Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Ieraksti komentāru
Secība:

...mamiņi...

Jauki gan Ingus,pamēģināšu savam ar iedot...Tas sieriņš labāk iet pie sirds,jo salds ir,kuram gan kārumi negaršo labāk,nekā vārīts kartupelis Es savam puikucim uz knupīša uzlieku medu,vai saldējumu,tad acis lielas un zīž to knupi,ka liekas tūlīt ieraus iekšā
Kad devi sieriņu un kartupeli,mazā nesavieba sejiņu...Sebastianam,kad iedodu,kaut ko jaunu viņš sākumā saviebj sejiņu...

Man jau liekas,ka arī mazajiem kaut kas pamazām jāsāk dot no mazotnes,lai alerģijas neveidotos...citreiz māmiņās,kas baro ar krūti ar baidās apēst kādu šokolādi,vai zemeni,bet es ēdu,kad gribējās-puikam uzmetās pāris pumpiņas un viss,bet domāju viņa organisms vismaz zin,kas tā tāda zemene...
Pievienots 17. aug 2010 13:50

Atbildēt komentāram

Anonīms

A,šodien mums daktere pateica,ka pie vārīta kartupeļa,lailabāk ēstu var mazdrusku piepilināt glukozi,jo,mazi pieraduši,ka mammas piens ir salds un putra ar salda un tad neko negrib,bet ar glukozi var pieradināt ēst visu,bet cukuru gan neisaka likt!Un daktere mums teica,kakatru dienu,ko jaunu iedot un tad pēc dažāmdienām atkārtot,ka visslabāk mazais visu atceras un laprāt ēd jau to,ko ir ēdisUn teica,ka ir normāli,ja spļauj atpakaļ un visu pārējo dara,bet nedrīkst mest plinti krūmosUn šai vecumāvislabāk esot pusdienās piearot!Mēs jau cepumu pagaršojām un banānu,baigi labi bija un medus ar mums garšoSanita ar ēda visu,ko gribēja un Sofijai nebija pumpu,negaidījām to laiku,kad var to un to ēst,jo tad jau būtu traki,jo tad manuprāt ātrāk pumpas metas!
Pievienots 24. aug 2010 10:24

♥Vijuks ♥

Arii es kad veel baroju ar kruuti vispaar nekaadiigi sevi neierobezhoju eeshanas zinjaa Vieniigi vienreiz iedzeeru shokolaades laaseenu-tad gan mazulei sametaas pumpas Bet tas arii viss bija...Vakar nogarshojaam paipalu olas dzeltenumu - izskatiijaas,ka ne visai garsho Tik traki mazinjaa viebaas
Pievienots 24. aug 2010 12:11

Anonīms

Kad mēs iedodam saējai kaut ko jaunu arī ļoti viebjas,bet pēc tam,kad jau otru reizi dodam,tad viss ir ok
Pievienots 24. aug 2010 14:30

♥Vijuks ♥

Sveikinji
Mees shodien Alisiitei iedevaam Aptamil riisu-kukuruuzas putrinju Eed ka prieks,tik dikti izbriiniita bija,ka nevis pudeliite,bet ar karotiiti kaut ko dod Vinja paeeda,paeeda un tad apnika Un turpinaajumaa sekoja deserts-hipp aabolu-banaanu biezeniitis,likaas ka vinja ar visu manu roku apeediis Nu ljooooti gardi bija Sadusmojaas,kad aiztaisiiju burcinju ciet
Pievienots 18. aug 2010 17:44

Atbildēt komentāram

mammis

sweikas,gribeju apjautaties ka jusu mazajam/ai ar svaru un garuminja?cik lieli/mazi piedzimat?
mans mazais piedzima 21.aprili un bijam 4kg192g un 56cm tagad mums 4men esam 8kg800g un 67cm
Pievienots 23. aug 2010 07:17

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Chavinj mees piedzimaam 3790g uz 57cm Tagad nezinu cik ir,jo aarste atvalinaajumaa bija un uz triis meen. apskati nebijaam... un uz 4meen. apskati iesim vai nu shonedeelj,vai naakamo-jo man temperatura aizvakar bija 39.8 un veel jo projaam turaas 38.3! Kad bijam pie arsta uz 1men apskati teica ka maza ir 55cm un 4400g-uz 2men. apskati bija 59cm un 6000g Nesaprtu kaa vinji tur meera,ka mazais saruuk Katraa zinjaa bodiishi mums ir 74cm. Svars peec izjuutaam ar vareetu buut pie 8kg
Pievienots 23. aug 2010 10:34

mammis

mums ari bodisi,un parejas drebites ir 74izmera
Veseļojies Jums nu gan braša meitinja,palasot diskusijas taa nospriedu ka puisiši ir tadi paslinkaki uz velsanos mans alekinjs ari paslinks,bez paradisanas neko negrib darit,tik smejas un sajusma par multenem
Pievienots 23. aug 2010 15:18

♥Vijuks ♥

Es te mazliet nokljuudiijos ar svaru Uz diviem meen. bija nevis 4400g,bet 4800g
Pievienots 24. aug 2010 08:04

Anonīms

Čau!Nju mēs šodien savu Sofiju bijām pie daktera aizveduši,jo no papildus pārikas biku puncīts apsāpējis,bet tas ir normāli un tad nosvērāmies un nomērījāmiesEsam 7kg smagas un 64cm garaspar svaru saka,ka pa mazs,jo piedzima meitiņa mums 55cm un 3,850kg!
Vija,par to mērīšanu mums ar bija,ka uz 1mēnesi bijām jau 53cm,bet saka,ka bieži vien dzemdību nams nokļūdās pa tiem 1-3cm ar garumu,ka tas esot normāli!
Pievienots 24. aug 2010 10:18

mammis

Inguss,cik jusu meitinai ir menesisi?
Pievienots 24. aug 2010 20:17

♥Vijuks ♥

Sandrinj te visi ir apriilja beerninji Shobriid vinjai ir 4meenesiishi un ja nemaldos tad laikam 4sept buus 5meen Ingus PIEDOD ka atbildu tavaa vietaa :p
Pievienots 25. aug 2010 06:23

Anonīms

Viss ok,nju pa vienu datumu tik nokļūdījiesMūsu pekai 3septembrī būs jau 5mēnešiUn par to,ka viņa negrib ņemies svarā,mēs nepārdživojam,jo visi bērni pēc grāmatām neaug,mēs esam ļoti aktīvas un domājam,ka tapē tā tas ir,jo nu nav tā,ka vispār neņemas svarā,ja vispār neņemtos svarā,tad vajadzētu uztraukties!
Pievienots 25. aug 2010 06:48

Anonīms

Par svaru tā saku,jo saprotu,ka Sandrai tas tāds uztarukums un izbrīns!Ja maldos,tad sorry,bet var jau atkost citreiz no rakstītā,ko kas ir domājis!
Pievienots 25. aug 2010 06:49

mammis

Inguss,par svaru tiesam nedaudz uztraucos jo musu mazais no sava bralena kam ir 1,4men atpaliek par nieka 2kg!liekas ka svars pa daudz un tape nesakam kusteties

Vija...zinu ka aprilja mazulisi,vnk gribeju zinat vai tuvu 5men vai tikai sakums 4men...
Pievienots 25. aug 2010 15:06

Anonīms

Nav nozīmes salīdzināt bērnus,katrs ir individuāls un tapēc uzskatu,ka tas jau agrā bērnībā un jau kā vēl zīdaini bērnu traumē,ka vecāki viņu salīdzina ar kaut ko,beidz salīdzināt un pēc laika pavēro vai būs izmaiņas un tici būs un labākas un nav slikti,ja mazuli jau tagd paslvē par labi padarītu darbiņu
Pievienots 25. aug 2010 20:23

Saulite38

Mēs piedzimām 21. aprīlī mums arī dzimšanas svars bija 3.800un garums 54 cm un tagad uz 4 mēn sveram 6.600 un 64 cm un daktere teica, ka tas ir pilnīgi standarts,kā mēs augam ļoti precīzi,  rēķina jau  pēc dzimšanas svara,un pirmais mēnesis ir vairāk un tad katru mēnesi pieņemas mazāk, laikam cik dakteru tik viedokļu un puikas parasti vairāk pieņemas un es baroju pati un daktere teica nekādu piebarojumu,jo mums pietiek, vienīgi jau var sākt pa drusciņai suliņas un mājās gatavotas  
Pievienots 25. aug 2010 16:32

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Esmu dzideejusi,ka 4meen. ir jaabuut dzimshanas svaram x2 Mums laikam biku vairaak buus,naakam nedeelj ejam pie aarsta tad nju arii uzrakstiishu atskaitiiti Paklau Ivitinj,es taa skatos,ka tev arii taadi pashi Zippy rati kaa mums (tikai mums viss caur tumshi un salaat zalja kraasa iekshaa ) tev mazaa veel normaali juutaas kulbinjaa,nav par mazu???
Pievienots 25. aug 2010 17:24

Anonīms

Nju vispār saka,kamēr mazais nerāpo ir līdz tam periodam normāli pieņemties katru mēnesi 1kg,a mūsu meitiņa tik vienu mēnersi ir pieņēmusies 900grami tas mums bija maksimums un pārējos mēnešus no 500-600grami un viss!Bet gan jau būs ok,mēs nepārdzīvojam,jo vaidziņi mums ir,laikam esam aktīvi un viss,esam individuāli
Pievienots 25. aug 2010 20:27

Anonīms

Ā,un mēs jau sākām sporta daļu lietot,jo kulbiņa pa mazu,bet mums ir x-lander ratiņi!Meitiņa vēl ar jaunumu nav apradusi tapē niķojas,bet būs jau ok
Pievienots 25. aug 2010 20:28

Saulite38

nu tā saka par to svaru, bet zini kā kuram bērnam tas ir, es pat zinu vienu bērnu kas pieņēmās svarā mēnesī 1kg 700g,'mums pagaidām viss labi,jā, man zippy,vispār ar tiem ratiem bija visādi, meklējām nevarējām atrast kādus, jo gribējām lai kulbiņa liela un tā skaitās liela 84 cm, bet skatos nu tik tā, nezinu kā būs uz ziemu, gribās lai viņai ir silti, kaut ir klāt man jau sporta variants arī, autosēdeklīti maz izmantojam, liekam kulbā un visur ceļojam, jo autosēdeklītī man nepatīk ka izliec šausmīgi to muguru,kamēr pati nesēž, bet jau paspējām mainīt rāmi, salūza stienis,riepu līmējām, vispār ne visai stipri rati, bet vienīgais, ka ir viegli,nu skatīsimies, bet kā tev viņi?
Pievienots 25. aug 2010 20:28

♥Vijuks ♥

Ingus Nav jau ko pardzivot ta svara delj Katrs mazinjai ir atskiriigs Galvenais,ka mazaa veseliiga un smaidiiga

Ivita Man jau tie rati peec dizaina nu dikti patiik Un kad pirku arii bija svariigi,lai ir viegli-jo dziivoju 5staavaa un lifta nav...kaa arii kaa jau tu teici,lai kulbinja liela Bet nju es redzu,ka liidz ziemai diemzheel neizvilksim...vinja kad ar taisnaam kaajinjaam chuch tad papeediishi jau atduras pret kulbas kaajgali un galva ir kaadu 1cm attaalumaa no kulbas galvgala Gara man meitene Riepu mees ar esam jau liimeejushi zini ir tadi koki ar erkshkjiem nu tad peec veetras uz asfalta bija lapas un tie erkshji mazie sakritushi un proooootams,ka tieshi manaa riepaa viens taads siikalja ieduuraas Ritenji ar ar kaut kaadu nedaudz defektu visu laiku uz kreiso pusi velk-ja neattaisa prieksheejo ritenj reguleetaaju! A taa viss paareejais feini Autosedekliitii ar nelieku-nenormaals tur tas izliekums mazajam sanaak bez maz vai kaa ar dupsi bedre seedeet Man jau liekas ka no oktobra bus jasak sporta variantu likt
Pievienots 25. aug 2010 20:59

Saulite38

Smieklīgi, arī man velk uz kreiso pusi, un nekādi nevaru saprast,kas tas ir, tad kad nomainījām rāmi, vienalga, tāpēc neuztraucies, laikam tādi visi ir riepu pārdūrām arī nesapratām kur, dizains gan viņiem feins, man arī patika,stumt arī viegli, veikalos izgrozīties labi, es gribēju tos zviedru emeljunga,dārgi, jā, stabīli, riteņi lielii, nu pēc velna smagi gan, man jāstaipa augšā, lejā, tad labāk ne.bet man arī kad tik jau oktobrī nevajadzēs jau sporta ratus vilkt ārā. Mums arī vaidziņi apaļi, visa pietiek, tāpēc nav ko uztraukties, ja bērniņam būs maz, viņš bļaus, bet kā jums ar māneklīšiem , mana neņem neparko
Pievienots 25. aug 2010 21:24

Anonīms

A,mēs jau neuztraucamiesEs sievai smejos,ka būs mums slaida meitaBūs modele,jo arī esam garas,būs manī iedzimusi,jo sieva ir maza augumaUn jūtamies mēsļoti labiKatru dienu jaunas blēņas jau padomā
Ar māneklīti mēs tik spēlējamies,bet zīst nezīžam un nejūtam vajadzību viņai to mācīt,jo nebūs no kā atmācīt,mēs varam būt laimīgi vecāki
Pievienots 26. aug 2010 06:44

Saulite38

nu blēņas tiešām katru dienu jaunas,arī mums, jūs jau paši apgriežaties un rociņu arī protat dabūt ārā?
Pievienots 26. aug 2010 06:48

Anonīms

Meitiņa jau griezās pati 3mēnešos,bet uiz visā, pusēm 3,5mēnešos un visas rokas visu pati dabū ārā!Un smejas pilnā balsī,ka vaiMēģina jau rāpus stutēties,dibenu paceļ,bet rokas nesanāk un ta groza dibenu,no malas baigi iņčīgi izskatāsPatīk,ka viņai dzied un kad biku turam aiz rokām,kad viņa stāv,tad smejas un groza dibenu
Pievienots 26. aug 2010 11:10

♥Vijuks ♥

Pie maanekliisha pieradinaajaam jau dzemdiibu namaa Mums bija divi knupiishi liidz viens kreemiigaa kraasaa no lateksa (bruunais) un sliips-tas mums bija miega knupiitis Un otrs zils ar dzeltenu laaciiti - silikona (caurspidiigs) nevis sliips,bet ar taadu kaa bumbinju-kashkju knupis Tas caurspiidiigais taa arii ir palicis par miiljaako Lateksa sliipos knupjus ne par ko nenjem... Bet zini kaa ir Knupiitim ir jaabuut vienai un tai pashai formai,kaa pudeliitei mums ar abaam pudeliiteem ir apaljsh galinjsh,varbuut taapeec vinja nenjem tos sliipos knupjus
Pievienots 25. aug 2010 23:28

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Vinja mums to knupiiti ar taa labpraatiigi nemaz nenjem un neziizh Dazhreiz kad lielais kashkjis ieliek mutee - vinja nomierinaas un izspljauj aaraa Taa pat ar miedzinju,ja nikjiitis ir kaads knupis mutee un uzreiz taads skaists luuziens-peec minuutes knupis pats izkriit Nju jau kaadu nedeeljinju maakam arii roku dabuut aaraa no veedera apakshas
Pievienots 26. aug 2010 07:56

Atbildēt komentāram

Anonīms

Sanita jau ar man būtu laimīga,ja ar knupi peku varētu nomierināt,bet nu nekā,kad bija pirmie divi mēneši,tad tā varēja,a tagd viss,bļauj ka traka,bet mēs uzreiz uz rokām neņemam,lai izraudās,ja pa traku aiziet,atd gan jau paņemama
Pievienots 26. aug 2010 11:12

Ak dzīve, dzīvīte........

Es ar būtu laimīga, ja ar knupi aizmigtu, bet nekā, tikai pie krūts prot aizmieg(mums jau 5 mēneši)!knupi vispār neņem, tagad spelējoties, pats iebāž mutē, bet sav;adāk nē....viņam krūts knupa vietā, bet domāju, kas būs ka beigšu dot krūti, kā tad aizmigs....vēl jau gan tik drīz to nedomāju, bet vispār....
Pievienots 27. aug 2010 12:00

Jūs te rakstat, ka mazie jau viskautko ēd, bet mums dakterīte, neko vēl neļauj dot...tikai no 5,5 mēn.drīkstot un tad ari tikai kartupelīti, nekādi banāni vai biezpienu sieriņi....
man meitai tūlīt būs 6 gadi un atceros, kad viņa bij tik liela, kā tagad dēliņš, ar jau bij viskautko pagaršojusi, gan banānu, gan jogurtu, gan biezpiensieriņu...bet tagad neko neļauj.......
Pievienots 27. aug 2010 12:04

♥Vijuks ♥

Es gan neklausu ja man saka ko var un ko nee...tomeer uzskatu ka mamminja pati zin ko labaak mazuliitim vajag Ja ir alergijas tad savaadaak,bet nu tie aarsti muusdienaas tik sterili ka riebjaas... olu dzeltenumu ar it kaa driikst tikai no 6meen vecuma! Bet tai pashaa laikaa kad mees augaam olas dzeltenums bija pirmais ko mazuliitim vispaar deva Es taa pa vecajaam metodeem
Pievienots 27. aug 2010 12:27

Anonīms

Nu nez,kāciti ārsti mumspat pilnīgi izbrīnījās,kapēc tik vēlu sākām kaut ko dot,ka varējām jau no 3,5mēnešiem dot!Sanita ar sajuta,ka vajaga mēģināt un sāka dot un viss!Vakar jau putru pamēģināja auzu pārslu,a šodien jau rīsu putriņu ar banānuUn viss ir okUn olu dzeltenumu var jau no 4mēneši,mums daktre teica,ka drīkst
Pievienots 27. aug 2010 18:29

...mamiņi...

Skatos visiem baigi lielie mazulīši dzimuši.Mēs piedzimām 3490kg un 53cm.Pirmajās 4 dienas nokritamies 400g,bet piektajā dienā jau svars sāka augt un mājas ejot bijām 3200kg.Pirmos 2 mēnešus ņēmāmies pa kilogramam,3 mēnesī tikai 500g un 4 mēn.600g pieņēmāmies.4mēn.puikiņš svēra 6140kg un bija 64cm.
Pareizi saki Inguss,katrs bērns ir savadāks un nav jēgas salīdzināt.Man jau liekas,ka jo kustīgāks bērns,jo mazāk aug svars.

Gribēju savam puikam dienā vienreiz dot maisījumu,jo citreiz liekas,ka mazajam pa maz mans pieniņš,bet viņš to maisījumu ne par ko neēd,spļauj ārā.Kad dodu banāniņu,tad gan ēd un ārā nespļauj.Negaršo tas mākslīgais maisījums un viss

Vij, mūsu puikiņš arī ņēma tikai apaļo knupi,bet slīpo ne parko.Saku pieradinat pie knupja tāpēc,ka gribēja gulēt tik pie manas krūts,bet pirmajās dienās es ar asaram acīs viņu baroju,jo bija čūliņas un tik ļoti sāpēja.Knupi ņem tik tad,kad nak miegs un,kad aizmieg,tad arī izspļauj.
Pievienots 26. aug 2010 17:03

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Ujj...taas pirmaas dienas es ar nekad neaizmirsiishu Lieku beernu pie kruuts un ar briivo roku kniebu spilvenaa un zobus sakodusi baroju Bet nu taas saapes paargaaja burtiski 40sek. laikaa...ljoooti paliidzeeja smeeriite purelan Mums tagad vajadzeetu jaunu knupiiti un man iestaajaas panika pamazaam Es nekur nevaru atrast ar apaljo galinju-visur tie sliipie
Pievienots 26. aug 2010 17:59

Anonīms

Nju Sanitai paveicās,mazā tik daudz nesakoda krūtis,bija tik vienu nozelējusi,bet viāni draudzene no vācijas bija baigi labo krēmu atsūtījusi,ka divas dienas un nekas vairs nesūrstēja!
Mārīt,varbūt nēd maisījumu,jo nav pieradispie pudelītes?Mums ar sākumā grūti gāja arpudelīti,bet kā nopirkām avent pudeli tā aizgāja un arī maisījumu nomainījām no aptamil uz friso!
Tagd mums ar ieteicapusdienās dod papildus dārzeņus,jo tas svars ir kā ir!
Mēs neraklamējam maisījumus,jo nu mums bija,ka Sanita raudāja,ka nevar dot tikai krūti,ka mazajai pekai nepietika,bet nu ir jau samierinājusies,jo saprot,ka pekai gribas ēst un nepietiek,ka piens ir pārāk lies,izmēģinājām visu,lai uzlabotu pienu,bet nu nekā.....
Bet nu ir,kāir un viss,kas notiek notiek tiki un vienīgi uz labu
Vija,aizej uz dzemdību namu tur es aptiekāpirku knupi ar apaļo galu!Tur noteikti vajaga būt!
Pievienots 26. aug 2010 21:18

Anonīms

Njumums teica,ka priekš mazās Sanitas dūda diezgan liela irBet būs mana meita,būs gara
Pievienots 26. aug 2010 21:19

♥Vijuks ♥

Inguss es esmu dzidreejusi ka lai uzlabotu pien kvalitaati ir jaaeed vaalrieksti,tas pieninju padara treknaaku un dienaa jaaizdzer vismaz divas pudeles iesala dzeeriena,vai izlejamaa kvasa Tas pavairo pieninju Es ar dikti raudaaju,kad sapratu ka mazajai nepietiek mans piens un kad vinja vispaar no kruuts atteicaas tad es raudaaju veeel trakaak...likaas ka esmu slikta mamma utt
Pievienots 27. aug 2010 06:23

Anonīms

Vija,Sanita katru dienu ko ieteica mēneša garumā lietoja dien dienā,bet rezultāts čiks,bet nu vismaz Sofija vēl ēd to pašu,kas ir!Sanita ar sevi mocīja un teica,ka nav laba mamma,ka nevar mazajai iedot pilnvērtīgi krūti,bet pamazām es iedrošināju un par abiem tikām tam pāri,bet zinu,ka ir grūti!
Pievienots 27. aug 2010 11:58

Nav, nav visi briesmīgi lieli dzimuši, mēs tikai 2,966kg, tā kā maziņi!un 53 cm!
Pievienots 27. aug 2010 12:05

Svarā pieņēmāmies katru mēnesi, drusku vairāk kā par kg, bet te pēkšņi uz 4mēn.tikai 300gr., bet dakterīte teica, lai neuztraucas, ka kļūst aktīvs un arī tāpēc, ka izsvīst!
tagad 5 mēn. un 7kg!
un piebaroju mazo jau no 2 mēn. vienreiz dienā ar Aptamil, jo piens nepietiek(tāpat bij arī ar meitu), dēliņš ēda tik bieži, ka piens vienkārši nespēja ražoties, pie krūts vien sēdēja un dakterīte teica, ka piena par maz!nu tā...
Pievienots 27. aug 2010 12:12

Anonīms

Mums ar meitiņa visulaiku sēdēja pie krūts un tapēc ar daktere pateica,ka nav labs piens,un mēs jau uz pirmā mēneša beigām sākām piebarot ar aptamil,bet tagd lietojam friso vom un ir baigi labi,jo aptamil mums apnika!
Pievienots 27. aug 2010 18:31

zemene777

manam delinam 14 augusta palika 4.men/jau no 3 menesiem velas uz puncisa,guugo,burbulus laiz,un visu mutitee baaz.edam jau gandriz visu,tik saldumus nedodu.baroju joprojam ar kruuti.
Pievienots 27. aug 2010 10:04

Atbildēt komentāram

zemene777

mans lacuks piedzima 4.960kg un tagad jau sver 9.100.daktere saka ka tur neka nevar padariit kluus aktiivaks tad ari svars saks kristies.un baroju tikai ar kruuti.
Pievienots 27. aug 2010 10:10

Atbildēt komentāram

Anonīms

Nu feini,ka tik braš puika!Bet Tu nenonāc pretrunās,puika ēd visu tik nedodu saldumus,bet nākamais teksts ir baroju tikai ar krūti?Es nekasos vienkārši gribas zināt,kā ta ir patiesībā?
Pievienots 27. aug 2010 12:00

zemene777

jaa,baroju ar kruti,putras nedodu,bet piebaroju ar kartupelisiem un bananinu dodu.
Pievienots 28. aug 2010 17:57

Anonīms

Bet,ja sāc,kopapildus dot,tad nu tā jau skaitāspiebarošana un  nav vairs tikai mammas piens!Bet prieks,ka ir sievietes,kam pietiek tāpieniņa,lai mazo barotu!Un prieks par Jums visām sievietēm,kas audzina mazos kiparusKa šeitmēs varam parunāt un apmainīties ar zināšnām
Pievienots 28. aug 2010 21:30

♥Vijuks ♥

Ehh...Es pilniigi jau saaku apskaust Sanitu,ka vinjai tik miiljsh viirs gadiijies
Pievienots 29. aug 2010 09:08

Anonīms

Ai,Vija,nav vērts apskaust,katram ir savi tikumi un netikumi,kuram vairāk,kuram mazākVienkārši man ir tā,ka es ļoti gaidīju savu mazo princesi,līdz pēdējam nezinājām,kas puncī ir,jo slēpās,lai būtu šis brīnums esam izgājuši ļoti smagu ceļu,bet nenolaidām rokas,nepadevāmies ticējām, cerējām un tas mums palīdzēja tikt pie mazās Sofijas!
Tiešāmlielsprieks par visiem mazajiem bērniņiem,ka var augt ģimenēs un,ka mēs šais grūtajos laikos nepadodamies un audzinam savus mazos
Pievienots 29. aug 2010 15:20

♥Vijuks ♥

Malaciishi,ka jums viss sanaaca es tieshaam priecaajos Briizhiem jau ir gruuti,bet tas vairaak uz mums vecaakiem attiecas,jo mazajai vienmeer viss ir Gan njama,gan pamperi un arii viss paareejais
Pievienots 29. aug 2010 15:49

Anonīms

Mums pašies ar ļoti liels prieks!Jo,kā saka viss labais nāk ar mokām un gaidīšanuNju es nebiju domājis materiālo pusi,bet tieši to,ka cīnījāmies,lai vispār mums būtu bērniņš!Bet protams materiālai pusei ir nozīme,jo tak vajaga,gan ēst,ganpamperus,bet mēs tagd uz pamperiemlabi ietaupam,mēs tospērkam pirkumiņā,pasūtam tur un mums atved uz māju pa velti!Tur arī ir hipp bieze'ni lētāk nekā veikalā!Es neko nereklamēju,tik padalos pieredzē
Pievienots 29. aug 2010 20:00

♥Vijuks ♥

Es ar nebiju domaajusi materiaalo pusi,to piemineeju taa bonusaa Ja nav nosleepums,cik ilgi meeginaajaat tikt pie Sofijas?
Pievienots 30. aug 2010 09:50

Anonīms

Pēc Sanitas pirmā spontānā pagāja pieci gadi,tad atkal gaidījām mazo,tad atkal nesanāca un tad jau pēc divi gadi pieteicās Sofija,bet tad nu visu darījām,slimnīcā ar Sanita uz saglabāšanu pagulēja!Grūti gāja,bet labi atnāca
Pievienots 30. aug 2010 11:55

Anonīms

Nju,ko vēl esat devuši mazajiemņamāt?Mēspamēģinājāmjau milupas biezenīti,sākumā nevisai,bet tad jau aizgājabanāns mums ar ļoti garšo
Pievienots 29. aug 2010 15:21

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Es kaut kur laikam rakstiiju,ka meeginaajaam mango biezeniiti Tas mums dikti garshoja Un shodien pameeginaajaam hipp burkaanu,kartupelja biezeniiti...it kaa eeda pat ljoooti labi,bet tagad izskataas ka puncis saap toreiz kad meeginaajaam hipp banaanu,aabolu biezeniiti ar dikti garshoja,bet nu ljooti puncis saapeeja...taa kaa es domaaju -HIPP vairs nepirksim
Pievienots 29. aug 2010 15:53

Anonīms

Sveiki,man puikiņš piedzima 25.aprīlī,es tikai vakar pamēģināju dot banāniņu,dikti jau garšoja.Gribēju vaicāt kā jums ar zobiņiem?Mēs mocamies,dikti niķigi  esam palikuši jo niez un sāp smaganiņas.
Pievienots 29. aug 2010 19:05

Anonīms

Vija,nav vaina biezenītim,tā ir normāla bērna reakcija,jo tas ir kaut kas jauns,mums tā daktre izskaidroja,jo mums ar sāpēja,bet iedot kumelīšu tēju vai banāniņu un vēderiņš būs mīkst un viss nelabais izes ārā,mums šodien ar pēc vistas ragu ar dārzenīšiem biku sāpēja puncis,be iedevām banānu un viss ok!Pemēģini varbūt Jums ar palīdz!
Pievienots 29. aug 2010 19:56
  1. « 
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10