Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

...mamiņi...

Protams,Sanitiņ,ka raudiens nāk,ka tā...es īstenībā tevi un Ingusu apbrīnoju par jūsu optimismu un cīņas sparu,tas daudz ko dod...galvenais nepadoties...īstenībā jau no malas viegli teikt un runāt,bet ja pašiem tā būtu,tad jau raudiens nāktu tā pat,kā tev un tas jau ir pilnīgi normāli,jo savam bērniņam tak grib to pašu labāko...

Man jau raudiens nāk kaut vai Sebastianam uznāk man nesaprotama raudāšana,kā piem.,sestdienās mēs braucam uz pirtiņu,bet pagājušo sestd.,Sebucis spēlējās un smaidīja līdz pēkšņi sāka ļoti raudāt,ka nevarēju nomierināt un tā notika pirmo reizi.Beigās izrādījās puikucim šausmīgi miegs nāca...
Pievienots  3. nov 2010 12:44

Atbildēt komentāram

Saulite38

Tieši tā, meitenes, viegli jau visiem no malas runāt, kamēr tas pašu neskar, es to zinu,arī es esmu daudz ko izbaudījusi.Liekas, kāpēc ar mani tas notiek, ko esmu tādu izdarījusi.Vienmēr uz dzīvi jāskatās optimistiski  par spīti visam.Dažreiz paraudi un tad domā ko es te raudu, gan vis jau būs labi.Arī jums būs vis labi,turaties dzīvē citreiz notiek vēl trakāk
Pievienots  3. nov 2010 13:01

Atbildēt komentāram

Protams,ka notiek,ka padomāju ka citiem vecākiem ir vēl trakākas kaites nekā manam Sofucim,tad nomierinos un uzsmaidu sev un visiem,jo ir jāpriecājas,ka Sofis ir!No malas daudz kas izskatās savādāk,bet es tā no malas īsti daudz runātājus nekalusos,tas pats man gadījums bija,ka Sofim bija,kādi četri mēneši ejam no pastaigas jau mājās un viņai uznāca lielais niķis ratos a ārā lietus un sāku stāstīt,ka nevaru opā paņemt,ka jāpaciešas līdz mājām,bet ši kā raud tā raud un vienā brīdī saku nu i paraudi,jo nju nevarēju vairs,tad nāk pretī jauna sievite un sāk man bļaut virsū,kā es bērnam varu pateikt nu i paraudi,ka ir bērnu tiesības un tādā garā,bet es nedomāju ka labāk būtu,ja es viņu lietū uz rokām nestu,ka man nebija lietussarga,ka viņa būtu saslimusi!Bet lūk tie cilvēki nedomā līdzi,jo es domāju,ka ir arī normāli,ja mazais pakašķējas,ka paraud pirms miedziņa!
Pievienots  3. nov 2010 13:10

Atbildēt komentāram

Saulite38

Par cilvēkiem vispār nerunāsim,es zinu, kādi viņi ir,es viņus pat neklausu, kas attiecas uz mani,ja man ko saka un kādas vispār ir arī mammas, redz tik citus, pašas sevi ne , pati bāriņtiesā strādāju esmu redzējusi daudz.Man jau arī ir tā bijis, ka ratos raud, skrienam mājās , bet ko citu darīt, arī nevarēju izvilkt laukā.Esmu mazliet māņticīga, esmu kniepadatu piespraudusi pie ratiem iekšpusē, lai mūs tie cilvēki nebāžas.
Bet, ja godīgi bērnam ir jāparaud, attīsta plaušiņas balsi.Man šodien tik kašķīga un niķīga Elīza,nekas viņai nepatīk, tie zobi bērniņu ir nomocījuši.
Pievienots  3. nov 2010 14:52

Es ar laikam biku esmu māņticīga,kaut arī Sofiju esam jau nokrustījuši tik un tā man ir drošības adata ielikta kurciņā un vēl actiņas,kas aizsargā pret ļaunu aci!Kā arī,kad atnākam mājās es seju nomazgāju ar aukstu ūdeni!
Tās asās piezīmes man pilnīgi riebjas!Bet nu neņemu pilnīgi vērā!Jo uzskatu,ka katra mamma zin,kā darīt un kā audzināt savu bērniņu!
Oi,Ivita:Manu Sofi ar zobiņi moka,kā nekas šīs dienas ir niķīga!Tomēr sestdien iznāca pirmais un teju,teju būs blakus otrais!
Turamies!
Pievienots  3. nov 2010 15:04

maaminja

sveikas mīļās aprīļu mazuļu māmiņas, es te pa retam ienāku un šo to arī palasu, kā jums klājas! mums jau vakar bija 7 mēneši lieli puikas esam73 cm un 8.590 g domāju ka mazajam jāsāk pilveidot ēdienkarte, savādak tikai dārzenīši un putriņas,gribēju dot zivtiņu un biezpieniņu ar krējumu, bet nu tik daudz ko esmu lasījusi un arī mani citas mammas baida, ka sabojāšot mazajam kuņgīti un gremošanas sistēmu, tādas lietas jau tagad dodot, var jau būt, cik māmiņu, tik viedokļu, tapat ir ar ārstiem, viens saka vienu, otrs-pilnīgi pretējo, topi nu gudrs, kā jums iet ar ēšanu?
Pievienots  3. nov 2010 17:47

Atbildēt komentāram

Čava!Nju manai meitiņai tieši šodien palika 7mēnešiEs jau no 4,5mēneši dodu gan gaļu,gan dārzeņus un biezpienu visu pa druskai zivtiņu mēs pamēģinājām gandrīz 7mēnešos,vakar pati uzvārīju lasi ar kartupeļiem un burkāniem un Sofijai pat labāk tīk zivtiņa nekā gaļa un nejūtu,ka būtu kaut ko sabojājusi vēdera izeja mums ir katru dienu un ēdam ļoti labiBet tev ir jāvadās pēc savām izjūtām,es dodu no visa pa druskai un skatos,kā Sofija uz reaģē!Pagaidām mums viss patīk un nav alerģiju!
Pievienots  3. nov 2010 19:34

...mamiņi...

Kristīn,domāju,ka pa bišķītim dodot,nekas nenāk par skādi...

Mums vēl jo projām 7mēnešos galvenā ir krūts un 1x dienā dārzenīši,jo es piebarojumu sāku dot tikai no 6mēn.Domāju pēc kāda mēneša pamēģināsim gaļiņu
Pievienots  3. nov 2010 19:54

Māruk,man prieks,ka Tu joprojām pamata vari dot savu pieniņu,es dodu joprojām nakti un uz nakti,bet vakar saskāros vēl ar vienu problēmu,ka aizvakar man no labās krūts tecēja laukā neviss piens,bet ūdens un krūts bija cieta,ka no sāpēm nezināju kur likties,mana ginekologe mani nosūtīja pie ķirurga un aizgāju un izrādās,ka man vēl liesāks piens palicis un jāsāk Sofija atradināt no krūts,jo drīz man pieniņa nebūs,jo man ir iekaisums un tas paātrināja piena liesumu un piena zudību
Pievienots  3. nov 2010 21:49

maaminja

man jau ar vēl savs pieniņš ir(kopš dzimšanas esmu tikai slaukusi2x dienā tāds un uz nakti maisījumu dodu, tā kā ēdam jau no kādiem 5 menešiem darzenīšus, tad domāju ka ir laiks arī kaut ko nopietnāku iedot, paldies dievam, mums ar aleģijam pagaidām ir ok. Saka jau ka vispirms esot jāsāk ar gaļiņu un tikai tad zivi,
Pievienots  4. nov 2010 07:40

Nu es arī sākumāiedevu gaļu,zivi iedevu tikai tad,kad veikalā uz burciņām ieraudzīju,ka no sešu mēnešu vecuma var lasīti!
Pievienots  4. nov 2010 08:38

...mamiņi...

Sanita,tādus cilvēkus,kas citiem prot aizrādīt nezinot iemeslus ir jāsūta tālu,tālu....Mums jau Sebis ar vasarā,kā staigājāmies tā uz rokām tik gribēja,citādi ratos tik raudāja...vienreiz jau gājām uz mājas pusi un ar neņēmām rokās,jo tak piekūst,kad jāstaipa mazais,tad ļāvām,lai ratos paraud un nāca pretī viena pavecāka tantiņa,tā uzreiz - ko tad bērnu raudiniet un lien iekšā ratos...vīrs tāds dusmīgs - nav jūsu darīšana vecā tantiņ...

Par māņticību...es ar to baigi neaizraujos,jo ja visam tic,ko saka,tad var prātā sajukt un nevar gandrīz no mājas iet ārā...mums ar teica,ka Sebucis piedzima,lai ap roku apsien sarkanu diedziņu,bet mēs tā arī to neizdarījām...bet katrs tic kam grib...

Pievienots  3. nov 2010 19:50

Atbildēt komentāram

Māruk,ir tā,ka es jau visam neticu,bet tas kaut kā pats pa sevi aizgāja!
Vot,tas,ka ratos lien iekšā man pilnīgi kaitina!Tamdēļ kur redzu vecās tantes eju ar līkumu,jo tās ir tik zinkārīgas un girb savus gudros padomus dot,kaut neviens viņām to nav lūdzis!
Nu es uzskatu,ka vislabākā aizsardzība mazajm ir nokrustīšana,neteiktu,ka esmu pārāk ticīga,bet visam tam ir sava jēga un iemesli,esmu jau no bērnības kristiete,bet nju pilnībā visu neivēroju,dzīvoju dzīvi un visu izbaudu
Pievienots  3. nov 2010 21:45

...mamiņi...

Sanitiņ,man bija krūts iekaisusi,kad Sebucim bija 2mēn.,kaut kur apaukstēju pati nemanot.Man arī šausmīgi sāpēja un uz krūts bija sarkans pleķis(iekaisuma vieta) un man bija temperatūra pāri 38.Es aizbraucu slimnīcā uz uzņemšanu,mani apskatīja ķirurgs un saka tā - ka no tās krūts barot nedrīkst,bet tas piens ir jāatslauc un uz krūts,lai liek kapostlapu vai sarīvētu kartupeli(to man pateica Saldus slimnīcā).
Aizbraucu mājās un man vienalga nemierīgs prāts,tad ņēmu zvanīt savai vecmātei,viņa man teica,ja varu,lai aizbraucu pie viņas,jo tai dienā viņa tieši dežūrēja Kuldīgas slimnīcā.Protams,ka aizbraucu,viņa jau bija sarunājusi dežūrējošo ginekoloģi,ka mani apskatīs un arī izrakstīja antibiotikas.Lika likt kompreses - višiņevska ziedi ar šņabi(bet šņabi vajadzēja atšķaidīt ar ūdeni,lai nav stiprs un neapdedzina to krūti),vai arī rupjmaizi ar medu...pēc pāris dienām man krūts bija vesela.Liku pārmaiņus gan vienu gan otru kompresi...un galvenais bērnu likt pie tās iekusaišās krūts,jo mazais vislabāk izēd to pieniņu un tikai tad,kad viņš neizēd visu,pārpalikumu izslaukt.Es vispār,ja man kaut kādas neskaidrības,zvanu vecmātei,viņai es tiešām uzticos un viņa man ir baigi feinā

...un vēl tas ir apsveicami,ka nepadevies un Sofītei tika ilgu laiku tavs pieniņš un gan jau,ka izārstēsi krūti un vēl varēsi barot ar savu pieniņu,kaut vai liess,tomēr mammas pieniņš
Pievienots  4. nov 2010 08:43

Atbildēt komentāram

Nju,es tagad leiku pārsvarā pie slimās krūts un jau šodien manāmi rezultāti,jau mazāk sāp,bet kompreses man kategoriski aizliedzalikt,lika siltā dušā izmasēt!Man ar,ja kas gadās tā uzreiz savai ginekologei,jo viņa man izglāba Sofiju un uzticos no visas sirds viņai,apkārt neklausos vecu tantu runās,varu ar kādu aprunāties,apmainīties viedokļiem,bet ārsta ieteikums man būs galvenais un pagaidām nēsmu vīlusies un ceru,ka arī nevilšos!
Tā jau ir,ka mammas pieniņš ir labākais un nekad nepadevos,bija reizes,ka rokas laidās lejā un visam ar roku gribējās atmest,bet laikām esmu pa slinku,lai nakti taisītu maisījumu,man bija un ir vieglāk pielikt pie krūts
Pievienots  4. nov 2010 10:49

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Čaviņ visiem!
Mums šodien fantastiski priecīgs notikums - mums ir pirmais zobiņš!!!
Tik mierīgi,bez temperatūrām un lieliem niķim,pat nebija pietūkušas smaganiņas,kas liecinātu,ka drīz jābūt zobiņiem...šodien pilnīgi šokā,ka no rīta Sebastians pamodās,pa gultu spēlējāmies un viņš paņēma manu pirkstu un koda,sajutu asumiņu...paskatos un zobiņšTāds prieks,ka baigi nebija jāmocās,kamēr iznāks
Jā,un vakar jau mums sanāca mazliet uz priekšu parāpot,tad jau drīz mūsu žiperis pa visu māju drasēs
Pievienots  6. nov 2010 07:23

Atbildēt komentāram

Māruk,mīļi sveicieni pirmajam zobiņam!Lai aug stipri un veseliMums ar pirmais iznāca nemanot,bet otrs nāk ar kašķiem!
Pievienots  6. nov 2010 09:18

maaminja

mēs arī ar mazo dēlenu pievienojamies sveicienam. mums gan vēl zobiņu nav, bet nu žipers riktīgs ir-rāpojam un ar pieturēsanos ceļamies uz celīšiem
Pievienots  6. nov 2010 15:33

didii

Mārīt,Sveicu ar pirmo zobiņu Sebuci !
Mums arī pirmie divi iznāca nemanot, bet tagad lien augšējie divi, skatīsimies kā būs..
Mazā bija saslimusi, klepus ,iesnas- tad droši vien no tā , ka bijām  aukstā laikā ārā un tad istabā ļoti karsti biji, tad kļuvām par nedēļas slimniekiem, es jau smejos- sākumā mazā saslima, tad es un tad vīrs, sanāk , ka mazā mūs aplipināja.. 
Es sākumā domāju, ka Laumiņa nemaz nerāpos, jo tikai uz atpakaļu rāpoja, uz priekšu galīgi netikām, bet nu jau kādu nedēļu tā taranē , ka nespēju noķert. Nu jau vienu nevar atstāt pat savā gultiņā, kā uz sekundi aizeju, atnākot atpakaļ mazā jau stāv gultiņā, nolieku atkal stāv.. Laikam būs jāiegādājas bērnu sētiņā. Staigāt jau arī mazā grib, šļūc no lielās gultas ārā un turoties iet gar malu, protams, es viņu pieturu, jo pati jau  nevar vēl..  
Pievienots  6. nov 2010 07:41

Atbildēt komentāram

didii

Vija, es Tev gribēju pajautāt par to biežu zupiņu.. To gaļiņu kopā ar dārzenīsiem  sablenderē? Mums sanāca tādas kā cīpsliņas , varbūt par mazs blenderēju.. bail, ka mazā neaizrijas,varbūt gaļīņa sīksta trāpijās..  es jau domāju nākamreiz caur gaļas mašīnu izlaist..
Pievienots  6. nov 2010 07:48

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 15
  3. 16
  4. 17
  5. 18
  6. 19
  7. 20
  8. 21
  9. 22
  10. 23