Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

didii

A... Sanit! Tu mazajai ar devi dzert  jogurtiņu no pudelītes vai ar karotīti??
Pievienots 20. okt 2010 16:32

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Alisiite gan kaapostinju shtopee iekshaa,ka prieks Protams ne pliku Un ja punchuks saap kaadreiz Espumisan IDEAALI paliidz...Mums apmeeram 1.30min iedarbojaas un meitinja paliek mieriiga un prieciiga
Iesaku nelasiit visus tos paargudros INFO internetaa... Mees vairaak,vai mazaak barojam,kaa vecajos laikos Un nevienam beerninjam nekas nav noticis Un bietiite ir super veseliiga...Vinja palielina hemoglobiinu-skaabekli asiniis... un arii par veederinju paruupeejaas Iesaku pameeginaat uztaisiit to zupinju kuru teicu Viss buus labi Taa mees shodien Aktivia zemenju iedevaam pagarshot Ljoooti garshoja un mazaa saaka purkshkjinaaties Un driiz vien arii kaksis bija klaat Taa kaa taa Aktivia tieshaam iedarbojas
Pievienots 20. okt 2010 20:05

Sāku,ā no karotītes un pēctam no pudeles,sākumā jau nevisai no pudeles dzēra,bet tagad aizietUn nav par kas
Pareiz Vija saka,jo vairāk lasam,jo gudrākas netiekam,jo es palasu,ka vispār piena produktus drīkst no gada,bet daktere saka,ka varu jau dot ej un tiec gudrs,es pēc intuīcijas vados!Es Vija noeikti pamēģināšu zupiņu SofimVakar arī iedevu Sofim smile dou ar persikiem baigi garšoja
Pievienots 21. okt 2010 09:18

mammis

vija to buljonu cik daudz liec??
mes pret vedergraizem lietojam antiflat-palidzeja kadu 30min laikaabet tagad alekam patiik zelet kaposta cieto lapinju,kad puncits streiko un tad pec kada britinja saak purkskinaat un tads laimiigs 
Pievienots 21. okt 2010 07:23

Atbildēt komentāram

Vija:
Kā Tev viss beidzās ar to,ka Alisītei mēle melna bija?
Pievienots 21. okt 2010 09:19

Atbildēt komentāram

maaminja

sveiki, visu laiku, jau kopš grūtniecības sākuma sekoju līdzi aprīļa bērniņu diskusijam, un tik tagad izdomāju ka arī japadalās ar info tatad mans pusgadnieks aug griezdamies, pusgada laikā esam pieņēmušies par 5 kg un izauguši par 20cm un tagad sākas lielā pasaules iepazīšana un apspriešana, bubina vienaa laidā, bet nu mums ir problēma ar gulēšanu, pa dienu maksimums paguļ 40 min un tad atkal 4-5 stundas tusē bulkas, ejam gulet ap 22, bet tad mums ir naksts celšanās plkst 4 un tad mēs pusmiegā grozamies no vienas puses uz otru, kamēr atkal iemieg un tas reizem aizņem pat līdz 2 stundām un tad liidz 9 guļam, lasu ka citam māmiņām berniņi guļ visu nakti, a manējais gan nemaz nedomā gulēt, bet nu tā viss ir ok
Pievienots 21. okt 2010 13:02

Atbildēt komentāram

Saulite38

šodien mums ir svētki pus gads,svinēsim, bijām pie daktera sveram 7,900 un 69cm, ejam jau virs vidējā,Nu arī mēs pamazām varam vis kaut ko vairāk pagaršotMēs jau arī neesam mierīgas naktī, pačīkstam vēl guļam, papupojamies,atkal guļam, bet tas no zobiņiem laikam, jo lien vēl mums augšā
Pievienots 21. okt 2010 14:31

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Chau miiljaas
Par to buljoninju Mazajaa katlinjaa kaadus 150-250g telja galjinjas,jaavaara 2h Tad jaapieliek bietiites,kartupelji,burkaaninji,kaapostinjsh un mees veel liekam nedaudz tomaatinju Un liidz viss paliek miiksts. Tas buljoninjsh tur praktiski nepaliek,jo vinjsh daarzenjos sasuucaas visu sablenderee un dod eest...Uz to mazo katlinju sanaak triis porcijas,vienu apeed uzreiz un veel paliek divas 190ml burcinjas Mees kad pirkaam biezeniishus lielos burcinjas nemetaam aaraa un tagad baigi feini visu var salikt
Par to meeliiti-Pateica,ka viss ok un nekas neparasts neesot,tas iespeejam no kaada biezeniisha bija,vai arii no lauku aaboliem Tagad paldies Dievam viss ir paargaajis un meeliite skaisti rozaa

Ivitinj sirsniigi apsveicu pusgada jubilejaa
Pievienots 21. okt 2010 17:28

Atbildēt komentāram

Saulite38

Mīļš paldies Vijiņ!
Pievienots 21. okt 2010 17:57

mammis

Ivita.apsveicu ar 6men jubileju
mums arii sodien 6men jubilejabijam pie dakteres un esam 9kg700g un 73cm zobi nu jau 2men mums naakmana mazaa daktere arii par galju teica ka no 7/8 mennesaprotu kas galjaa tads ka neljaujkada ir meginajusi iedot kefiru?
Pievienots 21. okt 2010 19:43

Atbildēt komentāram

Saulite38

Paldies Sandriņ, arī apsveicu jūs pusgadu jubileju.Bet cikos jūs esat dzimuši?Jūs gan esat vareni kā jau puika
Pievienots 21. okt 2010 20:14

mammis

mazais piedzima 10.08cikos taws mazais?
Pievienots 22. okt 2010 07:35

Saulite38

naktī 3.06, nu ja, pāris stundu starpībaMan vienmēr tas liekas interesanti,ka piedzimst vienā dienā
Pievienots 22. okt 2010 08:11

Sandra,Ivita:Ar mazu novēlošanos:Vija:
Varavīksne košās krāsās
Šodien katrā sirdī mīt,
Jo pie mums Tu atnākusi
Esi, mazā dvēselīt!

Mīļs sveiciens Jusu atvasītēm pusgada jubilējā!
Pievienots 22. okt 2010 08:00

Atbildēt komentāram

Saulite38

Mīļš paldies Sanitiņ!
Pievienots 22. okt 2010 08:12

♥Vijuks ♥

PALDIES Bet ja skataas peec laika mums tikai 17.27 paliks 6meen
Pievienots 22. okt 2010 10:49

mammis

paldies
vija   apsveicu tavu mazinjo ar 6menesiisu jubileju
Pievienots 22. okt 2010 11:44

sasuks

man mazajai 6 oktobri jau palika 6 menesisi
gribeju pajautat ko jau mak jusu mazie darit?
mana meitina jau pati sez rapo un nu jau celas pie gultinas kajas dikti grib stavet bet veljau nesanak sanak uz celisiem bet pa reizei ari nostajas uz kajinam,,,
edam jau ari labi loti garso selgas cepumini
Pievienots 22. okt 2010 08:43

Atbildēt komentāram

mammis

caw,mans mazais ir slinkiitsipasi neko negrib dariit,bet nu maak uz saninja,vederinja apvelties,sez gandriiz perfekti,spelee ku-kuu,pa gultinju sluukaa kaa traksun smaida,smejas,runajas nepartraukti
edam mess loti daudz ko,galu(par spiti dakteres viedoklim)darzenjus,auglisus,burcinjas,putras,tejas,sulas,maiziti,cepumus(spec.berniem)sodien tika arii pie mana skiivja,tad taada sajusmaa bijatagad meginasim biesu zupinju.
Pievienots 22. okt 2010 11:58

Čava!Mana meitiņa jau rāpo,veļas,sēž,garšo visi manis vārītie biezenīši,bet no burkām nevisai grib ko ēst,tamdēļ cenšos pati visu izvārīt,cītīgi runājam,no gardumiem garšo jogurts!Gultiņā jau mākpati kājiņās piecelties un kad rāpo un atrod pret,ko atbalstīties arpati pieceļas
Pievienots 27. okt 2010 14:02

...mamiņi...

Sandra,Ivita,Vija!
Bērni ir puķes pasaules dārzā,kas uz laiku ir uzticēti mūsu mīlestībai un kopšanai,bet,kas attīstās un aug pēc viņu pašu vien zināmiem un nesatricināmiem likumiem.
Sveiciens Jūsu mazulīšiem 6.mēn. jubilejā!

Piedodiet,ka ar novēlošanos.
Pievienots 23. okt 2010 06:33

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Loooti skaists dzejoliitis/pantins
Miilsh,jo miiljsh tev PALDIES
Pievienots 23. okt 2010 22:30
  1. « 
  2. 12
  3. 13
  4. 14
  5. 15