Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

...mamiņi...

Kristīne,mūsu puika ar pa dienu paguļ tikai 30 min un viss.Tikai laukā var nogulēt 2-3 stundas.Mēs arī ejam gulēt 22,bet pa nakti tik pamostas,lai paēstu 2-3x un,tad guļ tālāk bez problēmām.Citreiz pa nakti pagrozās tikai tāpēc,ka gāzītes nevar dabūt ārā,bet kad dabon tad jau atkal mierīgi čuč.

Domāju,ka ārsti neļauj gaļu ēst tik ātri,jo tā tak skaitās smaga barība.Bet pa bišķim nekas nenāk par skādi un bērns pierod un viss ir labi.
Es ar savu dakteri par ēšanu neko neapspriežu,man mamma pasaka,jo mamma mūs ir 12 bērnus izaudzinājusi un viņa man ir vislabākais piemērs visās šitajās lietās.
Tikko bija rakst mammās par bērnu veselīgu uzturu.Vīrs lasa un tad man saka,Sebastianam vairs nekādus biezpiena sieriņus nedos,jo neesot labi.Tad es saku,došu,jo pa biškim nekas nenotiks un es negribu,lai vēlāk,ka mazais paaugsies un dos viņam kādu šokolādi uzreiz pumpas metīsies.Nu,tad viņš teica dod ar.
Pievienots 23. okt 2010 07:13

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

hheheheee...Shitas bija labs
Bet nu sievieteem un veelj jo vairaak mammaam VIENMEER ir TAISNIIBA :p Man ar negribaas,lai meitinjai alergijas kaut kaadas buutu,taapeec arii ar meeru visu dodam pagarshot
Pievienots 23. okt 2010 22:33

Čava,viesiemVijuk,liels paldies,ka padalījies,kā vārīt biešu zupiņu,es varbūt ne gluži,kā Tu uzvārīji,bet nju Sofis šodien ar gardu muti ēdaBieti un kāpostiņu nesmādējakaut gan nereizi vēl nebiju devusi
Pievienots 27. okt 2010 13:55

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Sanitinj,man liels-LIELS prieks,ka Sofiitei garshoja
Pievienots 27. okt 2010 18:48

Man pašai preiks,ka viņai garšoja,tagad domāju uzvārīt zivtiņu ar dārzenīšiem,jo no burciņas zivtiņa garšoja!Kā arī priecājos,ka mēs te viena otrai pastāstam un padalamiesit visā,tākā nēsmu draugos,tad man prieks,ka šeit varu ar Jums papļāpāt
Pievienots 28. okt 2010 09:41

Manuprāt ir tā,ja ir uz ko alerģija,tad tā uzreiz parādās pēc iedotā produkta un man neticas,ka ja mēs tagad ko agrāk iedodam un nav alerģijas un vēlāk būs vai otrādi!Jo es ar dodu to,ko jūtu,ka vajag un gribu dot,tāpēc dodu jogurtu,devu pienu,bet tas negaršo,tāpēc  nedodu vairs(parasto),paaugsies,tad atkal iedošu,dodu visu,ko viņa kāro, Inguss arī iedeva karbonādi pasūkāt,pīrādziņu(mājās ceptu) visu mēs mēģinam,dodam arī rupjmaizi sakaltušu grauzt,jo smaganas kasāsUn man daktere pateica pēc izjūtām,lai baroju!
Pievienots 27. okt 2010 14:00

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Sanita,es tā pat kā jūs visu dodu pagaršot,pasūkāt.Esmu devusi pat marinētu gurķi.Man mamma teica,lai mīkstinātu smaganiņas,var dot sūkāt žāvētas gaļas kamariņu.Bet pirms tam gan es noskaloju ar ūdeni,lai nav tik sāļa.Ķirbi ir labi dot bērniņie,kam jau zobiņi nāk,tad ātrāk zobiņi izšķiļoties.Ķirbi dodu pat svaigi sarīvētu smalki,smalki un samaisu ar biezpiena sieriņu,viņam garšo.
Mums jau Sebucim pilnīgi siekalas tek,kad ierauga,ka mēs ar vīru taisamies ēst un tad skatās uz šķīvjiem un gaida,ka viņam ar kaut ko dos.Es jau kad dakšiņu paceļu,tad viņam mute vaļā,jo grib tak zināt,ko mēs ar tēti ēdam.Bet kad viņam dodu viņa ēdienu,tad nemaz tā mute vaļā netaisās
Pievienots 27. okt 2010 17:58

Atbildēt komentāram

Hi,hi Sofis jau tāpta,kadmēs ēdam mute vaļā un skaita kumosus,bet,kadpašai jāēd,tad mazs skandāliņš notiek,jo negrib,bet nju esmu ņēmusi rokās citu taktiku,tagad,kad pieceļas uzreiz nedodu ēst,bet ļauju padarboties un tikai tad mēs ēdamCenšamies kaut kādu režīmu ievērot,esam iemācījušas apēst šaļo un tad saldumiņu dabūt
Pievienots 28. okt 2010 09:39

didii

Šodien mazā mani pārsteidz!!! Ieliku viņu gultiņā , lai spēlējas, pati rosījos pa istabu, pagriežos - mazā stāv gultiņā, pieķērās pie redelēm un piecēlās, biju šokā, apsēdināju atkal piecēlās, bet rāpot viņa man gan nepārāk grib, kaut sanāk.
Šodien bijām pie daktera- sveram jau 8.500 un esam 73 cm garas.
Es te palasu Jūsu gardās receptītes, jāizmēģina man ar kaut kas no tā, gribētos iedot Vijas biešu zupīti.
Meitenes, šodien veikalā aiz neuzmanības paņēmu sauso putru (to, ko ar ūdeni vai pieniņu jājauc) , kura domāta no 8 mēn., kā Jūs domājat es varu Laumucim dot, vai pagaidīt to mēnesīti?
Pievienots 28. okt 2010 17:49

Atbildēt komentāram

Ja godīgi,tad es nezinu vai tur ir baigā atšķirība tām putrām,es domāju,ka nekas nenotiks,jo kad Sofim vēl riktīgi nebija seši es jau piena maisījumu devu,kas domāts no sešiem mēnešiem!Bet skaties pati,kā Tu jūti!Nju,tā Vijas biešu zupiņa ir baigi labāSofim šodien atkal devu,ēda,ka trakaVispār jaunas garša viņa tā nevisai man,jo patika oraņžie biezņi,tad visiem biezeņeimliku klāt burkānu,lai būtu oraņdžs,par sarkano bažījos,kā būs,bet velti!
Pievienots 28. okt 2010 20:12

A,Sofis ar gultiņā kājās tusē,kālielā un vēl tagd jaunu trki dara pieceļas kājiņas un laiž vaļā rokas no redelēm grib stāvēt kālielā,bet nju nekas nesanāk!:Bet no malas smieklīgi
Pievienots 28. okt 2010 20:13

didii

Paskatījos tās putras devas un tur pat rakstīts cik dot no 6 mēnešiem, tad jau sanāk , ka tiešām var dot. Pagaidām izlietosim 7 graudu biezputriņu un tad sāksim šo. To jau es dodu tikai pirms miega, pēdējā ēdienreizē, lai mazā nedaudz ilgāk pagulētu, jo pa nakti ceļas ik pēc 3 h, ja iedodu putrinu vēl, tad kādu 1-2 h ilgāk var nogulēt.
Sanit, gribēju pajautāt, cik saprtu tu no Ogres esi? Nezini , kur var nopirkt Ogrē labu teļa gaļiņu? man vispār bail pirkt mazajai kādu gaļiņu , jo bail, ka nebūs veca.(??)

Vēl, kas mani interesēja, vai jūs jau esat nomainījušas mazo knupīšus un soskas uz 2 izmēru? Mēs vēl joprojām 1 izmēru lietojam.
Pievienots 29. okt 2010 08:18

Zaņuk,Tu no Ogres?Nju es pērku izumi,jo tas ir vienīgais veikals,kur man griež mazu šķēlīti un šķibi neskatās,pagaidām nēsmu iegrābusies
Un  personāla attieksme ar superīga
Pievienots 29. okt 2010 18:19

didii

Sanita, Esmu no Tīnūžiem. Agrāk tik pa Ogri dzīvojos- mācijos , strādāju, bet tagad , kad vajaga uz veikaliem vai kad pie vīra mātes braucam . Izumi bija pretī Malkalnes Jumim?
Pievienots 29. okt 2010 18:57

Oo,tīnūžos Ingusam dzīvo māsīcaMēs Tur šat tad esamJap pretī Jumim mālkalnes
Pievienots 29. okt 2010 21:27

Zaņuk!Manas aizdomas apstiprinājās,Tu pazīsti Ingusa māsīcu t;a ir Sanda un cik zinu,ka Jūs dzīvojat vienā mājā Sanda pirmajā stāvā,bet Tu augstākJo atceros,kad biju stāvoklī,tad Sanda Teica,ka būs Akselam draudzena Laumiņa
Pievienots 29. okt 2010 22:10

didii

Jā , es divus stāvus augstāk dzīvoju! cik tomēr tā pasaule maza!
Šodien braukšu uz Ogri tad jāieskrien apskatīties gaļiņu, jo pagaidām neko neesam no tās taisījuši, tik divreiz veikala burciņās paņemu, bet mazajai un pat man negaršoju..
Pievienots 30. okt 2010 05:47

didii

Sanit, Sofija tad ir tā mazā čirkainīte par ko Sanda stāstija...
Pievienots 30. okt 2010 05:54

Ir,ir čirkainePar citu Sofiju Sanda noteikti nevarēja runātCik tomēr pasaulīte ir maza!
Pievienots 30. okt 2010 08:32

didii

Par to gulēšanu- mazā gan iet gulēt ātri ap 19:30- 20:00, reti, reti, kad 20:30, bet ceļas gan no rīta  jau ap 7:00- 7:30. Tā pa dienu ar maximums gulējām 30 min, bet pēdējās dienās pa 1.5- 2.5 stundām vismaz es ar pa dienu varu pagulēt.
Pievienots 28. okt 2010 17:54

Atbildēt komentāram

A,mums ar to gulēšanu kā kuru reizi!Šodien vispār pa dienu labi,ja 30minūtes pagulēja,āā netikām,jo briesmīgs laiks un ta viņa man te pamāju ārdījās,bet vislabāk guļ,kad esam laukā
Pievienots 28. okt 2010 20:15

Ak dzīve, dzīvīte........

Mēs bijām pie dakteres 25.10. un esam 8,6kg smagi un 69cm gari!
Pievienots 29. okt 2010 10:37

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Sanit,man ar patīk tas,ka varam te papļāpāt un padalīties,kā un ko gatavot,jo no personīgās pieredzes ir labāk kaut ko uzzināt,nekā kaut kur lasīt.
Zane,mums Sebucis ar pa dienu istabā tik paguļ 30min.Laukā,kad ejam,tad gan guļ labi 2-3h.Kādreiz puika ar gāja gulēt uz nakti ap 20-20.30 un no rīta cēlās ap 6.30-7.30.No 5mēn.vecuma sākām iet gulēt 22,viņš man pilnīgi kā pulkstenis 22aizmieg.Es viņu 21 lieku vanniņā,tad apčubinu(eļļiņu sasmērēju,iztīru snīpi,ausis),uzvelku pidžamu,pabaroju un lieku lielā gultā,lai knosās un 22 viņš man aizmieg un noguļ līdz 8.30,protams pa nakti jau ceļas ēst ik pēc 2-3h.Pēdējās 2 dienas vispār nogulēja līdz 10 rītā,tad es pati ar esmu labi izgulējusies.
Sanita,ja ārā slikts laiks un man pašai negribas iet laukā,es Sebuci lieku gulēt uz balkona un viņš man ar noguļ,kādas 2h.Citreiz uzmostas,tad izeju pašūpinu ratus un čuč atkal.
Pievienots 29. okt 2010 13:40

Atbildēt komentāram

MM,nēsmu vēl uz balkona mēģinājusi,bet būs jāpamēģina!
Pievienots 29. okt 2010 18:23

Saulite38

mēs cenšamies katru dienu iet ārā, neesam vēl izlaiduš nevienu dienui, kādas 2 stundas noguļam ārā, vispār mēs vairākas dienas pa dienu guļam. bet naktī tie zobi neļauj, tad papupojamies drusciņ un guļam tālāk
Pievienots 29. okt 2010 19:34

didii

Ideja laba par balkonu, bet diemžēl man nav balkons.

Mārīt, laimīgā, ka mazais aizmieg pats, mana iemieg tikai opā, tad kad liekas iemigusi ielieku gultiņā, bet ja viņa pakustas tad sāk raudāt, kolīdz paņemu opā tā nolūst.. Mums pirmajos mēnešos bija , kad mazā gāja vēlu gulēt. es jau gaidu to brīdi, kad mazā visu nakti nogulēs.
Tad  rīt laikam jānopērk lielie knupji,jo mēs te iesūnojušas ar tiem mazajiem vēl..
Pievienots 29. okt 2010 19:56

...mamiņi...

Zane,man puika lieto knupi,kas ir no 6-18mēn.
Pievienots 29. okt 2010 13:41

Atbildēt komentāram

Sofija man parastu knupi neņem,bet pudelītei lietojam 6+!
Pievienots 29. okt 2010 18:22

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 13
  3. 14
  4. 15
  5. 16
  6. 17
  7. 18
  8. 19
  9. 20
  10. 21