Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

...mamiņi...

Mēs vakar pirmo reizi ēdām truša gaļiņu kopā ar ķirbi,baigi labi visu apēda,var būt bija jauna garša un,tad diezgan kāri ēda,bez problēmām taisīja vaļā mutīti...Tagad 1x ned.došu gaļiņu...

Kaut gan cik bieži jūs dodat gaļiņu?
Valsts svētkos iedevām mandarīnu,kā viņš mutīte šašķobīja,jo laikam jau pa skābu likās,tik smieklīgi,kaut gan man likās,ka saldi...Tad tētis vakar ēda ķiršu kompotiņu un devu puikam ķirsīti,nu tas bija tik skābs,ka viņš muti vaļā ne pa kam vairs netaisīja
Biezpienu ar krējumu Sebucim iedodu,kad paši ēdam brokastis,garšo jau ļoti,bet daudz nedodu,jo tur jau sāls klāt...

Medija,puikam dodu tik dārzenīšus 1x dienā,jo tik no 6 mēn.sāku dot,jo mums vēl krūts ļoti labi pietiek...

Man puika vispār tāds interesants,viņš pa nakti vēl vairāk un labāk krūti izēd,nekā pa dienu...citreiz pa dienu tik mazliet padzeras un viss...kādreiz pa nakti uznāk,ka ceļas ik pa 2 stundām ēst,citreiz 3-4 stundas neuzmostas un,tad ēd tā it kā nebūtu dabūjis vispār ēst...Un,Sanitiņ,man Sebis ar nedzer ne ūdeni,ne tējiņu,kaut gan tagad ilgi neesmu mēģinājusi dot...kad izspiežu ķirbja suliņu,tad kaut kā iemānu un viņš pāris karotītes padzer...bet tā ne par ko nedzer...
Pievienots 20. nov 2010 10:00

Atbildēt komentāram

dusmiigaa

mums tas pats,pa nakti eed ik peec 2stundam,no riita pamozos kruutis galiigi tuksas,bet pa dienu kadas 2xiedodu kruti,jo parsvara ed manis taisitos biezenisus,piena pietiek lieku veel saldetava,es saaku no 5menesiem un 2nedelinam iedot darzenisus,
Cik daudz jusu mazuli izdzer udentinu,manai visu laiku loti slapst,nekad neatsakas no uudens..
Sanita..kaa Tu tos spinatus devi,blendereji vai kaa?
Pievienots 20. nov 2010 20:00

Medija:Novārīju kopā ar kartupeļeim un gaļiņu un visu kopā blenderēju,bet nju spināti jau ātri paši ižšķīst!Vakar pamēģinājam pupiņas ar rīsiem un tomātim un gaļiņu,baigi labi gāja pie sirsniņas
Pievienots 21. nov 2010 16:02

didii

Sanit, purkšķiši mazajai no pupiņām nebija? No tevis tik mācīties receptes.. Man pašai nekas tāds neienāktu prātā, būs jāpamēģina kkas jauns , jo mazai domāju jau apnicis vienvidīgs ēdiens.. Spināti izklausās interesanti-man pašai ar garšo.
Pievienots 21. nov 2010 19:07

Nebija purkšķu sofim,bet vienu dienu vēders neizgāja,bet šodien ka lika,ta lika pamperuNju ir jau tā,ka es bieži vien to,ko taisu ģimenei dodu arī Sofim sākumā visu uzvāru bez sāls un atleju katliņā priekš Sofijas un tadlielajā katlālieku garšvielas klāt,a Sofim uz naža galiņa ar ielieku sālīti,jo gluži bez sāls ar nevarot!
Pievienots 21. nov 2010 22:03

Māruk!Ja godīgi es sofijai dodu gandrīz katru idenu gaļu,mums ir tā,ka vienu dienu gālā ar dārzeņiem,otru dienu zivtiņa ar dārzeņiem,tad vienkārši dārzeņi!Un tā pa apli,vakar iedevām spinātus ar teļa gaļiņu un kartupeļiem,nevisai spināti garšoja,bet nju ēda
Rupmaizi es ar dodu,lai zobiņie lien laukā,esmu devusi arī sūkāt vistas kauliņu,tagad dodu arī barankas,jo asinam zobusEs katru dienu kad ēdam biezeni dodu padzerties,jo nju,lai pietiek šķidrums,jo man pieniņš ir vairs tikai uz nakti!
Pievienots 20. nov 2010 18:16

Atbildēt komentāram

Medija:Es domāju,ka UK varētu pat varbūt labāki būt!
Pievienots 20. nov 2010 18:17

Atbildēt komentāram

dusmiigaa

Sanita...varbuut vari vairaak padalities ar recepteem ,ko taisi mazajai
Pievienots 21. nov 2010 20:58

Atbildēt komentāram

Medija:Nju ir tā,ka es baigi vados un izdomāju no tā,ka ieju veikalāpacilāju burciņas palsu,kas tur ir un eju mājās un uz taisu
Bet pārsvarāpamats ir burkāns,kartupelis,tomāts un gaļiņa vai zivtiņa!
Kad pati gatavo ko sev neliec klāt garšvielas un kad gatvs atlej mazajai citā traukā,kur blenderē un savam katlam nju vari pievienot gašas!Gaidu,kad mums būs astoņi mēneši,tad iedošu pamēģināt makaronus!Griķus ar vēl nemēģinājām!Bet ļoti garšo biešu zupuņa un vistas zupiņa!Ja ko konkrēti gribi tad jautā noteikti uzrakstīšu
Pievienots 21. nov 2010 22:06

Atbildēt komentāram

Anonīms

Es arī sāku domāt, ka vajadzētu kaut kā daudzveidot mazā ēdienkarti. Palasoties te var smelties idejas. Paldies, Sanit!
Mēs arī svētkos  Ritvaram iedevām mandarīnu, tīri labi izsūkāja visu sulu no daiviņas ārā.
Pievienots 22. nov 2010 11:02

Atbildēt komentāram

Aiva:Nav pa kas!
Pievienots 22. nov 2010 16:32

Atbildēt komentāram

maaminja

man tāds jautājums, kad taisiet mazajam kādu zupiņu, vai liekat(un kādas) garsvielas klāt?
Pievienots 22. nov 2010 16:44

Atbildēt komentāram

lieku tikai drusciņ sāli un viss,jo pārējās garšās domāju,ka pa ātru,bet tas,katrai mammai individuāli jaizlemj!
Pievienots 22. nov 2010 18:28

didii

Es lieku tikai nedaudz sāli ar jodu, izlasīju, ka veikala burciņās ar to liek.
Pievienots 22. nov 2010 19:31

Zaņuk:Tu ar veikala burkas lasiEs vismaz tā kaut ko jaunu izgudroju Sofijai un doduŠodien bišu zupiņu devu šķidrāku nekā biezeni,devu,kā biezupu un viņai dikti garšoja un vismaz šķidrumiņš bija puncim
Pievienots 22. nov 2010 22:13

Atbildēt komentāram

Vija,kur Tu esi pazudusi?Kā Alisītei ietas?Sveiciens Alisītei 7mēnešu jubilējā
Ivita:Ar nokavēšanos sveiciens Elīzai 7mēnešu jubilejā
Pievienots 22. nov 2010 22:16

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 21
  3. 22
  4. 23
  5. 24
  6. 25