemx un nu nav nekāda dižā izvēle tur!Bet nju brauksim tad uz Rīgu pirktPaldies painfo,palīdzību,padomu
Pievienots  3. sep 2010 06:53

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Hmm...Kad tagad vajadzees pamperus buus jaapameegina pirkuminaa pasuutiit Paldies arii tev par ieteikumu
Pievienots  3. sep 2010 08:14

Anonīms

Nav pa kasTur daudz labu lietu iršeit mammam arīir diskusijas ar to veikaliņu!
Pievienots  3. sep 2010 10:56

Ak dzīve, dzīvīte........

Var tak pasūtīt ne paši braukt, tas 1,99Ls par kurjeru, atmaksāsies!un pievedīs mājās klāt un ienesīs iekšā, nav ne pašam jāstiepj nekā...super, man patīk!!!!!!!!!!!!!!
Pievienots  4. sep 2010 10:57

Anonīms

Mēs pasūtam uz 30Ls un atvedpa brīvuBet pirmo reizi nbijām tur un iepirkāmies,jotāpt Rīgā bijām!
Pievienots  4. sep 2010 11:55

Ak nu jā Ogre ir vēl tā priviliģētā vieta, kur ved pa brīvu, man gan uz Līgatni jāmaksā, bet vienalga esmu ļoti apmierināta!!!!!!!!!
Pievienots  4. sep 2010 12:11

Anonīms

Tik un tā apmaksājas,ka ved uz ,mājām,jo pašam braukt ir dārgāk!
Pievienots  4. sep 2010 12:34

Tieši tā...
Pievienots  4. sep 2010 14:56
  1. « 
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7