Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Kristīne:Mīļš sveiciens vārdiņ svētkos Tavam mazajam Markusam!Lai aug liels un vesels
Pievienots 10. nov 2010 09:38

Atbildēt komentāram

Nju,manai Sofei vajadzēja dzimt 29.martā,bet nu nekā,šī izdomāja,ka trešajā aprīlī dzimsIestājos slimnīcā otrajā aprīli,visu nakti nomocījos un no rīta mani nemocīja,pārdūra augļūdeņus un jau 16:18 Sofis bija klātMums te jau ar daudzi smējās,ka būs pirmā aprīļa joks,bet es pateicu,ka ne,jo biju dziļi pārliecināta,ka līdz 5aprīlim būs klāt
Pievienots 10. nov 2010 09:45

Atbildēt komentāram

zemene777

Sveikinas maaminas manam delinam 14 novembrii buus 7.menesiisi. baigais miilumins. zobinu gan veel mums nau,bet njammajam visu,vinam loti garso biezpiens un kad vel bisku pielieku klat cukurinu.tad ir njamma.Cepumus arii grauz,raapo,gultaa nevar nemaz vairaak atstaat.
Pievienots 10. nov 2010 10:03

Atbildēt komentāram

Saulite38

Kristīn! Sveiciens Markusiņam vārdiņa svētkos!

Mums bija tā, pēc usg dots bija laiks no 21. līdz 26. aprīlim, Gribējās jau 23. aprīlī, kopā ar tēti un vectēvu vārda dienā.domāju tikai ne 22.aprīli, mūsu laikos tā bija ļeņina dzimšanas diena.Bet pēc maniem datiem 21. aprīlī un tā arī bija. 20. aprīli vakarā ap pus deviņiem aizbraucām un 3.06 piedzimām
Pievienots 10. nov 2010 14:30

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Mums Alisiite piedzima 22. apriilii....!!!....
Nu nezinu Alise ir burviiga un nekaadas sveshas dzimshanas dienas muus nu galiigi neietekmee...
Kas ta vainas Leninam??? Vinjsh bija tikai --->
Krievijas
revolucionārs,
boļševiku partijas
līderis, pirmais
PSRS
vadītājs un
ļeņinisma
ideoloģijas dibinātājs. Tiek uzskatīts par vienu no XX gadsimta ietekmīgākajiem politiķiem.
Pievienots 10. nov 2010 16:00

Saulite38

Tak ne, mani jau arī neietekmē,es tik tā biju domājusi, arī ļeninu labi zinu, es no tiem kas par viņu mācījās, daudz gadu, man vispār tie datumi ir interesanti, es kāju salauzu pāris gadu atpakaļ arī šajā datumā, būtu vēl labāk bijis,ja es būtu trāpijusi , man jau 5 maijā pašai dzimšanas diena, bet es uzskatu, kad ir lemts bērniņam dzimt tad arī dzimst, man vecākā meita divas nedēļas ātrāk piedzima pirms noteiktā laika.Neņem ļaunā,Vija, es neko sliktu nebiju domājusi, tika tā.Un cilvēku arī neietekmē, datumi.Protams, ka mums burvīgas meitenes,starp citu, man vārds arī patika Alise, tikai brālis pasteidzās un ielika pirmais.es vienmēr esmu domāju, cik būtu interesanti kādreiz satikties.
Pievienots 10. nov 2010 20:52

♥Vijuks ♥

Es jau nelaunojos :p
Starp citu es arii biju domaajusi un veel jo projaam domaaju,ka kaut kad pavasarii mees visas vareetu ar beerninjiem satikties un kaut kur uztaisiit superiigu maamminj tusinju
Pievienots 10. nov 2010 22:15

♥Vijuks ♥

Bijaam shodien pie dakteriem!
Esam pamatiigi paaugushaas
9100g un 70cm
Kaa arii potes vienkaarshi ideaali panesa-pat neraudaaja

Kristiiniit--> Sirsniigi sveicieni mazajam vaardinj sveetkos
Pievienots 10. nov 2010 16:02

Atbildēt komentāram

maaminja

jums tā uzreiz 2 potes bija? tad jau labi, ka viss ok
Pievienots 10. nov 2010 17:03

Saulite38

Tad jau labi, mums arī bija divas uzreiz, šoreiz pat bez temperatūras iztikām
Pievienots 10. nov 2010 20:54

maaminja

lielumlielais jums paldies par sveicieniem
 Vija, jūs gan lielas laikam mazā labi ēd un dod kārumus
mēs uz septiņiem mēnešiem bijām 8.590kg un 73 cm, man jau reizēm sāp mugura no ilgas mazā turēsanas uz rokām
reizēm ta padomāju, mūsu mazajiem jau ir 7 mēneši, cik ātri laiks skrien, pat nepamanīs, kad sāks jau skolā iet bet tad jau var sākt atkal domāt par brālīti vai māsiņu
Pievienots 10. nov 2010 17:01

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Kaarumus vina tieshi reti kad dabuu Lielaakais kaarums ir augliishi Mees vakar pameeginaajaam apelsiininju iedot pasuukaat,shodien kaa traka-ieraudziija,ka mammiite eed un vinjai nedod taadu traci saceela Nu neko,beigaas mazaa apeedaa visu manu peedeejo apelsiinu Nav jau vinjai zheel,tik bail bija,ka alergija nesametaas....Bet kaa vienmeer tfu,tfu,tfu viss ir ljooti labi
Man liekas,ka svars klaat naak no manna putras un auzu paarslaam!
Bet nu nemaz nezinu kur vinjai tas viss paliek,jo vinja ir tiiri tievinja...iespeejams vainojami ir kauli-muusu gimenee visiem tie ir lielie/smagie kauli-BEZ IZNEMUMIEM...
Man arii ir taads IDEAALAIS plaans-kad Alisiitei buus 5-6 gadinji saaksim domaat par braaliiti/maasinju Jo gribaas,lai viens jau iet pirmajaa klasiitee
He,he mums veel tikai 22nov. buus 7meen
Pievienots 10. nov 2010 22:20

Saulite38

Mums arī auglīši garšo,nē, jau jau nesametās tad jau nebūs, bet vispār apelsīns ir no alerģiskajiem.Man kad meitiņa vēl bija puncī, vēl kā man man garšoja mandarīni, es varēju ēst bez gala
Jā, visiem jau 7 mēn, mēs tik Vija tie vēlākie, visiem jau visu prot, rāpo, bet mana vēl ne, tikai veļamies uz visām pusēm un  dupsis gaisā
Pievienots 10. nov 2010 22:31

Ak dzīve, dzīvīte........

Būs labi, neķer kreņķi, kārtīgi nobriedīs tam un tad darīs visu...
man ar mazais sākumā gribēja darīt visu, kad bij kādi 5 mēn., taisījās uz rāpošanu, sēdēšanu, visu viņam vajadzēja spēt, bet tad nedarīja neko, kā es teicu, uzkrāja spēkus un tagad pēķšņi dara to visu...
Un tas, ka ātri sāk darīt, nemaz nav tik labi, mazuļa muguriņai un koordinācijai!
Mana daktere teica, ka bērnam, kas ļoti agri sāk staigāt ir slikta koordinācija, bieži krīt, pat uz līdzenas vietas, un es t'ā padomāju, sava doma tur ir, jo man ir meita, nu jau 6 gadi, un tiešām iet un pat nesaprotu, kur aizķērās - principā uz līdzenas vietas nokrīt..nesaprotu kā tā.. bet tā ir...un staigāt viņa sāka pēc 9 mēnešiem...
Tā kā pacietību un viss būs, arī Jūsu meitiņa darīs visu ko pārējie, katrs bērns ir indiviuāls, tāpēc nevajag salīdzināt un kreņķēties!
Pievienots 11. nov 2010 09:59

Anonīms

Sveiki,man puisītis piedzima 25aprīlī,mēs ar vel nerāpojam,bet dupsi tik uz augšu stutējam.Grib jau dikti uz priekšu tikt,taču runāties gan dikti patīk
Pievienots 11. nov 2010 19:39

maaminja

vakar mazais Markuss pirmo reizi pats kājiņās piecējās, protams pieturoties, bet nu visu pats tā kā brīvdienās laidīsim zemāk gultas līmeni, lai neizdomā pārkāpt pāri
Pievienots 11. nov 2010 07:56

Atbildēt komentāram

Jā man ar dēliņš jau ceļas pie gultinas malas turoties - kājiņās!liels brašulis!
Un rāpo visur, un izkrāmē ar visu kam tiek klāt, un parāpo, parāpo, tad pats apsēžas, pasēž padomā, ievērtē apkārtni un dodas tālāk....
Zobiņi nu mums jau 3!
Pievienots 11. nov 2010 09:53

Anonīms

Kristīne, sveiciens Markusiņam vakardienas Vārda dienā. Parasti jau ir tā, ka atzīmē to Mārtiņdienu, bet Markusiem taču arī ir vārda dienas. Vecākajam dēlam grupiņā ir pat divi Markusiņi.
Mazais puika jau arī ceļas kājās un trakākais jau ir tas, ka vairs cits nekas neintersē kā kaut kur piestutēties, pieķerties un celties kājās.
Pievienots 11. nov 2010 10:03

Tā jau i,ka katrs bērniņš irpersonība un dara visu savā laikā
Par to satikšanos gan mēs varētu kaut ko izdomātDomāju,ka būtu feini un jautri
Es šodien iedevu Sofim pagrauzt krabju nūju,zelēja iekšā,ka vai
Par apelsīnu es vēl baidos,bet nju domāju,ka uz ziemīšiem iedošu,jo man bail,jo mums tagad jau tāpat ir stipra deva vitamīnu un,ka nesanāk pa traku!Bet prieks,ka Alisītei nav alerģijas
Mums apsārta vaidziņi no papriksa,bet domāju,ka nav alerģja,bet,ka pa daudz c vitamīna!Devu jau vārītu nevis zāļu,bet tik un tā!
Pievienots 11. nov 2010 10:30

Atbildēt komentāram

Jā satikties tiešām varētu, tik sakiet kur un kad....
Pievienots 11. nov 2010 10:43

♥Vijuks ♥

Es jau domaaju,ka vajadzeetu kaut kad,kad aaraa buus siltaaks laiks Pavararii piemeeram-APRILI
Sanitinj es starp citu arii vakar Alisei devu krabju nuujinju
Arii dikti garshoja un veel pameeginaajaam dzintara kauseeto sieru arii ar krabjiem-Vinja vinju DIEVINA
Pievienots 11. nov 2010 18:28

sasuks

sveikas
manai meitinai 6 novembri palika 7 menesisi ir jau astoni zobini rapo ka tik nu kajas ari stav un grib jau taka atlaist abas rocinas stabili turas ar virnu rocinu ka ari staiga turoties pie divana 
Pievienots 11. nov 2010 10:58

Atbildēt komentāram

Padalieties lūdzu pieredzē, kreņķis tāds, ka mazais vairs nedzer Aptamil piena maisījumu!
Dēliņam bij 3 dienas temperatūra, kas turējās robežās no 38,1-38,5(iedzer zāles, temperatūra nav, kā iedarbības laiks iet uz otru pusi atkal tā pati temperatūra - 3 dienas kā apburtais loks), tad vienu dienu nekas, pēc tam parādījās pumpas, sākumā galvas matainajā daļā, tad seja, vēders, mugura, ģimenes ārste nosūtīja uz Vienības gatvi, uz bērnu slimnīcu, jo bez analīzēm neko konkrēti konstatēt nevarot, aizbraucām uz slimnīcu, bet mūs palaida mājās, jo pumpas jau bij ļoti blāvas, vien pateica, ka tas esot kā pēc grāmatas, ka 5.dienā, kad ir temper., parādoties pumpas, tad''ejādi organisms stumjot laukā visu slikto, kas tajā bijis!
Nu lūk un pēc tā visa mazais vairs nedzer Aptamil, ūdeni no pudelītes dzer, bet kā ierauga ka pudelītē kas balts tā nē, nekādi nevar iemānīt, bļauj, grūž prom...
visu citu ko dodu ēd, bet Aptamil nē....
varētu jau varbūt vienkārši dot vairāk citus ēdienus, pielikt 1 ēdienreizi klāt, lai mazam pietiek, jo ēd jau arī manu pienu, bet piens nav pietiekoši vairs, tik cik viņam gribas...bet domāju vai viņam tad kautkas netrūks, ja neēdīs to maisījumu, piem., kalcijs vai kā..it kā jau uzņem to no mana piena, bet vai ir pietiekoši, jo kā jau minēju, piens nevienmēr vairs ir tik cik viņam gribas...
Pievienots 11. nov 2010 11:02

Atbildēt komentāram

Saulite38

Mēs jau arī  beidzām slimot, tikko no daktera, arī trīs dienas temperatūra, un kā svecīte iedarbojas labi, kā, beidzas tā atkal temperatūra, un pa visu ķermeni pumpas,kaklā kaut kāds aplikums, jāsmērē bija, tas esot vīruss,mums arī bija izmisums,mēs arī neēdam neko, jo kad bērniņam nav labi, neko jau negrib, vienīgi pupojamies, un jādod ir daudz dzert, devu biezenīti, vēma arā, nu jau jau viss kārtībā, tik vēl kakliņš jāpasmērē, arī ēst atsākām.Daktere jau brīdināja, ka neko negribēs ēst.
Tāpēc neuztraucies,pāries temperatūra sāks ēst,  mēģini likt pie krūts biežāk tagad, viņam pietiek, ja neraud,Mēs niķojāmies, dzīvojām pa rokām, nu jau uz labo pusi, pumpas arī izzuda, jo zāles dzērām, citādi bija trakums
Pievienots 11. nov 2010 15:19

Nju,mums ar bija viens brīdis,kad Sofija neēda vairs apatamil,bet mums nebija ne temperetūra,nekas,ja neskaita,ka tik puncim bija kolikas,tad es nedēļu pamocījos un izlēmu nomainīt maisījumu,nju tā mēs tagad ēdam friso vom un tas mums labāk garšo,bet,kad nāk otrais zobiņš un ir temperetūra,tad mēs ar gandrīz neēdam,bet es arī nespiežu,jo bērns jau apēd tik cik viņam vajaga!
Veseļojaties un turaties!
Pievienots 11. nov 2010 15:39

Nav bērnam temperatūras no pagājštrešdienas, bet Aptamil tāpat neēd!kā ierauga, ka kautkas balts pudelītē, tā pat pudeli klāt nelaiž met pa gaisu, ar rokām grūž prom,muti vaļā never, ūdenspudeli dzer, bez pretenzijām, mēģināju liet snīpjkrūzītē, bet to mētā pa gaisu, spēlējas, ne dzer...nekas mums no tā nesanāk..
mums pumpas cik ātri uznāca tik pazuda, nekas jāsmērē nebij...un uz kājiņām nebij, tik galva, vēders un mugura...
Tad kad bij temperatūra tad negribēja neko ēst, kaš''kējās un pa rokām vien, un krūti, bet kad temperatūra nav tad viskautko citu ēd(dārzenīšus, auglīšus, cepumiņus, maizīti), bet Aptamil nē...
Vārīju jau viņam auzu tumi, ar govs pieniņu nedaudz(kā agrāk), to ar ne no pudelītes, ne snīpjkrūzes nedzer, tikai no karotītes, tad ēd ar gardu muti, tikko kur ielej, tā nekā...

Mans pieniņš viņam nepietiek, jo grib bieži, bet man nav, krūtis tukšas, un tad viņš man viņas rausta un ir sakodis līdz asinīm, tagad kad ēd tad man asaras acīs no sāpēm, jo sakosts, pušums, un viņš vēl žlembā, un citreiz vēl to vietu uz zobiem uzķer un tad ir tā ka jābļauj...

Domāju pat beigt barot ar krūti, jo nevaru šito izturēt..Kad meita bij maza, viņai bij vairāk zobi, kā tagad dēlam šai vecumā, bet nekad man tā nekoda, un mammu nemocīja...
Nezinu ko darīt....

Pievienots 11. nov 2010 15:51

Sanita:
Es ar domāju maisījumu mainīt, bet viņš jau šo pat nepagaršo, kā ierauga pudelē, tā grūž prom...
Un pēc šitās temperatūras un slimošanas, mēs ar tikām pie zoba, ilgi gaidītā 3.zoba, jo 2 iznāca jau 4 mēnešos, bet nu jau 7.5 mēn., un tikai tagad sagaidījām 3.šo!
Spiest es ar viņam nespiežu, bet viņam gribas vēl pieniņu, grib vēl krūti, bet man nav tur piena tik daudz cik viņš grib...
nezinu ko darīt, dot vairāk ko no dārzeņiem un tādām lietām vai kā...
Pievienots 11. nov 2010 15:57

Anonīms

krūtīm varbūt var pamēģināt uzlikt krūts uzgalīšus lai nekož,es tā darīju kamēr sadzija un tad atkal baro kā parasti.
Pievienots 11. nov 2010 19:46

Krūšu uzgalīšus pamēģināju, bet viņi tādi plāni, ka jūt cauri, ja mēģina kost...
Pievienots 12. nov 2010 10:32
  1. « 
  2. 17
  3. 18
  4. 19
  5. 20
  6. 21
  7. 22
  8. 23
  9. 24
  10. 25
  11. 26