Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

didii

Sanit, mazās sāks skraidīt, tad mēs līdzi netiksim tagad , kad pieturu viņa tik ātri skrien uz priekšu , fiksi apgriežas un atpakaļ, es tik viņai pakļ... nu mums jau ļoti patīk staigāties.. Šorīt mazā 8:00 modina  mammu- piecēlusies gultiņā, skatās uz mani un runājas.. Vismaz beidzot vēlāk pamodās, tā parasti mazā ap 6:30 ceļās, bet gulēt gan iet visu laiku vienā laikā 20:00..

Medija, kad mazā dzimusi?   Nav ko satraukties,kad citas māmiņas stāstija, ka mazie jau rāpo, bet mana tik uz atpakaļu sļūca, bet vienā dienā sāka visu darīt, gan rāpot, gan sēdēt patstāvīgi..
Pievienots 17. nov 2010 07:56

Atbildēt komentāram

dusmiigaa

Emilia piedzima lieldienu ritaa 04.04.2010
vakar bijam sverties 9,990kg vienigi Uk bernus nemera,pati centos un sanaca man 74cm
es jau nesatraucos,bet dels man sini vecumaa jau staveja pie gultinas kajas,ik pa laikam salidzinu ko maceja delins un ko maak meitina
mani loti intrese,ko dodat eest saviem mazuliem,vai galinu jau eed?
Pievienots 17. nov 2010 22:09

Anonīms

Sanita, man  jau daktere arī teica par to temperatūru, bet pirmajam puikam tādas nebija. Vakar uz vakara pusi Ritvariņam arī vairs nebija. No rīta puses vēl 37,2 turējās. Šodien jau vairs nav.
Pievienots 17. nov 2010 09:56

Atbildēt komentāram

Njju 37,2 mazajiem neskaitās temperetūra,ska ka mazajam temperetūra ir no 37,5 vismaz man tā ģimenes daktre saka!Un man prieks,ka Ritvariņam ir viss kārtībā!
Pievienots 17. nov 2010 22:49

♥Vijuks ♥

Mums arii teica,ka beerninjam tikai saakot no 37,5 saak skaitiities temp.
Pievienots 17. nov 2010 23:08

...mamiņi...

Medija,neuztraucies,gan mazā visu paspēs...mums puika ar tikai šļūkā,galvenais,ka uz priekšu tiek un tas jau ir daudz...BET VAKAR JAU NOSTĀJĀS ČETRĀPUS UN PAŠŪPOJĀS,bet neparāpoja,bet tas jau nozīmē,ka drīz jau pavisam stabili rāpos...
Vakar sāka arī stabili pats sēdēja,var noliekties uz priekšu paņemt mantiņu un atliekties atpakaļ,bet uz sāniņiem vēl krīt,nevar noturēt līdzsvaru...

Zane,Sanita jūsu mazās ir riktīgas žiperītes
Pievienots 17. nov 2010 10:37

Atbildēt komentāram

Māruk:I,nerunā tāda žipere,ka vai!Viena ni un ni negrib spēlēties visu laiku mammu,tanti vai tēti vajaga,ja paliek viena sāk bļaustīties un aiziet līdz pat asarām,bet nu citreiz man nekas neatliek,kā atļaut pabļaustīties un paraudāt,jo vakariņas ta jāsagatavo
Pievienots 17. nov 2010 22:51

dusmiigaa

Marite,mana nu jau vairaak ka menesi taa supojas,bet nerapo,,malaciitis kad sacis seedet
Sanita..mums taspats,mazaa jau saak raudaat kad eju uz durvju pusi,nepakam negrib palikt viena un paspeleties..
Pievienots 19. nov 2010 23:38

Medija:Katrs bērniņš ir personība,katrs dara pa savam!Es pat uzskatu,ka Sofija man pārāk ātri visu sākusi darīt,bet,kājau te iepriekš minēju,man Sofija ir divreiz izmasēta,neju tapēc,ka es tā gribēju,bet mums ieteica daktere,jo bija liels tonuss un gūžiņas dēļ un pēc masāžām mēs visu diezgan ātri sākām darīt un nu jau šodien atkal patstāvīgi pastāvējām un spērām jau divus soļus patstāvīgi!
Sofijai jau gaļu dodu no piecu mēnešu vecuma,zivtiņu iedevu,kad gandrīz bija septiņi mēneši,tagad katru dienu ēdam kādu auglīti un sāļo biezeni,saldo(putoto biezpienu ar vaniļas skaidiņām mīl ar citām garšām nepatīk),pārsvarā dodu visu,bet pakāpeniski dodu kaut ko jaunu,lai pierod pie jaunajām garšām!
Pievienots 17. nov 2010 22:47

Atbildēt komentāram

Ā,mēs nopirkām to lietu,kur var ielikt iekšā auglīti un mazais pats izsūc,baigi labā lieta,Sofijai dikti patīk un man nav raižu,ka varētu aizrīties
Pievienots 17. nov 2010 22:52

Atbildēt komentāram

didii

hmmm, kāds viņš izskatās???
Pievienots 18. nov 2010 09:31

didii

Medija, es ar sākumā satraucos, ka Lauma neko nedarīja, bet vienā dienā pēkšņi visu sāka darīt.Patīk viņai no lielās gultas šļukt nost- aizrāpo līdz gultas malai, pagriež dupsi un laižas lejā un tad gar malu staigājas
Mēs arī esam liellopiņu un lasīti ēdušas, tagad mēģināsim vistiņu..
Es jau nezinu kā tur ir ar tiem jogurtiem-drīkst vai nē, bet mums ļoti garšo Kārums putotie jogurti un biezpiena kremi, ar tiem es bieži mazo palutinu, bet lai neizlaistos sākumā paēdam sāļo biezenīti. Sanit, cik sapratu ,Tu arī dot Kāruma biezpiena kremu?
Pievienots 18. nov 2010 09:48

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Sanitiņ,kas tā par lietiņu,kur to auglīti ielikt,izklausās baigi labā lietiņa...kāds izskatās un,kur tādu var nopirkt???

Es vēl neesmu pamēģinājusi dot gaļiņu...nopirku truša gaļiņu un saliku pa mazam gabaliņam saldētavā,kaut kad būs jāsāk dot...šad tad palutinu ar biezpiena sieriņu,tas jau ļoti garšo,vai šokolādi...esmu iedevusi arī skābētu gurķi,sūkā kā traks,bet visu laiku jāuzmanās,jo ar saviem zobiņiem jau kož gabaliņus...
Pievienots 18. nov 2010 10:32

Atbildēt komentāram

Meitenes:Tas ir tāds plasmasas ar auduma sietiņu,to var noprikt Čipalino veikala'es vismaz pirku tur ar maināmiem sietiņiem kopā samaksājām 7Ls,liekas,ka dārgi,bet es tās drēbītes pēs auglīšiem izskaloju un lietojam vairāk kārtPar to ar biju dzirdējusi no nostāstiem un nolēmu izmēģināt un nenožēloju,jo rokturītis ir ērts un parocīgs turēšania un arī zobu paasinam mēs!
Zane:Jap dodu viņai kārums putoto bieziena krēmu ar vaniļas skaidiņāmVēl baigi garšo no hipp ābols-mango ar biezpienuŠodien otreiz iedevu suliņu,bet šobrīd mums labāk garšo ūdentiņš!
Un jogurtu drīkst dot,es to noskaidroju
Pievienots 18. nov 2010 16:10

Atbildēt komentāram

didii

Kādu suliņu devi, speciālo mazuļiem?? Es mazajai dodu padzerties kumelīšu tējiņas, vienu brīdi pamēģināju plūmju kompotiņu-tā ļoti garšojapliku ūdentiņu negribīgi dzer, tad es pielieku nedaudz mediņu.
Mums garšo visi Kārums jogurtiņi un biezpiena krēmi.
Pievienots 19. nov 2010 18:14

Jā devu speciālo mazuļiem,bet mums ir problēma,ka Sofija vispār negrib dzert,šodien jau spiedu ar spiešanu,kasmums raudāšanā aizgāja,bet nu vismaz padzēra ūdeni!
Pievienots 19. nov 2010 19:15

Lūk kā viņš izskatāsMums ir tieši šitāds
Pievienots 18. nov 2010 16:51

Atbildēt komentāram

didii

Izskatās laba lieta. Mazajai vakar devām apelsīnu, mazā nokoda gabalu,bija bail, ka neaizrijas bet ar šo nekas tads nenotiktu.
Pievienots 19. nov 2010 17:58

Aga ar šo vispār nevar aizrīties,man baigi pašai patīk un tā bez raizēm Sofija tagad katru dienu dabū auglīti
Pievienots 19. nov 2010 18:54

dusmiigaa

Emilia man ir edusi biespienu,darzenus,sautetu zivi,dazadus auglisus,jogurtu(bet specialo mazuliem)varu manna un auzuparslu biesputrinu,sodien pirmo reizi eda varitu vistas fileju un biju iedevusi rocinaa rujo maiziti lai nogarso,tas arii pagaidam viss,
man jau deels visu saka atri dariit,tapec taa jocigi kad meita nu neko,tik lien uz punca,bet skats jau smiekliigs,kad ierauga ka naaku taa ziperiigi aizlien,muuk no manis
Sanita,taa lietina iskatas baigi labaa,buus japaskatas vai arii uk veikalos tadu var nopirkt,jo man ir paniskas bailes no ta kad berns var aizrities,man ar deelu ir gadijies,peectam visu dienu rokas triic
Pievienots 19. nov 2010 23:31

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 20
  3. 21
  4. 22
  5. 23
  6. 24
  7. 25
  8. 26
  9. 27
  10. 28