Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Linda,kad Tu knupi mainīji pudelītei?Varbūt tam vaina?Un kāda Jums ir pudelīte?Mums tarki gāja ar parasto pudelīti,kur knupis maziņš bija,tad nospļāvos un aizgāju nopirku avent pudeli,jo kunupis liels un bebim atgādina mātes krūti un tagad mēs tai pudelei tik mainam attiecīgi knupjus uz atiecīgajiem mēnešiem,tagad mums ir knupis 6+,tad nākamais būs 9+,komplektā pa divi knupji,drīz liks jau otru,jo šo jau būs sazelējusi,bet ar krūti ir tā,ka tad dēliņš nepareizi satver,ja kož,jo man Sofija ar sākumā ar savu vienu zobu koda,bet pēc div dienām pamanīju,ka viņa nepareizi satver krūti,pati palīdzēju un tagad mums viss ir ok!varbūt vēl vari mēģināt piena maisījumu iekrāsot,lai nav balts?Es,ja godīgi nezinu,ko lai dara tādā situācijā!A,ko saka Tavs ģimenes dakteris?
Pievienots 11. nov 2010 17:01

Atbildēt komentāram

Ak dzīve, dzīvīte........

Bijam pie ģimenes ārsta, viņa saka, ka ja ne''ed to maisījumu, tad lai nespiež viņam, jo tā kā baroju ar krūti vēl un ēd arī citas lietas - dārzenīšus, auglīšus, utt...tad viņam ar to pieteiekot, bet varot jau mēģināt viņu piemānīt, aplikt pudelei kautko apkārt lai neredz, kas iekšā, un tad varbūt pagaršos un dzers..
medmāsa savukārt teica, lai Aptamil jauc klāt, tumēm, piem., auzu tumei, vai ūdenim kur vāra griķus vai putraimus, ka garša būšot savādāka un viņš varbūt dzeršot..
REdzēsim, kas no tā sanāks..mēģināsim...
Knupi mainījām, bet šitas viņam ne visai patīk, labāk patika mazais....vīrs bij nopircis to brūno knupi, nevis caurspīdīgo, un šitas viņam nevisai patīk..ūdeni gan caur to dzer bet ...
Jā varbūt, ka ņem krūti nepareizi, ka kož, par to man daktere neko neteica, bet varetu jau būt...jo ir briesmīgas sāpes, kad sakostu krūti man ēd...katru reizi ar sakostiem zobiem, baroju viņu...
Pievienots 12. nov 2010 10:39

♥Vijuks ♥

Mees arii liekam Aptamil klaat putrinjaam,bet grikjus vinja nu ne par ko need...
Pievienots 12. nov 2010 16:31

Saulite38

Nu tad Linda, varbūt kā meitenes saka, pamaini maisījumu vai knupīti.Bet varbūt labāk pajautā savam dakterim, te tā īsti nevar saprast, kas viņam ir.Arī mana šodien sāka kost stiprāk, mums jau 3 augšā un 3 apakšā.
Pievienots 11. nov 2010 18:20

Atbildēt komentāram

Mums iznāca vēlviens zobs, nu ir kopā 4! 2 augšā, 2apakšā!
Jā maisījumu mainīt nav jēgas, jo viņš uz pudeli paskatoties vien, un redzot, ka tur maisījums met to prom, un nelaiž pie mutes...tā lūk....
Pievienots 12. nov 2010 10:41

...mamiņi...

Ivita,neķer kreņķi arī tava mazā Sirsniņa gan rāpos,gan visu ko paspēs iemācīties...Man jau Sebucis nemaz stabili vēl nesēž,kamēr tur kājiņas sēž smuki,līdz ko kājiņas palaiž vaļā,tā tās ir gaisā un puika gar zemi...es jau priecājos,ka viņš tagad mācās rāpot,jo mēs vairāk šļūkājam nekā rāpojam,tā viņš vēl vairāk nostiprinās muguriņu un tad gan jau iemācīsies arī pats sēdēt...
Man Sebucim patīk tas,ka viņš it ka nemāk un nedara,bet tad pēkšņi vienā dienā viņam viss sanāk...tāpat ar velšanos-nevēlās,nevēlās,vienā rītā pamostas un pēkšņi izrādās ka veļās...tas pats ar rāpošanu-sākumā domāju,ka ilgi vēl nerāpos,bet vienā dienā tā lieta aiziet pati no sevi,jo mazais tam vienkārši ir gatavs...mēs tak katrs esam individuāla persona...

Uztrāpiju,kad puika vislabāk ēd dārzenīšus - tieši tad kad esam svaigā gaisā izstaigājušies,tad ienākam istabā,es uzreiz dodu dārzenīšus ēst,jo tad ir vislielākā apetīte un izēd visu,ko uztaisu...citādi parasti devu uzreiz pēc pastaigas krūti un dārzenīšus pēc stundas vai divām un tad viņš tik pāris karotītes un viss...

Vijuk,baigi labā domā par satikšanos,tas būtu interesanti...visus šītos mazuļus salaist vienā barā...man jau šitāda doma ar bija ienākusi prātā,bet domāju,vai tad piekritīs un lasu,ka meitenes ir ar mieru...vienkārši super
Pievienots 12. nov 2010 09:45

Atbildēt komentāram

Pilnīgi piekrītu Ivitai, jo manam dēliņam bij tāpat, nerāpoja, šļukāja tik, tad sāka uz atpakaļ rāpot, bet uz priekšu ne un te pēķšni skatos, laiž jau pa visu istabu, un dara blēņas
Pievienots 12. nov 2010 10:44

...mamiņi...

Lindiņ,nemaz nedomā pārtraukt barot ar krūti,tad jau labak nopērc tos krūts uzgalīšus,ja mazais tik ļoti kož...un neliec tik bieži pie krūts,ja tas pieniņš tik daudz nav...labāk likt retāk,lai tas pieniņš savairojas un mazajam sanāk vismaz viena ēdienreizīte,bet normāla nekā viņš ir bieži pie krūts,kurā nav pieniņš un tas jau tik normāli,ka viņš sāk raustīt un kost tev krūti...nemoci sevi tā...
Man Sebastians vispār piena maisījumu neēda,kad vasarā gribēju dot,jo tai karstā laikā tas piens tā neveidojās...tad dakterei teicu,viņa man atbildēja,ja negrib tad nevajag nemaz pie maisījuma pieradināt un labāk iedot putriņu...
Ja jau viņš tev dzer ūdentiņu,tad šķidrums viņam ir un vienu lieku ēdienreizi dod dārzenīšus,vai kādu putriņu...
Pievienots 12. nov 2010 09:56

Atbildēt komentāram

Jā ir man tie krūts uzgalīši, bet viņi tādi plāni, ka zobiņus ļoti jūt cauri, bet par to, ka barot retāk, gan es piekrītu, lai ir viņam ko ēst, nevis tikai košļāt tukšu krūti1Tā darīšu!No krūts tiešām negribu viņu noraut, jo tas ir labākais ko varu mazajam cilvēciņam dot, bet tās sāpes katru ēdienreizi, ar nav paciešamas....katrā ziņā cīnīšos lai varētu mazo barot vēl...
šodien mana daktere ar teica, ja negrib, lai nedod maisījumu, jo tā kā baroju ar krūti un ēd arī citas lietas, tad var iztikt bez maisījuma...drīzāk lai iedodot, kukurūzas putru viņam...
Jā ūdentiņu labprāt dzer!
Pievienots 12. nov 2010 10:49

maaminja

varētu gan tikties, bet tas jādara tiešām aprīlī, kad silts un tad jau mazie paši staigās būtu baigi labi
Pievienots 12. nov 2010 10:48

Atbildēt komentāram

Jā būtu labi, kad pavasaris savā plaukumā, silts un patīkams, kad varētu kur pie dabas krūts kā saka...
Pievienots 12. nov 2010 10:51

maaminja

aha, pikniks dabā, man jau uzreiz plānošana ieslēdzas, būtu jauki vai nu Siguldā vai Jūrmalā, manas domas. Bet tad jau tomēr jāskatās, lai vairak māmiņas tiek
Pievienots 12. nov 2010 10:55

Saulite38

Tieši, tā es arī ar mieru varbūt tiešām pavasarī, aprīlī, tā kā mēs esam aprīļa bērni,,gan jau kaut ko izdomātu, mums tagad jauns asfalts uz Rīgu noliets, viens divi un Rīgā
Man kaut kā neticās, kad tik ātri skrien laiks, ka jau drīzi uz darbuAh
Pievienots 12. nov 2010 10:59

♥Vijuks ♥

Nu viss miiljaas tad ar to Apriileenu tikshanos sarunaats Naaks tuvaak visu izplaanosim un tiksimies
Pievienots 12. nov 2010 18:25

...mamiņi...

Ai,Linda,es nemaz domāt negribu,ka drīz uz darbu...man jau asaras acīs,ka mazais jāatstāj būs pie omes,jo pašai uz darbu jāiet...jo tētis tik daudz nepelna,lai pēc gada,kad maksā tik 30Ls mēnesī,es varētu vēl to pus gadu sēdēt mājās...trakākais ir tas,ka mazajiem sākas tas interesantais vecums...mācās staigāt,runāt un daudzas citas lietas...bet esi spiests uz darbu iet

Vēl...mazie kož arī ļoti tad,kad zobiņš taisās teju,teju izlīst...esmu to savam puikam ievērojusi...viņam,kad nebija pirmais zobiņš izlīdis arī patika man krūtī kost,citreiz jau arī paspēlējās,bet tagad kad zobiņš ir tad tā nekož...Vakar pats sev mēlītē iekoda,tad gan bija bļaušana...devu sūkāt šokolādi un viņš starp savu zobiņu un šokolādi bija mēlīti pabāzis un iekoda,pilnīgi maza pilīti asinis bija...
Pievienots 12. nov 2010 11:19

Atbildēt komentāram

Pievienots 12. nov 2010 22:02

Atbildēt komentāram

Ai,meitenes:Es par darbu ar i nemaz negribu domāt,visu laiku biju domājusi,kad man būs bēniņš būšu ar viņu kopā līdz trim gaiņiem,bet nju nesanāks diemžēl,jo Ingusam ar nav tik liela alga,lai es varētu pēc gada pa 30Ls sēdēt mājās,tā nju ir sanācis,ka maijā ir doma atgriezties darbā,bet man tas grūti nākas un nāksies,jo kā Jau Mārīte minēja,ka tas ir perods,kad mazie visu daudz vairāk sāk darīt un Tu daudz,ko neredzēsi tikai dzirdēsi Žēl,ka mūsu valdība par mums mammām nav padomājusi Tikai mani priecē tas,ka man nav katru dienu jājiet uz darbu,bet ir maiņu darbs!
Pievienots 12. nov 2010 22:07

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Man jau pēc gadiņa ir sarunāta mammīte,ka brauks Sebuci auklēt,tad es tik nosmejos,ka varēs puikucim macīt uz podiņu iet...man mammai šajā ziņā ir ķeriens,jo ir stingra un ne vienu vien māsu vai brāļu bērnus iemācījusi iet uz podiņa...Es jau tagad pati arī pa dienu lieku parastos autiņu un,kad uztrāpu ritmu,kad Sebucis čurā,tad mēs ejam uz izlietni,es saku cisssssssss un puikucis pačurā,parasti sanāk iet ik pēc 25-30min.,tādā ziņā ļoti esmu ietaupījusi uz pamperiem

Mums Sebucim šodien izlīdis jau otrs zobiņš,nu jau mums ir mazais zaķītis ar 2 zobiņiem
Pievienots 13. nov 2010 09:28

Atbildēt komentāram

MM,tik feini,ka esat jau ar diviem zobiņiemApsveicu!
Pievienots 13. nov 2010 11:16

...mamiņi...

Paldies,Sanitiņ!
Pievienots 14. nov 2010 18:24
  1. « 
  2. 18
  3. 19
  4. 20
  5. 21
  6. 22
  7. 23
  8. 24