Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Vija:Turaties,kas tas pa brīnumu,ka bērnam melna mēle,tādus brīnumus pirmo reizi dzirdu!Brr,šermuļi pār kauliem skrien!
Pievienots  1. okt 2010 07:42

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mārīte:Mīļi sveicam Tavu Sebuci pusgada jubilejāAugat nlieli,veseli,stipri un paklausīgi!
Pievienots  1. okt 2010 07:43

Atbildēt komentāram

Saulite38

Mēs arī  pievienojamies. Mīļi sveicieni lielajā jubilejā Sebuci, augat lieli un veseli
Pievienots  1. okt 2010 08:32

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒███▒▒▒▒██
▒▒▒▒▒▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒█▓▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓▓█
▒▒██▓▓▓█▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓█▓▓▓██
▒█▓▓▓▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓▓█▓▓▓▓█
█▓██▓▓█▓▒▒▒█▓▓▓▓▓█▒▒▒▓█▓▓██▓█
█▓▓▓▓█▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓█▓▓▓▓█
▒█▓▓▓█▓▓▒▒▒▒▒█▓█▒▒▒▒▒▓▓█▓▓▓█
▒▒████▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓████
▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████
▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█

Shis BURVELIIGAIS laachuks Sebuciitim jubilii
Taa kaa Sebucim visi jau visu to labaaku noveeleejushi Es APSVEICU Tevi ar to ka nu jau 6meeneshus atpakalj tu paveici savu sievieshu smago darbinju un pirmo reizi paskatiijies uz to mazuminju un noteikti padomaaji,ka vinjsh tagad prieksh tevis ir pats,pats daargaakais Tad nu es noveelu Tev katru reizi apskatoties uz Sebuciiti izjust taadu pashu miilestiibu kaa pirmo reizi Un lai shii sajuuta buutu visas dziives garumaa Un protams stipru veseliibu un izturiigus nervus
BUCHAS
Pievienots  1. okt 2010 16:21

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Ingus

Bijaam pie aarsta un vinja teica,ka nekas traks neesot-redz beernam taads asinsvadu tiiklojums! Es gan tam iisti neticu,bet nju neko
Alise uz 5meen un vienu nedeelju ir - 7700g un 68cm 
Pievienots  1. okt 2010 16:23

Atbildēt komentāram

Anonīms

Vijuk:Cerēsim,ka tā tas i,bet nju Sanita laikam neliktos mierā un aizietu vēl pie viena speciālista!Bet,ja Tev Ališuks labi jūtas,tad jau viss ok
Pievienots  1. okt 2010 16:54

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Es jau arii ieshu Shii nebija mana aarste,maneejaa slima Gaidu kad iznaaks no slimiibas
Juutaas vinja paldies Dievam ljoooti labi un nenormaali aktiiva
Pievienots  2. okt 2010 06:44

Saulite38

Es arī noteikti aizvestu vēl pie kāda, lai pašai ir mierīga sirds,bet es domāju gan jau vis kārtībā.
Pievienots  2. okt 2010 07:10

Anonīms

Mums Sofis ar baigi aktīva,ne minūti nevar mierā pabūt!Bet nju tik feini ir to vērotSofis jau pati apsēžas un biku pasēž
Pievienots  2. okt 2010 09:05

Atbildēt komentāram

mammis

sweikas...nu arii mums ir pienacis jauks notikums,mes 30.sept sakam velties uz saninjiem

Pievienojos sweicejiem,apsweicu ar 6men jubileju

gribeju jautat,varbut kada ir taisijusi maja abolu biezeniti?  ka isti vinju vaariit?    sorit meginaju,bet nu nesanaca
Pievienots  2. okt 2010 09:19

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Es esmu vaariijusi Panjem nomizo aabolu,iztiiri lai nebuutu serde Un tad apmeeram 25min vaari,lai paarbaudiitu vai jau miiksts iebaksti ar irbuliiti,vai dakshinju
Tad ar karotiiti iznjem aaraa un ieliec blenderii un gatavs Ja nav blendera var ar mikseri,vai dakshinju pagaidi kameer atdziest un viss chikiniekaa Alisei dikti garsho Vieniigi es vinjai taisiiju aabolu ar kirbiiti kopaa
Pievienots  2. okt 2010 11:41

Anonīms

Sandra!Mēs nevāram ābolu,bet nogriežam šķēli un dodam grauzt!Jo viņa visu paņem,ko vajaga un vitamīni ar paliekPamēģini tā,bet nju,kad dod grauzt esi klāt,lai neaizrijas!
Pievienots  2. okt 2010 09:33

Atbildēt komentāram

Saulite38

Starp citu, ko tik neizdomā, bet veikalā čipolino var nopirkt tādu, kas uz kātiņa galā tāds sietiņš un tur var ielikt jebko, ņem rociņā un sūc,speciāli domāts,lai nenokoztu gabaliem, vispār interesanti
Pievienots  2. okt 2010 14:09

...mamiņi...

Paldies visiem par jaukajiem vārdiem un sveicieniem!
Vija,paldies par mīļo lāčukuu un jaukajiem vārdiem
Mēs jau vakar svinējāmies un šodien brauks otrā tūre pie Sebuča!Šito puikiņu ļoti visi gaidīja!
Vakar bijām uz savu ikmēneša apskati-puikucis tagad sver 7.260kg un 68cm.Pa mēnesi pieņēmāmies 480g un izaugām 2cm.Sebucim jaunums ir tas,ka jau pa biškim sāk spiegt,citreiz spēlējas un pamatīgi iespiedzas.Tad jau drīz piespiegs mums pilnu māju.Atceros,ka Sanita ar Ingusu rakstīja,kā Sofīte spiedz vienā laidāProtams,puika paliek lielāks un jau var kādu laiciņu paspēlēties viens pats,it īpaši no rītiem var pat stundu ņemties un spēlēties ar knupīti vai segu ņurcīt,bet kamēr viņš tā omulīgi spēlējas es nemaz klāt neeju,bet pati snauduļoju pa gultu.Sebucis jau kad kādu ierauga,tad paliek čīskstīgs un vairs negrib pats spēlēties,bet tik gaida,kad kāds paņems opacī...

Sandriņ,jauks notikums jums,ka mazais jau veļas

Lasu,kā pagatavojat ābolīti.Man ļoti patika tas variants,ko Vija rakstīja,ka cepeškrāsnī folijā(nezinu tik vai Vija pamēģināji).Un es tā arī pamēģināju un baigi labi.Es pārgriezu uz pusēm,bet nemizoju,tikai serdi izgriezu,ietinu folijā,cepeškrāsnī iekšā un pēc kāda laiciņa gatavs(laiku gan neuzņēmu,bet baigi ilgi ar nevajadzēja).Feini bija tas,ka ābols mīksti izsautējas un tā miza pati nost "atlec" un nevajag nemaz vairs ne blenderi,ne dakšiņu,jo ir jau tāda putriņa sanākusi.Dodu arī,kā Ingus rakstīja,nomizoju un dodu,lai ņemas pats ar ābolīti un viņam tīri labi patīk,tāpat arī burkāniņu svaigu dodu,lai pats pa muti valsta.
Pievienots  2. okt 2010 12:12

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 7
  3. 8
  4. 9
  5. 10
  6. 11
  7. 12
  8. 13
  9. 14
  10. 15