Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Ieraksti komentāru
Secība:

mammis

Vija  udeni vajag taa lai abolis parklajas vai ka?
un ka tu kirbiti sagatavo klat liekot?
Pievienots  2. okt 2010 16:17

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Principaa tas aaboliitis shaa vai taa uzpeld pa augshu Bet nju man bija mazais katlinjsh un diegan uudentinju pieleeju
Kirbiiti pilniigi elementaari--> Nomizoju nost mizu,sagriezu pa kubicinjiem un visu vienaa katlaa
Pievienots  2. okt 2010 21:04

Ak dzīve, dzīvīte........

sakiet lūdzu, ko Jūs devāt saviem mazajiem pret klepu, manējais ik pa brīdim iekrekšķas(pašai man klepus un iesnas tek kā ūdens no krāna), māsiņa atnāca paklausījās viņu, bet ieteica dot pelašķu tēju, bet nezinu gan vai viņam garšos, tādēļ prasu kautko ieteikt no citām lietām!paldies jums!
Pievienots  2. okt 2010 16:29

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mums izrakstīja lazolvāna sīrupiņu pa pustējkarotei divreiz dienā un tonsilgona pilienus pa pieci pilieni mazdrusku atšķaidīti ar ūdentiņu un četreiz dienā un tā trīs dienas un piektajā un ceturtajā dienā jau pa trim reizēm,Sofim un Sanitai baigi labi palīdzēja tie pilieni ir dabīgi!
Pievienots  2. okt 2010 18:05

Atbildēt komentāram

Vai tās ir homeopātiskās zāles?ja tā tad vai parastās aptiekās pārdod(mums te ir Mēness aptieka)?
Mums gan aptieka strādās tikai 1dien, weekendā nestrādā(pat sestdienā NĒ)!Cerēsim, ka būs labāk, ja nē, tad vispirms pie ārstes un tad uz aptieku....
tagad ar mazais čucēja jau, bet klepus uzcēla augšā, klepoja un raudāja, briesmīgi, žēl mazā cilvēciņa...
nesaprotu, kur pieaukstējās, saslima tagad kad sākās apkure un dzīvoklis silts, kad bij auksts nebij ne vainas, dīvaini, bet tā nu ir...kurš to var izskaidrot?
Vai pēkšņā temperatūras maiņa, vai sausais gaiss no centrālās apkures, vai kas pie vainas?
Pievienots  2. okt 2010 18:46

Varbūt varat ieteikt arī kādus dabas līdzekļus,ko var dot tik mazam bērnam - 6mēneši...izņemot jau ieteikto pelašķu tēju....
Pievienots  2. okt 2010 18:47

Anonīms

Tās zāles ir bez receptes,sīrupiņš gan nav homeopātisks,bet tie pilieni gan ir!Un Sanita ar ar Sofi bija abas kakla infekciju noķērušas!Bet pa trim dienām jau abām ir labāk,vēl Sanita Sofim pēdiņas un krūtis smērēja ar evijas ziedi,kad nebija temperetūras uz nakti!Un kājiņās vilka vilnas zeķīti,lai izsilda,arī mums mainīga temperetūra joprojām ir,bet vai nepaskatījies varbūt Jums zobiņi grib nākt un tad tas ir normāli un varbūt dzīvoklī ir saus gais!
Pievienots  2. okt 2010 20:02

nu zobiņi var nākt gan, būtu arī laiks jo kā 4,5 mēn. 2 iznāca, tā vairs nav, bet nu jau tūlīt būs 6,5 mēneši!
Evijas ziedes man nav, bet lielajai smērēju terpentīna ziedīti un vilnas zeķes kājās(viņai jau 6 gadi), bet tik mazam laikam nevar, būs par stipru...

jā sauss gaiss ir noteikti, no centrālapkures, pašai ar iesnas un klepus sākās tieši uzsākoties apkures sezonai.....
Pievienots  3. okt 2010 07:00

Anonīms

Ā un tās zāles ir nopērkamas normālā aptiekā!domāju,ka mēness aptiekā tādām būtu jābūt,jo mēnes aptieka ir populāra!
Izturību Jums un veselību!Mums jau ar tikai seši mēneši!Un saslimušas bijām!Bet uz savu pusgada jubileju Sofis ir jau vesels
Pievienots  2. okt 2010 20:04

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Lindinj---> Es kad biju mazinja man no dabiigajiem deva- Rutkam nogriezh pashu galvinju,izgrebja ar karotiiti palielu iedobuminju un ieliek tajaa alinjai liidziigajaa,izgrebtajaa vietinjaa medu! Jaapagaida apmeeram dazhas stundas un tad medus izshkjiist!!! Lieto apmeeram taa pat kaa siirupu,pa 2,5ml divas-triis reizes dienaa Divas dienas un viss klepus kaa nebijis Vismaz man paliidzeeja
TURIES Viss buus labi!!!

Un vispaar muusu beerninji pilniigi kaa kjeedes reakcijaa saaka saslimt viens peec otra
Pievienots  2. okt 2010 21:11

Atbildēt komentāram

paldies pamēģināšu!!!!!!!!!
Pievienots  3. okt 2010 06:55

Bet es tik domāju, vai nebūs mazam par stipru - gan medus, gan rutks ir stipras lietas, vai arī kopā nav tik traki?
Pievienots  3. okt 2010 10:59

Saulite38

Vai nebūs par stipru, medu ar rutku tādā vecumā, es zinu , ka lielākiem gan var dot,es arī esmu devusi, jo es esmu pat tautas līdzekļiem,un es zinu viņu, jo man ir arī lielā meita,  nu, skatieties paši, ja jau atļāva dot un reakcijas nekādas, un palīdz.tad dodat,Es godīgi baidītos, varbūt, tāpēc, ka es pati  beigusi mediķus. 
Pievienots  3. okt 2010 15:45

♥Vijuks ♥

Nav gan pa traku vinjsh taads salds un to rutku nemaz nevar just Tu uztaisi un pagarsho pati Es gan Alisei neesmu devusi,bet zinu daudzus kuri dod
Pievienots  3. okt 2010 15:28

Atbildēt komentāram

Atvedīs man šovakar rutku, tad pamēģināšu uztaisīt un nogaršošu pati un tad jau redzēs....kā garšos un vai mazam došu, rīt jau arī pirmdiena uz aptieka beidzot būs pieejama...dzīvosim, redzēsim kā šonakt būs, bet pagaidām nav labi, mazam tur iekšā viss sērc...pat elpojot dzirdu....
Pievienots  3. okt 2010 17:24

♥Vijuks ♥

Mums bija arii seecosh klepus.
Aarste teica,ka vajagot noguuldiit uz celjiem un peec iespeejas vairaak maigi paklapeet pa mugurinju un vispaar njurciit pa rokaam daudz,jo mazuliishi nemaak atklepoties un tfu,tfu,tfu... ja ielaizh tad visaadas riebekliibas var pat liidz plaushinjaam aiziet...BET BUUS LABI
Pievienots  3. okt 2010 19:55

bijām pie medmāsiņas, izklaušināja, teica, ka troksnīšu nav, bet vienalga elpo viņš man kā tāds traktoriņš un ik pa laikam arī vēl iekrekšķas....
izrakstīja Ceļtekas sīrupu, kas jāsajauc ar pelašķu tēju un jādod...mēģināsim....
rutku gan s nedabūju un nesanāca izmēģināt......
Pievienots  6. okt 2010 05:48

...mamiņi...

Sanitiņ,Inguss vismīļākie un sirsnīgākie sveicieni mazai Jūsu mīlulīte,luteklītei un ļoti,ļoti gaidītai Sofītei 6.mēnešu jubilejā!

Pievienots  3. okt 2010 16:27

Atbildēt komentāram

Anonīms

Pāldies
Pievienots  3. okt 2010 19:45

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Vaaaa..... MIILJIE ES JUUS AR NO SIRDS APVEICU
Pievienots  3. okt 2010 19:56

mammis

pievienojos sweicejiem  sirsnigi sweicieni sofijai jubilejaa
Pievienots  4. okt 2010 07:15

Atbildēt komentāram

Saulite38

Arī es pievienojos sveicējiem skaistajā meitiņas 6 mēnešu jubilejā.Augat lielas un veselas 
Pievienots  4. okt 2010 07:48

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 8
  3. 9
  4. 10
  5. 11
  6. 12
  7. 13
  8. 14
  9. 15
  10. 16