Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Ieraksti komentāru
Secība:

Paldies visiem apsveicējiemTiešām godam nosvinējāmKārtējo torti biju uzcepusi
Pievienots  4. okt 2010 16:19

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Mēs arī godam nosvinējā-pat 2 dienas svinējāmies
Pievienots  5. okt 2010 07:47

Mēs gan tikai vienu dienu,jo otrajā dienā bija pie dakteriem,mēs jau svinējām riktīgajā datumā un tas šoreiz svētdien iekrita,Jums jau labi varējāt i visas trīs dienas
Pievienots  5. okt 2010 11:59

Čau,MeitenesGribēju Jums pavaicāt,kā Jūsu mazie guļ?Vai arī grib jau gulēt uz spilventiņa?Mums Sofīte bez spilventiņa negrib čučāt itin nemaz,bet domāju vai nav pa ātru!It kā jau ir tas bērnu spilventiņš pavisam mīksts,bet tik un tā,jo,kad spēlējas savā nodabā un citreiz pa dienu aizmieg,tad meklē paugstinājumu,lai galva būtu augstāk un tad aizmieg uz salocītas segas!
Pievienots  5. okt 2010 07:24

Atbildēt komentāram

...mamiņi...

Es Sebucm jau sen lieku spilventiņu zem galvas,man šķiet jau no 3 mēn.Sākumā ar neliku,bet tad,kad Sebucis paaugās,tad mamma man teica,ka vajag jau likt.Baigi augsts jau spilventiņš nav,tāds plakans vien ir,bet mazulim pietiek.
Pievienots  5. okt 2010 07:51

Atbildēt komentāram

Saulite38

Es vēl nelieku, man ir salocīts autiņš, vispār labāk nelikt, bērniņam ir taisns mugurkauls, viņš vēl veidojas, var deformēties,ja gulēs uz paaugstināta, nu bet skatieties paši, citi jau liek, bet īstenībā nedrīkst
Pievienots  5. okt 2010 08:41

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Mees jau no dzimshanas lieka :d u bet vinjsh nav iipasi biezaaks kaa spilvendraana paarlociita bet veinja pilniigi mieriigi gulj arii bez spilventinja
Pievienots  5. okt 2010 09:30

Atbildēt komentāram

Saulite38

Jā tā arī turpini, ap gadu varēsi kaut ko mēģināt biezāku,negribas jau to nepareizo muguru, es savai lielajai arī tā darīju, tagad tik kā pusaudžu vecums, viņa kautrējas par savu augumu, sāk kupri mest, aizsūtīju uz vingrošanu un atsāka dejot, tā mums viss labi bija.
Pievienots  5. okt 2010 10:30

Bijām pie ģimenes dakteres atrādīties pēc slimošanas un viss mums ir okTagd uz sešiem mēnešiem nosvērāmies un nomērījāmies esam 8kg smagas un 66,5cm garasNākam nedēļ uz poti ejam!Pajautāju dakterei par spilventiņu un daktre pateica,ka uz tāda var čučēt droši,ka tas nekādīgi neietekmēs mugurkauliņu,jo tas ir speciālais bēbīšu spilventiņš,teica,lai nesatraucos,jo,ja mazā pati tā ir izdomājusi,tad tas ir viss normāli,jo to,ko bērns dara nedrīkst viņam liegt,lai attīstās
Pievienots  5. okt 2010 11:57

Atbildēt komentāram

Saulite38

Nu malači,ka jums viss kārtībā  augat arī lieli un braši,turaties,bet runājot par spilvenu, tas jau atkarīgs kāds, ja jau daktere ļauj, tad jau droši var,Bet katrs dakteris citu saka, palasot vien māmiņu klubā.
Pievienots  5. okt 2010 12:28

Nju mums ir tāds spilvens,ka no viņa tik nosaukums,viņš nu nekādu paugstinājumu netaisa,kad Sofija apguļas,tad tas spilventiņš ir līdz ar matracīti!Viņš tāds mīksts mums ir!Savai dakterei uzticos,jo mums ir Ingusa tante daktere,tapē es varu viņai daudz vairāk uzjautāt nekā ārsatam!
Pievienots  5. okt 2010 13:52

Kā arī viņai jautāju viedokli par ausu caurduršanu Sofijai,mums uzdāvināja tādu lietu,pati ar gribēju izdurt viņai,bet saslimām un atliku un tagad iesim uz 7mēneši durt austiņas!
Pievienots  5. okt 2010 13:53

Ak dzīve, dzīvīte........

Izstāstiet lūdzu mammas, kuru mazajiem ir jau zobiņi, kā tiekat galā ar to ka mazais kož krūtī, es pat teiktu asina zobus uz krūts, riktīgi rīvē, kā pret grabuli, vai plēš, ja mazāk piens tajās???????
Pievienots  6. okt 2010 05:54

Atbildēt komentāram

Saulite38

ai, man tādi pati problēma bija, es baroju un gaidu,kad būs,bet te vienreiz maigi uzsitu pa deguntiņu, otreiz, saku nedrīkst, tā jokojoties,kaut jau viņi nesaprot,  bet zini, Linda,man palīdzēja, kaut kā vairs tā nekož,starp citu, ne jau piens ir mazāk, tā viņi spēlējas un smaganiņas niez un tāpēc rīvē,gudrinieki
Pievienots  6. okt 2010 10:15

Sofim vēl nav zobiņu,bet zinu,ka ir tādi uzgaļi,ko uz krūts gala var uzlikt,kad zīda mazo,tad nesāpot!Nopērkami ir aptiekās,zinu,ka aventam un nukam ir tādi,bet kuri labāki,to gan man grūti pateikt!
Pievienots  6. okt 2010 19:33

Saulite38

man tādi ir,pat divu veidu, man vajadzēja dzemdību namā. ķēpa ar viņiem
Pievienots  7. okt 2010 13:38

Ak dzīve, dzīvīte........

Es nopirku tos krūšu uzgaļus, bet man neder, jo neuzziet kārtīgi uz tā krūts gala virsū, paliek lielu gabalu, tas uzgalis tukšs..nesaprotu, vai ir dažādu izmēru, vai kā...tā arī nelietoti stāv...
Pievienots  8. okt 2010 12:40

:) hapiness

Sveiki viesiem mēs arī esam aprīlēni 2010
Mārīte es tevi atpazinu pēc bildes liekas,ka dažas reizes esam pat saskrējušas un viena otrai garām gajušas
Bet es Jūms gribēju pateikt,ka draugiem.lv ir arī aprīlēnu d/g
Ja vēlaties varat pievienoties

Pievienots  6. okt 2010 08:54

Atbildēt komentāram

Ivita:A,kur Tu dzemdēji,ka Tev tādus vajadzēja?Man neko tādu RDN nevajadzēja!
Bet nu kā tur ir es nezinu,bet atceros,ka mums tādus rādīja,kad gājām ar Ingusu vecāku kursos!
Vakar nopirku mazu brīnum jauku izgudrojumu uz zobiņu nākšanu ir feini knupīši Tommee Tippee,tagd vismaz nevaja graužam mantas ņemt laukā un šo knupi Sofis ņem,bet parasto neņem!
Pievienots  7. okt 2010 14:00

Atbildēt komentāram

Saulite38

Es, Daugavpilī,jā es bieži palasu par Rīgu,man sajūta, ka es dzīvoju citā valstī. jums daudz kas jāmaksā, grūtniecības laikā es nevienu santīmu nekur nemaksāju, nevienas analīzes, ne usg, ne ka līdzi vīrs gāja uz usg un zāles bija par puscenu, jo tas ir likumā rakstīts grūtniecēm par velti, tāpēc es klusēju.Vienīgi par kursiem un, ja vīrs piedalās dzemdībās maksāju.Nu tas tā. ieskats nesenajā  pagātnē ai, kaut liekas tik sen, paskatos forumā uz tām māmiņām, kas gaida uz nākošā gada aprīli, kaut kā interesanti.
Bet man vispār nekādu knupīti neņem, varbūt arī neņems
Pievienots  7. okt 2010 16:46

Ivita:Es nezinu,kā citām mammām,bet es par ģinekologa vizīti un sonogrāfijām ne santīmi nesamaksāju,ir jāmaksā,ja iet pie privāta,bet man noveicās,ka dr.Puķītei ar valsti noslēgts līgums un līdz ar to man viss bija pa brīvu vienīgi pa zālēm maksāju un vitamīniem un par kursiem un tā kā kursus kopā ar Ingusu izgāju,tad ģimenes dzemdības mums bija pa brīvu
Mums ar nekādu knupi neņēma,bet šis jau vairāk ar kā spēlēties neviss visu laiku zīst,vieglāk gēlu uzspiest un iedot,lai biku mierīgāk Sofim!
Pievienots  7. okt 2010 19:39

Atbildēt komentāram

Saulite38

Tad tev Sanit, arī bija vis kārtībā,nu laikam gan pie tiem privātajiem iet un tik pēc tam perās pa forumiem, ka dārgi un jāmaksā un naudas nav, tad tiešām vajadzēja meklēt ārstus kam noslēgti ar valsti līgumi.Mums decembrī atklās jaunu dzemdību namuDomāju, ka es paspēšu, nekā
Esi apmierināta, ar savu vecmāti, kas tev pieņēma, varbūt bija noslēgts līgums?
Pievienots  7. okt 2010 21:03

♥Vijuks ♥

Sveikas
Es gaaju privaatajaa kliinikaa visu gruutnieciibu man viena parasta viziite maksaaja 27Ls un ja veel klaat vajadzeeja USG un analiizes,tad visi 69Ls sanaaca! Bet nu es nevaru pateikt it neko sliktu! Personaals dieviigs un tur nebija sajuta,kaa polikliinikaa,vai kur citur FANTASTIskI Un RDzN nesleedzu nekaadus liigumus,bet maksaaju 200Ls par epiduraalo,150Ls par gimenes palaatu un 55par fotograafa pakalpojumiem
Pievienots  7. okt 2010 21:13

Saulite38

Nu tā ir ar mūsu medicīnu, vieni ņem tā citi tā, un slimnīcā tik un tā dosi vēl uz rokas,tas ir nerunājot par par dzemdībām, bet citu ārstēšanu, man ģimenes palāta maksāja 25 ls, tas ir normāli, vairāk nekas un starp citu vai ir jēga slēgt līgumu, nu tāpat nekas vieglāks nav, tās pašas sāpes.Daudzas jau neklausa vecmāti dzemdību, tad nu gan traki
Pievienots  8. okt 2010 07:34
  1. « 
  2. 9
  3. 10
  4. 11
  5. 12
  6. 13
  7. 14
  8. 15
  9. 16
  10. 17
  11. 18