Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Čiv,visiemKo Jūs jaunu esat mazajiem kipariem iedevušas?Es esmu iedevusi meža gaļu ar ķirbīti un kartupelikopā,ļoti labi garšojaUn šodien biku jogurtu iedevu!
Pievienots 18. okt 2010 15:10

Atbildēt komentāram

Ak dzīve, dzīvīte........

Tādas lietas mums daktere neatlauj, gala no 8 menešiem, un teļa gaļa, par meža galu nemaz nerunājot!
ķirbi ar kartupeļiem, gan dodu - garso!
Pievienots 19. okt 2010 13:06

♥Vijuks ♥

Chavinj Saaksim ar to ka aarstus mees eeshanas zinjaa neklausamies vispaar Jo katra maamminja manu praat labaak zin ko vajag vinjas beerninjam
Mees telja galjinju Alisei jau no 4meen dodam Un viss super un vistas galju arii
Eedusi vinja ir tik daudz,ka iisti jau vairs nepateiksi,kas ir jauns ko dodam
Neesam meeginaajushi cukini,kaali un veel kaut ko noteikti neesam
No augljiem miiljaakie ir un paliek aaboli
Kirbis vispaar ir taadaa topaa,ka nu tikai Pashi vaaram riisu putrinjas un arii mannaa vinjai ljooti garsho Tagad jaasanjemaas un jaauzvaara grikji Bet taa pa lielam pagarsho no visa mazu kripatinju Tas domaats par piiraagu piemeeram Noskrubinu mazu,mazu kriksiiti miiklas un tad vinja vinju muljaa pa mutiiti Un veel mums ljoooti patiik zhljambaat barakas
Pievienots 19. okt 2010 15:11

mammis

cau,nu mes esam edusi telja galju,burkanu,aboliti,kartupeliti,calja fileju ar kartupeli un kapostu,tad vell burcinjas(visas iespejamas kas lidz 5men)risu putra-taa negarso.tad veel jogurtu-bananu,persiku,dabigo,zemenju(jogurts mums kaa deserts)sakaltetu maiziti dodu grauzt,un nikdienaa edam BEBI putru,jo pudeli eed tik sad un tad pa naktii21. domaju iedot bik no swetku tortites....kaa jums mazais iemacijas apvelties atpakal uz muguras?-mans brasulis spekulee,apveljas uz vedera un tad saak histeriski bljaut,paskataas vai pieversu uzmaniibu un atkal blauj
Pievienots 19. okt 2010 16:14

Mm,biku nesaprotu,kapēc daktere neļauj teļa gaļu un vispār gaļu?Ja veikalā iej un pasakaties burku sastāvu,tad jau no 4 mēnešu vecuma var gaļu!Un manuprāt meža gaļa ir vistīrākā no gaļām,neju es veikalāpēku,Inguss man iet medībās!Nju bet es ar vados uz savu intuīciju un dodu ko domāju,maizītimēs ar ēdam un no bulciņas ar dodu mīkstumiņu,šokolādi ar man no pirksta laizīja un viss ir ok,puņčuks iziet,alerģiju nav
Pievienots 19. okt 2010 17:44

Atbildēt komentāram

Sandra:Mēs Sofijai atļāvām pabļaustītiesUn tad saprata,ka vajaga pašai velties:0Un tad vēl mēs devām viņai savu roku un vēlāmPavano mazo biežāk,lai Jums visi muskulīši atstlābst un tad ir ļoti viegli vingrot un grozīt mazo
Pievienots 19. okt 2010 17:46

Atbildēt komentāram

mammis

es biskit atljauju paplaut,bet mazais taa blauj ka sirds saap un apveljumes biezi vannojamies,reizi ned ejam kopaa,tad aleks taa izsparas un tad izplapajaspedejaa laikaa sacis runaat  tiesi tad kad man kaads man kko stasta,gandriz vai kaa protestee

Pievienots 19. okt 2010 19:32

Saulite38

Nu re, mums šodien nu jau augšā izlīda 3 zobiņi, nedaudz šīs dienas bijām niķīgas.Bet runājot par bērnu barošanu, skatieties pašas, kā jūs uzskatiet, burciņās tā ir īpaši apstrādāta, dakteri jau arī pret, es jau arī  iedodu no burciņas,jo tiešām viņai garšo, bet daktere man noteikti neļautu, jogurtu vispār no 3 gadiem,bet es jau devu lielākai ātrāk, katrs jau baro pēc saviem ieskatiem.Es esmu citādāka,domāju nedusmosieties, ka man ir cits viedoklis barošanā.
Pievienots 19. okt 2010 19:58

Atbildēt komentāram

Nju nedusmojas jau neviens,bet nju es ar vados pati pēc savas intuīcijas un protams runāju ar dakteri,bet daktere man pati pateica,ka mammas pašas vislabāk izjūt to,ko var un nevar!Nju mums jogurts ļoti ir iegaršojies,šodien tik otru dienu iedevu,bet dodu dzeramo,pa 80grami!Jo nju uzskatu,ja bērnam būs tad būs uzreiz alerģijas un,jādod no visa pa druskai,bet olas dzeltenums mums nevisai garšoja!
Mums vēl zobiņu nav,bet smaganas sapamapušas jau veselu mēnesi ir!
Sandra, neuztraucies gan būs ar Tavu mazo viss ok Un man Sofis ar sāk pa vidu runāties,ja ar kādu runāju,jo ir tā,ka viņi grib sev uzmanību pievērst
Žuliki mazi
Pievienots 19. okt 2010 20:54

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Čau visiem!
Nu,pareizi,Sanita,katra mamma pati zin,kas labāk un arī tas,kas pašu pārbaudīts,kā piem.,meža gaļa,ko Inguss nes mājās...
Mums vēl galvenā barība ir mans pieniņš.Mēs tik tagad otro ned.jau ta nopietnāk sākām ar piebarošanu.Vienreiz dienā dodu-vai nu kartupeli,vai kartupeli ar burkānu,ķirbi,kabaci,kā teikt tagad tik dārzeņus.Izvāru,kripatiņu sāli,karoti olīveļļu un garšīgi sanāk un puika ēd.Vislabāk garso kartupelis.Baigi daudz jau neapēd,bet nu ar varu ar negrūžu,cik grib tik ēd.Dodu  svaigu ķirbju/ābolu suliņu,vai burkānu ar ķirbi-arī jau tik pāris karotītes padzer.Pēc kāda mēneša jau pamēģināsim gaļiņu.Protams garšo saldumi it īpaši biezpiena sieriņš,saldējums,nevisai bannāns...

Jautājums.Ko pielikt klāt putriņai,lai būtu saldāka,jo cukuru vēl nedrīkst.Gribās,kā Vija pati taisa,jo man tās veikala putras liekas negaršīgas,no vienas mums parādījās alerģija,kaut kas nepatika.Un turklāt man jau pāris kastes,kas jāmet ārā,jo viņas atverot jaizlieto 3 ned.laikā.

Vēl...es visu laiku nevarēju pierakstīt komentāru,nezinu kā jums,bet man vispār ienākot mamma.lv viss velkās un karās,ka neko ne apskatīt un komentārus pierakstīt.Tāpēc Vija tevi sameklēju draugos.lv,lai apsveiktu dzimenītē!
Pievienots 20. okt 2010 07:19

Atbildēt komentāram

Man daktere ieteica pielikt klāt glukozi,kas aptiekā ir nopērkama!
Pievienots 20. okt 2010 09:40

♥Vijuks ♥

Maariit man liels prieks,ka esi man draugos
Es Alisei lieku klaat nedaudz puudercukura jo taas veikala putras ir nejeedziigi saldas...un nekas slikts nenotiek beerns apmierinaats un ariir punciiti viss ljoooti ok putrinjas un biezeniishus 99% taisam maajaas
Pievienots 20. okt 2010 10:52

didii

mēs vakar nolaidām gultu zemāk, baigi jau negribējās, bet mazā, pieķeras pie redelēm un ceļas aukšā, un ir reizes  kad sanāk un  tad protams krīt lejā , man jau bija bail, ka nepārkrīt pāri.. Ar rāpošanu mums tā pašvakāk, mākam tikai uz atpakaļu rāpot, mazajai vairāk interesē stāvēšana, kā es viņu nosēdinu sev blakām tad mazā ieķeras manī un ceļas aukšā, zinu, ka pa ātru, bet ja neļauju tad lielais brēciens, PROTAMS, es viņu pieturu, lai nav tā lielā slodze kājiņām.
Par to ēšanu- mums dakters nav neko piebildis, ko nedrīkst vienīgi gaļu teica, ka no 7, 8 mēnešiem varu dot.. Biju jau nopirkusi burciņā dārzeņus ar vistas un teļa gaļu, bet mazā nebija sajūsmā, pat sanāca izmest ārā pusizēstu burciņu. Laumiņai garšo manis taisītie dārzenīši.
Vienu dienu , mazā ieraudzīja bieti un kā traka bija, viņai vajagot, pieliku pie lūpinām, dikti jau patika, domāju samalt un iedot , bet nezināju vai drīkst tik ātri, tāpēc atturējos.
Pievienots 20. okt 2010 07:20

Atbildēt komentāram

didii

Mārīte! es lieku klāt mediņu, lai saldāk būtu.
Pievienots 20. okt 2010 07:22

Atbildēt komentāram

Es tagd veikalā cenšos vairs biezeņus nepirkt,jo Sofijai negaršo,kā sāku pati vārīt,tā tik manus grib un viss!Gaļu man atļāva dot jau nopiecu mēnešu vecuma,tikai vot nezinu kā ir ar vivtiņu,gribas savārīt ar kartupelīti,bet baidos,ka pa agru būs!A,par jogurtu teica,ka skābpiena produktus drīkst jau no 6mēnešu vecuma!Bet man Sofis ēd visu un pusdienās pēc biezenīša manu pieniņu un uz nakti manu pieniņu,priecājos,ka tik daudz varu vēl dot viņai no sevis!Sāku dzert māmiņ tēju un ta pieniņš savairojas tām divām ēdienreizēm,ja ankti pieceļas tad ar savu pieniņu
Un joprojām gaidam zobus,bet es vairs par to nesatraucos!Vakar mums bija potes ta mēs biku esam kašķīgas!
Pievienots 20. okt 2010 09:46

Atbildēt komentāram

didii

Sanita! Kādus jogurtiņus tu mazajai dod ? es arī gribu mazajai iedod. un kādu gaļiņu, es tieši domāju, ka vistu var dot. Laumai garšo tikai veikala saldie biezenīši un putriņas, ko maisa ar ūdentiņu, sāļos biezenīšus ne par  ko.
Pievienots 20. okt 2010 11:36

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Runaajot par taam bieteem Mees jau nedeelju atpakalj iedevaam taadu kaa bieshu zupinju Telja galjinjas buljoninju uzvaariijaam,tad pievienojaam bietes,kartupelus,burkaanus,kaapostus,nedaudz tomaatinja un dilles Tad visu uzvaariijaam un sablendereejaam Kartupelji ir jaaliek mazaak par visu paareejo un burkaani vairaak Alise bija staavaa sajuusmaa Apeeda gandriiz divas savas bljodinjas uzreiz
Pievienots 20. okt 2010 15:37

Es iedevu valmieras dzeramo jogurtu mongo ar vaniļu nav pārk salds un nav skābsSofim baigi garšojaEs esmu devusi lielopiņu,vistiņu un meža teliņu no gaļām!O.es ar tad Sofimpamēģināšu bieti iedot,bet joprojām vislabāk garšo burkāni
Pievienots 20. okt 2010 16:07

didii

Paldies, Sanit, nāmamreiz būs jāpamēģina vistiņa!
Vija, biete jau ir salda, tāpēc bērniem arī garšo, es baidijos daudz dot, iedevu tik mazu karotes galiņu, un fiksi skrēju meklēt info no cik mēn. drīkst dot , bet neko jēdzīgu neatradu, vieni saka, ka no 8 citi no 10.. Runājot par kāpostiem, es vienu dienu riktīgi pārforsēju, mazajai visu vakaru puncis sāpēja, tagad baidos dot...
Pievienots 20. okt 2010 16:19
  1. « 
  2. 11
  3. 12
  4. 13
  5. 14
  6. 15
  7. 16
  8. 17
  9. 18
  10. 19
  11. 20