Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Saulite38

Arī man būs jāatgriežas darbā,tikai mums ar aukli problēmas,it kā jau vasara, man lielā meita pieskatītu, bet viņai eksāmeni jūnijā,vŗam vienīgi maiņas darbs, bet viņš uz Rīgu braukā, darbs man arī kā jau visās iestādēs no 8 līdz 17, būs jau kaut kas jādomā.Jā meitenes viņi vēl maziņi ap gadu, mammas vajag, bet ko lai dara 
Pievienots 13. nov 2010 10:14

Atbildēt komentāram

Nju,mums ar vēl nav auklītes,bet nju ceru,ka šo jautājumu mēs atrisināsim
Pievienots 13. nov 2010 11:17

zemene777

Sodien pamaniju ka manam milajam delinam jau pirmie zobini izskilusies
Pievienots 13. nov 2010 19:45

Atbildēt komentāram

Sveiciens pirmajiem zobiņiem!
Pievienots 15. nov 2010 09:40

Ak dzīve, dzīvīte........

Jā meitenes, es jau tagad lēnām sāku domāt par darbu, no vienas puses gribas būt neatkarīgākai, gribas savu naudiņu, un protams, naudiņa ir arī vajadzīga, īpaši tad kad pēc gada tā būs tikai 38Ls, jo rēkini jau nemazināsies, un vīrs visu nevarēs pavilkt, bet no otras puses tik ļoti negribas mazo atstāt auklēties kādam, jo pašai gribas redzēt visu, gan solīšus, gan vārdiņus dzirdēt, utt........
Bet būšu spiesta atsākt strādāt..
šobrīd man ideālais variants būtu atrast darbu pa darbdienām, jo vīrs man strādā pa weekendiem(pavārs, darbs viesu namā, kad citi atpūšas tad viņam jāstrādā), tad mēs varētu savienot auklēšanu, un iztikt bez aukles...bet grūti jau atrast ko tādu, jo mani darbs gaida tai pašā viesu namā kur vīru, strādāju par administratori - viesmīli, un tad tas arī ir weekendu darbs vairāk....meklēju ko citu, lai varētu apvienot to auklēšanu, bet kas no tā iznāks nezinu....
Vēl ideālāk būtu, ja kāds piedāvātu darbu no mājām(bet ne neta projektus), administratīvo darbu - komunicēšana ar klientiem, gan telefoniski, gan meilos, jaunu klientu piesaiste, tāmju sastādīšan, rēķinu izrakstīšana, līgumu slēgšana, utt...jo tad es būtu mājās un plus arī strādātu, bet vienmēr būtu blakus, ja vajadzētu ko palīdzēt ar mazo, ja piem.m, vīrs netiktu galā un tā..Redzētu arī solīšus, dzirdētu vārdiņus, neko nepalaistu garām..nebūtu arī jāatsaka mazam krūtsbarošana...
Tas būtu superīgi...
un kāpēc gan nevarētu darīt darbu mājās, kāpēc obligāti jābūt darbavietā uz vietas, ir tak viss tik elektronizēts, šai informāciju laikmetā, un sazināšanās ir tik vienkārša...
Ko Jūs par to domājat?
Pievienots 15. nov 2010 08:47

Atbildēt komentāram

Nju,variants jau ir superīgs,vajaga jau tikai realizēt,bet cik zinu pārsvarā visi grib,lai tas būtu biroja vai kur citur uz vietas,lai var uzraudzīt darbu!Bet nju,ko lai Tev veicas un izdodas!
Pievienots 15. nov 2010 09:41

Paldies!
Mēģinu jau un meklēju ko tādu, pagaidām bez panākumiem, un ja tā turpināsies, tad būs vien jāiet strādāt darba vietā...
Bet žēl jau to mazulīti atstāt, tā gribas visu redzēt un zināt par viņu..Aiiiiiiiiiii............
Pievienots 15. nov 2010 10:27

Vakar Sofija kautrīgi skatoties uz Ingsu un mani pateica mamma,man tie bija lieli prieki,jo teica tiaki tetis un tante,dai dai,o jē,nē!Vārdu krājums mums ir bagātīgs un,ja viņai garšo tas,ko dodu ēst saka ņam,ņamKā arī vakar pusminūti aptuveni pastāvēja kājās viena pati un paspēra pirmo soli bez atbalstiem,bet gribas man,lai viņa vēl parāpo,bet kā būs tā būs!
Pievienots 15. nov 2010 09:45

Atbildēt komentāram

Apsveicu!
Manējais mammu saka, bet tēti nē!
dēliņš ar ceļas kājās kur vien var un turoties stāv, ar gribējās lai ilgāk parāpo, nostiprinot šo prasmi, bet aizliegt neaizliedzu................
Pievienots 15. nov 2010 10:31

Anonīms

Šodien bijām pie dakteriem. Dabūjām divas potes. Redzēs, pagājušo reizi bija temperatūra. Tagad skatīšos. Cerams, ka iztiksim bez.
Ritvariņš ir 74 cm garš un 10,2 kg smags. Kā jau tas, kurš ēd maisījumu, nevis mammas pienu...
Pievienots 15. nov 2010 11:47

Atbildēt komentāram

Anonīms

P.S. Zobu mums vēl joprojām nav un izskatās, ka tuvākajā laikā arī nebūs.
Pievienots 15. nov 2010 11:48

Aiva!Nju nevisi bebji ir lieli no maisījuma!Bet prieks,ka Jums viss okun,ka augatGan jau zobiņi arī atnāks
Pievienots 15. nov 2010 20:07

Atbildēt komentāram

Anonīms

Sanita. Tur gan Tev piekrītu, ka ne visi bebji ir lieli no maisījuma. Vienkārši bērniņi kādi ir tādi ir. Vecākais arī bija liels. Zinu bebjus, kas no mammas piena ir bijuši vēl lielāki un zinu bebjus, kas Ritvara vecumā ir mazulīši, bebulīši ēdot arī maisījumu.
Bet man jau liekas, ka viņš no tā maisījuma barojas
Pievienots 15. nov 2010 20:22

Barojas no visa!protams saka,ka ar maisījumu mazo var pārbarot,bet ar mammas pienu mazo nevar pārbarot,bet nju nezinu,kā īsti ir,es domāju,ka mazie ēd tik cik viņiem gribas,man Sofija ļoti maz ēd!Cik tagad sveram nezinu,jo mums tikai 21 decembrī uz potēm,tad svērs un mērīs,bet uz pusgada jubilēju bijām 8kg smagas ēda maisījumu,dārzeņus,gaļu,augļus,un manu pieniņu !
Pievienots 15. nov 2010 20:45

Anonīms

Diemžēl arī šoreiz bez temperatūras neiztikām. Ritvariņš tāds kašķīgs.
Pievienots 16. nov 2010 11:01

Aiva:Man daktere teica,ka tas esot normāli,ka tad pote ir iedarbojusies,bet ja nav nekā viss ir ok,tad pote nav iedarbousies!Man Sofijai ar pēc otrāspotes bija temperetūra un maza alerģija uz potēm un ja temperetūra ir trīs dienas,tad viss ok,bet ja ilgāk,tad tas nav labi!Man pēcpotēm pat neieteica iet veiklā un lielā sabiedrībā uzturēties un mazgāties!
Turies,viss būs ok!
Pievienots 16. nov 2010 20:09

Atbildēt komentāram

didii

Mazā pēdējās dienās ļoti nemierīga, izskatās ka zobiņi nāk. Pati esmu neizgulējusies.. Mazā tik altīva, ka netieku līdzi jau ceļas kājās bez pieturēšanās, pasper soli un nokrīt, bet tik mīļi.
Sanit, mazajai iedevu lasīti ar kartupeli un mums ļoti patika.. Mana mazā ar ēd piena maisijumu, un neteiktu, ka viņa ir liela, tikai vaigi mums gan ir apaļi, bet pārējais ir normāls.
Pievienots 16. nov 2010 21:12

Atbildēt komentāram

Zaņuk:Prieks,ka Laumiņai garšojaEs pamēģināju arī forelīti,bet tānevisai gāja pie sirds,bet lasis baigi garšoMums nāk otrais zobs un ar esam niķīgas,ka vai,Sofis armums svētdien pati nostājās kājās un spērapirmo soli un tagad katru dienu mēģina,taka Zaņuk skaties,ka mūsu džuses drīz nesāk jau uz divām bizot!
Pievienots 16. nov 2010 22:22

Zaņuk:Turamies,būs labi,zobu laiks ir traks!
Pievienots 16. nov 2010 22:22

Atbildēt komentāram

dusmiigaa

sveikas,naaku jusu barina paplapat
mana aprila meitenite ir slinke,negrib ne rapot,ne sedet,ne celties,lien uz punca pa visu istabu
vienu dienu pirms 7menesu jubilejas pateica savu pirmo vardinu,tetis!
mums ir 2zobini,bija iznacis ari auksejais,bet pazuda,nezinu ielida atpakal,vai noluza
Pievienots 16. nov 2010 22:40

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mans pirmais puika sāka rāpot 8,5 mēnešu vecumā. Viņam zobi bija 4.mēneša vecumā, bet otrais jau rāpo un gar gultas malu staigā, bet zobu vēl nav.
Pievienots 17. nov 2010 09:53
  1. « 
  2. 19
  3. 20
  4. 21
  5. 22
  6. 23
  7. 24
  8. 25
  9. 26
  10. 27
  11. 28