Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

...mamiņi...

Nu es arī ne santīma grūtniecības laikā nemaksāju ne pa analīzēm,ne pa USG.Vienu reizi gan aizgāju pie privātās un maksāju par USG,jo man tai pirmajā reizē napatika,bet pie privātās feināk,tāpēc,ka privātai dakterei tiešām ir izdomāts,kā ērti un labi ne tikai viņai,bet arī mums.Privātai daktterītei ir 2 ekrāni,viens kur viņa skatās un otrs priekš mums un nav jāmežģī galva uz sāniem,lai tik kaut ko ieraudzītu

Līgumus ar neslēdzu,jo tā dakterīte,kas mani skatīja visu grūtniecības laiku,arī taisīja ķeizaru.Maksāju tik par ģimenes palātu un dzemdību komplektu.

Kaut gan es,kad gaidīju pirmo bērniņu,tad grūtniecības laikā visas analīzes bija par velti,bet USG gan maksāju,jo Saldus slimnīcā nebija USG aparāti,bet bija tikai privātai dakterei,tad cits nekas neatlika,kā maksāt.
Pievienots  8. okt 2010 07:05

Atbildēt komentāram

Man ar nebia galva nekur jāgriež!Visu redzēju sev priekā uz ekrāna,kas bija pie sienas un dr.Apšiniece visu fantastiski izskaidrojaMan ar vecmati un dakteri noveicās,nebija man nekādu līgumu,sākumā ar gribēju epidruālo,bet vecmāte iedrošināja un līdz ar to piedzemdēju,kā vecos labos laikos tikai ar vienu atšķirību,ka Inguss bija blakām,agrāk jau nevarēja vīrietis būt blakām!RDN biju 1nodaļā un vecmāte Baiba Berga bija super,un daktere Tatjana ar superMaksāju tikai par vienvietīgo palātu 32Ls un par fotogrāfu,bet cik vairs neatceros!
Pievienots  8. okt 2010 07:49

Atbildēt komentāram

mammis

cau..nu mums atkal priecigs notikumsvakar aleks apvelas uz vederinjuka juusu mazulisiem ar velsanos uz punca,nebija taa ka rocinja paliek zem vederinja?
mazais jau sez?man aleks part visam varitem grib sedet kaa naakas,pussedes nu neparko.
Pievienots 10. okt 2010 06:54

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Mums tikai vienu dienu bija taa,ka nevareeja roku iznjemt Bet tagad mees esam iemaaciijoshies raapot-nevis shljuukaat uz veedera,vai muguras-bet pa iistam raapot TRAKUMS...vinja jau vienu reizi izkrita no guultas Alise ar grib seedeet!
Pievienots 10. okt 2010 08:09

Sandra:Mana Sofe jau veļas un velk rokaslaukā no trīs arpusmņešiem,bet kā jau iepriekšminēju mums tas vieglāk nāk,jo Sofis ir masāžu bērns un viņai visi tonusi tika noņemti un līdz ar to nekas netraucēja velteisBet ir normāli,ja bērns veļas uz visāmpusēmpats no sešu mēnešu vecumaTaka nesatraucies Jums viss ir okSofis man jau sēž patstāvīgi veselu nedēļuBet pasēž kādas 5minūtes un tad vajaga pie kaut kāpieķertiesBet sēžas pati,es nesēdinu,jo ortopēds teica,ko bērns darapats ir jāļauj,bet pašiem nedrīkst ne sēdināt kamēr mazais pats nesēž un staiguļus ar nedrīkst lietot,jo tie bojā gūžiņas un kājiņas!Tā,kā mums jau ir problēmas at gūžām,tad mums vispār jābūt piesardzīgiem!
Vija:Viss būs ok,nekad mēs savus mazos nepasargāsim no kritienim un sasišanās!
Man vakar Sofija tēloja spaidermanu un krita un pieri sadauzīja,paraudājām abas,bet paldies Dievam ziluma nav bet biku vakar nikīgāka bija!Bet mācība nebija šodien jau atkallien pie sienas!
Pievienots 10. okt 2010 08:55

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Taadi jau ir tie muusu mazie zhiperiishi Grib paveikt vairaak nekaa maak Kad es biju maza,mans favoriitais sishanaas meerkis bija veco laiku radiaators Tikko iemaaciijos staigaat es nevis staigaaju,bet skreeju un galvenais,ka bez bremzeem Un pa taisno ar pieri radiaatoraa
Pievienots 10. okt 2010 10:58

Bet būs jau okNeviens bērns bez sasišanās vēl nav izaudzis!Būs ok,galvenais mums mammām pacietību un izturību
Pievienots 10. okt 2010 16:51

...mamiņi...

Vija,mums Sebucim ar bija pirmais kritiens no dīvāna.Galvenais jau tas,ka tētis Sebucim gulēja blakus un spēlējās,bet es otrā pusē sēdēju uz krēsla un savā starpā kaut ko baigi sākām runāties un bija viens moments,ka Sebucis vēlās,tā zemē,pat nepaspēju saķert.Bet labi,ka nesasitās ļoti,bet pārbijās gan.
Pareizi jau Sanita,raksta,ka neviens bez kritieniem un sasišanās nav izaudzis un tas jau tikai sākums.

Super,ka Alisīte jau rāpo.Mums puika tik pamazām sāk dupsi stellēt uz augšu un mazliet tās kājiņas kustina,kā uz rāpošanu,bet vēl nav tik spēcīgs,lai arī rociņas noturētu,jo kā dupsis augšā,tā galva lejā,vai arī otrādi
Vija,kā Alisītei ar zobiņiem,vai jau neparādās,mums jau vēl nekā.
Pievienots 10. okt 2010 18:57

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Mums ar to raaposhanu Alise traki aizraavusies Veel nesen maaceeja tikai ar peedinjaam atsperoties raapot uz priekshu! Shodien stundu pirms guleet iesanas iemaaciijaas uz celjiem Taa nu visa stunda bija pavadiita raapojot-NENORMAALAA AATRUMAA...Es pat teiktu,ka vinja censhaas skriet uz celishiem

Zini zobu mums ar veel nav Visu grauzh,smaganinjas arii it kaa piepampushas,bet nekaa nav
Gaidam,gaidam,gaidam
Pievienots 10. okt 2010 21:28

Anonīms

Hei,VisiemLasu un priecājos,ka mūsu atvases ir sākušas rāpotMūsu Sofis ar rāpo,šodien jau pa grīdu ar ne tik pa gultu,bet atrod krēslu,skapi,gultu un stutējas kājās,negrib rāpot,bet grib iet!Gultiņā jau ceļas pati,traka beibe man aug
Pievienots 11. okt 2010 17:24

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Mees gan tik daudz veel nemaakam Bet tas laikam taapeec ka Sofiite ir gandriiz par meenesi vecaaka SUPER BEBE Jums tur aug
Pievienots 11. okt 2010 21:20

didii

Inguss , ir tādi bēbīši, kuri nemaz nerēpo, bet uz reiz sāk staigāt. Ja nemaldos es ar tā darīju, bet neesmu pārliecināta, jāpārprasa mammai būs!
Pievienots 12. okt 2010 05:17

Ak dzīve, dzīvīte........

Mums 21.10, būs 7 mēneši, bet augšā gan vēl nestutējas un rāpot, rāpo tikai uz atpakaļu, uz priekšu ne pa kam, nolieku priekšā mantu, grib pie tās tikt, bet sanāk tik uz aizmuguri un tad pats dusmojas...bet šitādā veidā ar tiek visur jo griežas uz vēdera kā vilciņš, un tad sagriežas kur vajag, pieceļ augumu, iešūpo sevi un rāpo...smieklīgi jau izskatās tas process, bet tā ir....
zobiņi mums joprojām 2, kā 4 mēnešos iznāca tā vairāk nav!
Pievienots 17. okt 2010 18:06

♥Vijuks ♥

Es arii raapoju tikai kaadu nedeelju,vai divas Un iemaaciijos nevis staigaat,bet nenormaali aatri skriet
Pievienots 12. okt 2010 06:00

Atbildēt komentāram

Ir jau ir tādi bebji,kas uzreiz sāk staigāt,bet tā kā mums ir gūžu problēma bijusi,tad ortopēds ieteica parāpot,bet nju kā būs tā būs,tik un tā priecājamies par savu mazo peku
Pievienots 12. okt 2010 11:26

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Kārtējo reizi pierādās,ka meitenes ir ņiprākasPrieks,ka mazā Alisīte un Sofija  jau rāpo Alisītei jau vispār pat 6 mēn.nav.
Es gaidu,kad mans žiperis sāks rāpot,citādi pats negrib spēlēties,bet kā kādu ierauga,tā skatās tik acīs un paliek čīkstīgs,kamēr viņu nepaņem opā,nu tad ir laime pilnībāTraki ir tas,ka viņam pat nepatīk,ja paņem opā un apsēžas,grib,lai ar viņu visu laiku staigā,pat stāvēt uz vietas nevar.Un tas viss tā sākās,no pus gada jubilejas,jo ciemiņi atnāca un tik pa rokām vien katrs panēsāja.Sebucim ar to pietika,lai tagad tik mani un tēti tā izmantotugudri gan tie mazuļi...
Pievienots 13. okt 2010 07:41

Atbildēt komentāram

Ir jau ir gudri tie bebji,māk spekulēt,ka vaiSofija ir iemācījusies tēlot,ka raud,kā paņemam opā tā smaidaŽuļiki
Pievienots 14. okt 2010 07:00

Ak dzīve, dzīvīte........

Mans dēliņš tādus pat pigorus taisa!
Pievienots 17. okt 2010 18:09

♥Vijuks ♥

Miiljsh PALDIES Ivitinj
Pievienots 16. okt 2010 17:05

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 10
  3. 11
  4. 12