Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Saulite38

Mēs vispār knupi neņemam neparko,spēlējās pa muti, un no pudelītes arī nepatīk, tik no krūzītes, šodien nopirku pudelīti  avent ar rokturīšiem., pamēģināsim, varbūt arī nepatiks,Ai meitenes biju izrāvusies pa veikaliem, tā kā no saites norāvusies, tāmēs braucam visi, bet te viena šoreiz, neviens man nestāv  blakus, pat tā jocīgi , ka nav blakus mazulītes, sāk gribēties kaut ko jaunu, bet man svars drusciņ jānometnezinu, vai tik ātri izdosies.
Pievienots 29. okt 2010 19:41

Atbildēt komentāram

Oi,par svaru es ar negribu runāt,jo nju ir tā kā ir un ar jūtu,ka ne tik drīz!Ar šodien viena biku biju izrāvusies pa veikaliem un uzacis savest kārtībā!Bija feina sajūta,bet tai pašā laikā viss laik domoju par Sofiju!
Pievienots 29. okt 2010 21:30

...mamiņi...

Ai,Zane,mans puika nemaz pats neaizmieg.Vismaz ir tas,ka no 5mēn.vecuma ieradināju tā,ka vismaz man jāpaguļ blakus līdz viņš aizmieg.Pa dienu viņš man negrib aizmigt blakus ne par ko,man viņš ir jāšūpina uz rokām tā,ka pašai mugura jau slapja.Mums jau ar tas niķis,ka it kā iemidzinu,bet kā lieku gultiņā tā acis vaļā un raud,kā paņem rokās,tā actiņas uzreiz atkal ciet un čuč.Vakaros tā sāku ieradināt,pēc Ingusa ieteikuma,mazo nogurdināt līdz pēdējam.Tāpēc es katru vakaru vanniņā,pabaroju un lieku,lai viņš lielajā gultā ņemās,citreiz pačīkst un,tad pēc kāda laiciņa es tik aizeju un griežu uz sāniņa,jo ir viens moments(parasti jau 22),ka viņš uzreiz pagriežas un aizmieg pāris minūtēs.
Pievienots 30. okt 2010 07:23

Atbildēt komentāram

MM,mums šodien liela dienaPirmais zobiņš ir klātTikai žēl,ka ar Sofi mēs bez Ingusa tos priekus sagaidījām,jo Ingss medībās,bet nju nekas rīt atbrauks un še ku reku,meitņa ar zobiņu
Pievienots 30. okt 2010 11:54

Atbildēt komentāram

didii

Apsveicu ar gaidītajiem pirmajiem zobiņiem!
Pievienots 30. okt 2010 16:18

Paldies
Pievienots 30. okt 2010 21:17

♥Vijuks ♥

Hellooo
Es te kaadu laiku nebiju naakusi iekshaa Kameer visu veel ilasiiju
Sanitinj Sirsniigaakie sveicieni no mums ar zobinja sagaidiishanu Mums ir tikai viens LIELAIS jaunums
Es seedeeju pie kompiisha,mazaa saraudaajaas un pirmo reiziiti pateica kautriigu un izteiksmiigu vaardu--->MAMMA
No priekiem taa apraudaajos Bet vairaak nesaka
Naakam ned.iesim pie aarstiem uz poteem un uz apskateem
Uz balkona vinjai ar patiik guleet
Pievienots 30. okt 2010 22:16

Atbildēt komentāram

mammis

man aleks jau no  3men saka mamma,kad taisas raudaat vai raudmes pedejaa laikaa aizmiegam tikai ratos vai opaa,savaadaak ir lielaa bljausanaun zobi nakk un naak jau 2,5meen un mazais tik raud un raud
Pievienots  1. nov 2010 15:05

A,tad mums ir ar jaunums Sofispirmo vārdiņu pateica teteUn dienā bieži pasakašo vārdiņuEsmu priecīga
Vijuk:Gan jau vēl teiks un viss būs ok
Pievienots 30. okt 2010 23:05

Atbildēt komentāram

Ak dzīve, dzīvīte........

Mans dēliņš ar saka mamma!superīgi!
Pievienots 31. okt 2010 05:27

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

He,Vija,tad jau man nav izlicies,ka mans puika ar ir teicis mamma tieši,kad raud.Jo tās zilbītes ir nepārprotami skaidras un nesaka viņš ar pie katras raudāšanas.Pirmo reizi es izdzirdēju,ka mums ritēja 4 mēn.Tagad Sebucim ir aizgājis dai-dai-dai(gandrīz vai izklausās,ka saka tai-tai,kaut kas līdzīgs vārdiņam teta),to vāvuļo vienā laidā jau kādas 2ned.,tad jau drīz varēs pateikt teta.

Sanita,beidzot sagaidījāt pirmo zobiņu Cik ilgs laiks pagāja,kopš smaganiņas sapampa?

Mēs šodien nosvērāmies un puikucis savos 7mēn.sver 7.700kg un 70cm garš.Man Sebucis ir slaidais tipiņš un pa mēn.ar tik pieņēmies nepilnus 500g.
Pievienots  1. nov 2010 20:12

Atbildēt komentāram

Mārīt:Nju septembra vidū mums sāka pamt un visu laiku grauza un ko tik nedarījās,bet nju kad uzmanību vairs tam īpaši nepiegriezu,tad atnāca tas zobiņšVeikalā kaut ko sāka niķoties atvēra muti un ieskatījos un ieraudzīju,līdz ar to pirmā zobiņa atnākšanu nejutu,bet tagad otrs blakus nāk un to es jūtu,jo esam kašķīgas un nemierīgas!
Bet mums daktere pateica,ka mums vitamīnu trūkums,ka tik vēlu zobiņi nāk un tagd dzeram papildus vitamīnus,jo to devu,ko devu to mums slimā gūža paņēma,lai atveseļots!
Bet zinu,ka mums viss būs ok,esmu optimistiski noskaņota
Pievienots  2. nov 2010 16:12

Atbildēt komentāram

Saulite38

Par zobiņiem nebēdā, katram jau viņi nāk savādāk,mēs staigājam uz masāžām, un masierei ir pašai trīs bērniņ,i mazākajai 1,5 un zobi nāca katram savādāk vienam 9 mēn. otram 3 mēn.un nekas vis labi.lieli puikas un stipri zobi.Mazijai redzēs vēl.
Mums vakar izlīda apakšā  trešais.Mums daktere liek dzert zivju eļlu, zobiem tabletes un D vitamīnu.
Gan jau jums arī vis būs labi,turaties un kas jums ir gūžiņai, bija izmežģīta pie dzemdībām, vai kas citādi?
Pievienots  2. nov 2010 17:23

Es nepārdzīvoju par zobiņiem,kamēr daktere neko neteica!
Mums labajai gūžiņai divu mēnešu vecumā atklāja,ka kauliņš nav kā vajaga,tad uzsākām vingrošanu un masāžas,rezultāts pēc mēneša,ka kauliņš bija iebītīs vietā,bet nebija nostabilizējies un atpalika attīstībā(vizuāli no ārpuses to nevar redzēt),tad sākām atkal vingrot un masēties un tagad uz 6mēnešiem jau gandrīz viss ok,tagad,kad sāks Sofija staigāt jāiet pie fizoterepeita pavingrot un atrādīties dakteri,bet nju ticu un ceru,ka mums viss būs ok!
Nju mums tagad jādzer vitamīni brīnumbērns pa pustabletei dienā,la zobiņi augtu un,lai Sofija nesvīstu+d vitamīns!

Pievienots  2. nov 2010 17:31

...mamiņi...

Hmmm,vai tiešām vitamīnu trūkums,ka zobiņi tik vēlu nāk?Mūsu puikucim vēl neviens zobiņš nav.Smaganiņas tik mazliet,mazliet ir pietūkušas,bet ne tik ļoti,ka drīz vajadzētu nākt zobiem,mēs vēl gaidām...Katram tak savādāk nāk...

Sanita,noteikti viss būs labi,galvenais,ka laicīgi pamanīja,ka ar gūžiņu,kaut kas nav kā vajag un laicīgi tika,kas darīts lietas labā...
Pievienots  3. nov 2010 11:21

Atbildēt komentāram

Saulite38

Nē, tas teica, ka nav no tā ,ka trūkst vitamīnu,atkal cik ārstu tik viedokļu, vienkārši kā kuram bērniņam.Tiešām labi, ka Sanitas meitiņai ātrāk konstatēja un tāpēc vis būs labi,
Bet mēs ar tiem zobiem ņemamies niķīgi, pat masāžās raudam, neko negrib.
Pievienots  3. nov 2010 11:42

Nju,mūsu gadījumā ir vitamīnu trūkums gan zobiņiem,gan svīšanai,jo tomēr gūžiņa savu paņēma un ņem,bet nju jau ejam uz labo pusi un cenšos dot dārzeņus un visu ko citu,kur ir dabīgi vitamīni,jo veikala burkas nopērku tikai tad,kad nēsmu uzvārījusi biezenīti!Šodien jau devu lasīti ar kartupeļiem un burkāniem un zivtiņa mums labāk garšo nekā gaļa!Un,jā mums ar to gūžu kaut kā paveicās daktere vienkārši nosūtīja pārbaudīties un tad nāca viss laukā un vai tas ir no dzemdībām nav ne jausmas,jo dakteri ar nezina vai no dzemdībām vai kā savādāk,tas noticis,bet priecājos,ka mums nevajaga ortopēdiskās bikses,ka iztiekam ar cītīgu vingrošanu,ko katru vakaru daram!
Paldies par atbalstu un uzmundrinājumu,citreiz jau ir ka uzrauj bimba pa visu,bet nju saņemos un eju tālāk,jo zinu,ka ar labām domām un ar samidu uz lūpām dudz labāk viss notiek
Pievienots  3. nov 2010 12:18

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 14
  3. 15
  4. 16
  5. 17
  6. 18
  7. 19
  8. 20
  9. 21
  10. 22