Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Ieraksti komentāru
Secība:

...mamiņi...

Nu,Sofīte gan dūšīgi ēdusi,ka jau 8kg sver.Jums jau tik nākamo ned.6.mēn.Sanitiņa jau diezgan nopietni ņemas ar Sofijas barošanu,visu ko gatavo,tāpēc jau svars arī labi aug.
Es tādu nopietnu barošu atliku uz Sebuča 6.mēn.Tad jau sākšu nopietnāk,jo pagaidām viņam vēl jo projām pietiek ar manu pieniņu.Un tagad,kad karstais laiks beidzies,tad tas piens normāli ar veidojas,jo tai karstā laikā gan tik labi neveidojās.
Pievienots 24. sep 2010 07:34

Atbildēt komentāram

Saulite38

Jā, malači, dūšīgi augat,es tāpat kā  Mārīte, pagaidām ar krūti iztiekam, tik pamazām sākam dot auglīšus, suliņas starp ēdienreizei, daktere teica,ka jau varam sāk kartupeļīšus pa karotītei katru dienu aizstājot  vienu ēdienreizi un pieliekot pa drusciņai kabacīti ,burkāniņu
Pievienots 24. sep 2010 10:01

mammis

sweikas,nu jau mums ari 5men palikusi,bijam pie dakteres un sweram 9kg500g un 72cmuzzinajam kko loti interesantu-mums nak zobinji gan augsa,gan apaksazel ka alekitim ta jamocas,jo apaksejie kka apstajas list un ta tagad kopa
tagad esam pargajusi uz aptamilu jo no iepriekseja mums palika slikti!vija tu alisitei dod aptamil?ka ir ar tam dosanas reizezem,uz kastes rakstits ka edienreizu skaits diena 4(bet manam caļukam nepietiks jo edam ari nakti)ka tu dod?
kadas putrinjas esat meginajusi?nopirku nakts  putrinju hipp-to need....tad tetis nopirka ziedkapostu ar galu,to ari needesam dewusi bananu,burkanu ar kartupeli,aprikozi ar nektaru(veikala burcinja)abolits-tas garso bet vairak nekas...kartupeli vispar negrib est ja kkas nau klat....ko dodat sawiem mazajiem un ka garso? ko jaunu esat iemacijusies?
mes taka sakam velties,sedet mums loti gribas,bet vel riktigi nesanak.
Pievienots 24. sep 2010 07:39

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Chavinja
Njuu tur uz Aptamil pacinjas ir rakstiits,ka jaadod 210ml 4x dienaa!!!
Alisiite reti kad var izeest 150ml Taa kaa vinja man eed pa 120ml 4-5x dienaa
Un pa starpai mums ir milupas banaanu putrinja 1-2x dienaa un veel dienas viduu kaads biezeniitis saaljais un peec tam saldajaa saldais biezeniitis Izklausaas daudz,bet vinja eed maz un biezhi Kaut arii dazhreiz pauzi uztaisa 4h.
Velties mees jau sen maakam,bet uz kreisajiem saaniem tikt uz puncha veel jo projaam nesanaak! Toties mees smuki varam triis soliishus paraapot uz priekshu Un uz muguras shljuukaa visur
Arii dikti grib seedet,bet es taa iisti neljauju Vieniigi opaaa...dazhreiz panjemu un tad vinja seezh Pashai veel nesanaak
Hmm...un zobu mums veel jo projaam nav-MISTIKA AR TIEM ZOBIEM
Pievienots 24. sep 2010 08:15

Saulite38

Nekas šausmīgs gan jau izlīdīs zobiņi, mums kā jau teicu izlīda apakšējie 4 mēn, bet augšējie sabrieduši un stāv , daktere teica, ka pēc mēneša tik izlīdis, tāpēc nekas,sēdēt jau visi grib, arī mana čiepa, bet es neļauju, īstenībā var sēdināt tikai no 6 mēn
Pievienots 24. sep 2010 10:06

mammis

Vija,kadus saljos biezenisus tu dod?un cik daudz?
njaa mans arii sljuc,it ipasi pa nakti
mes atkal tik sedet gribam,ka nolieku guljus taa ir bljausana

Ivita,mums ari teica ka men laika visiem cetriem vajadzetu izlisttikai taa raudasana nakti-nepalidz tas gelinjs mums
Pievienots 25. sep 2010 08:09

...mamiņi...

Sandra,tev nu gan dūšīgs puikiņš
Mums puika ar ilgi nevēlās,lai gan te rakstīja,ka meitenītes jau no 3mēn.Mēs sākām velties no 4,5mēn.,bet uzreiz jau sanāca uz abām pusēm un ar rociņu izvilkšanu ar vairs nav problēmu,sākumā tik mazliet.Mēs ar dikti gribam sēdēt,visu laiku tik raujas uz augšu.Es citreiz viņu apsēdinu pussēdus-vai nu spilvenu appakšā,vai segu saloku.Viņš jau vairs nevar nogulēt un skatīties griestos,gribās tik opā.Vēl mēs protam izrādīt sajūsmu...nu dikti sajūsmināts,kad paņem opā,tad liekas,ka no rokām izleks...sajūsminās,kad tētis atnāk no darba...Mums puika šļūc uz priekšu,kad kādu mantu vajag dabūt un,tad ja ir kur kājiņas atspert...
Zobiņu ar vēl nav,bet es par to neuztraucos,jo bez zobiem vēl neviens nav palicis...es jau rakstīju,ka ātrāk par 7,8,9mēn.negaidu zobiņus.Man māsas meitenei ar pirmais zobiņš bija tik 9mēn.Tā kā visam savs laiks...tik baigi negribētos,lai visi nāk uzreiz...
Pievienots 24. sep 2010 08:30

Atbildēt komentāram

mammis

mums ari ir sajuusmas,it ipasi kad no rita tetis pamostas un pienak klat,tad iet smiesanas un sajusmas kliedzienivel mums patik kad bucoju pie austinjas,tad taa smejas
vel patik ka pacelu aiz padusitem uz augsu,ta jau nedrikst bet nu biskit iepriecinu
Pievienots 25. sep 2010 08:19

Čau,visiemNju,skatos,ka Inguss vairāk vai mazāk ir pastāstījis,kā klājas mumsEs tiešām beidzot priecājos,ka Sofim ir normāls svarsKā arī priecājos,ka varu joprojām dot savu pieniņu,kaut vai vienu ēdienreizi,bet tas man ir liels prieks!Protams,ka būtu labāk,ja varētu pilnvērtīgi tikai ar savu pieniņu barot,bet dzīvē nenotiek viss tā,kā rakstīts grāmatās!
Mums Sofija ar šodien pirmos solīša rāpošanu parādījaArī gribam sēdēt,bet es neaizliedzu,jo ir mazajiem jātrenējas,kā savādāk,tad viņi iemācīsies,masiere gan teica,lai paši nekādā gadījumā nesēdinam(nieleikam spilvenus,segas),ka tas traumējot mugurkauliņu,bet katra mamma dara,kā grib!Es viņu tik daudz sēdinu,kad dienā ēdam sāļo biezenīti un vakarā rīsu-banānu putriņu!Un runāju ar masieri un dakteri,ka tā drīkstot sēdināt uz neilgu laiciņu!Es ar biju plānojusi Sofi barot ar putriņām un dārzenīšiem no sešu mēnušu vecuma,bet tā,kā mums problēmas ar svaru,tad daktere ieteica ātrāk piebarot!Ar sākumā gāja grūti,spļāva ārā un kas tik nebija,gandrīz jau nolaidu rokas,bet nu Inguss stāvēja blakus un pa abiem to ēšanas cīņu uzveicām,ka Sofis jau tagd zin,kapirms miedziņa būs putriņa,ūdentiņš un mamms pieniņšSofis ar ēd mazs,bet bieži!Mums viņa maisījumu nemaz nekad nav ēdusi pēc tabulas,tagd ko maksimums viņa izēd ir 130grami!Un runāju ar dakteri un teica,ja vairāk negrib,lai nespiežam,jo bērns pats zin,cik vajaga,kas un kā
Pievienots 24. sep 2010 15:11

Atbildēt komentāram

Mums daktere teica,ka varbūt ar tik pēc mēneša izlīdīs,bet gatavoties jau gatavojas zobiņi,protams,ka neviens bebis bez zobiņiem nav palicis
Pievienots 24. sep 2010 15:13

Atbildēt komentāram

Anonīms

Gribētu zināt vai vel kādai bērniņu turot rokās stāvus viņš pēdiņas liek izteikti uz sāna?
Pievienots 24. sep 2010 19:12

Atbildēt komentāram

Anonīms

Agnese:Kamēr vēl bērniņš ir tik maziņš viņš var likt kājiņas,kā grib,bet,kad būs jau 8-11mēneši,tad gan tas nebūs labi un jāgriežas būs pie speciālista,to visu labi zinu,jo man meitai tiko beidzās masāžas kurs un masiere mums visu feini izskaidroja!
Pievienots 24. sep 2010 19:58

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ārsts mums teica,ka esot paaugstināts ārējo muskuļu tonus,bet par masāžām neko nepiedāvāja.
Pievienots 25. sep 2010 05:53

Anonīms

Ja tonuss,tad pati sameklē masieri un izmasējaties,tas nu noteikti nenāks par ļaunu!
Pievienots 25. sep 2010 07:57

♥Vijuks ♥

Sandrinj--> Mees vinjai visaadus dodam Galveno kaart Hipp biezeniishus,nju tos kurus driikst no 4meen. Un milupas ar Iipashi iecieniits mums ir sviesta,riekstu kabaciitis ar kartupeliishiem Un veel no Hipp jeera galjas ar daarzeniem Muusu bebene ir riktiiga galjeedaaja Vinjai pa lielam pudeliiti gribaas tikai pirms miedzinja Paareejaa laikaa pudeli izbraakjee Grib,vai nu putrinju,vai biezeniiti

Agnese-->  Mums ar bija tonusinjsh,bet mums mugurinjai bija! Vismaz taa neirologje teica,bet beigaas izraadiijaas,ka nebija Nju katraa zinjaa ljooooti paliidzeeja peerlju vanniites Bet shinii gadiijumaa laikam jaaklausa Ingusam un jaapameklee masieriite
Pievienots 25. sep 2010 12:42

Atbildēt komentāram

mammis

tas muguras tonuss ir kad turo vertikali kermenits taka uz vienu pusi saliekts?
mums bija problemas ar galvinjas kustinasanu un bijam pie fizioterapeta,tagad viss loti labi,un mazam loti patika pavingrot tagad ari tetis  ar mazo vingro....

lai noskaidrotu vai ir tonuss jaiet pie dakteres vai labak pie neiraloga?
Pievienots 26. sep 2010 08:05

♥Vijuks ♥

Jaa tas ir kad uz vienu saaninju vairaak saliecas! Mums bija taa ka Alise guleeja tikai uz kreisajiem saaniem un visu dariija uz kreiso pusiiti Tagad vinja vairaak uz labo pusi,bet vairaak vai mazaak uz abaam pusiiteem viss ir superiigi Es veel jo projaam to grieshanos norakstu uz to,ka Alise nemaak uz kreisajiem saaniem apvelties uz punchuka Un galvenais,ka arii negrib maaciities Vinjai laikam liekas-Maaku uz labajiem saaninjiem tikt uz veedera,prieksh kam man veel uz citiem maaciities
Mees gaajaam no saakuma pie kjirurga-vinja pateica visu konkreetaak un taa dikti jauki un adekvaati! Savu kaart neirologs vienkaarshi DRAUSMIIGS...vinja mani taa sabiedeeja,ka izgaaju burtiski ar asaraam aciis!! Vinja pateica,ka beernam visu dziivi buus skolioze un to ka skolas vecumaa vispaar mugurinja sashkjiebsies...vienkaarshi shausmiigi Tai pat laikaa kirugs teica,ka beernam muskuliishi veel nav attiistiijusies un viss buus ok Tas bija uz 2men. Un vinjai bija taisniiba Mazajai PALDIES DIEVAM viss ir SUPER
Pievienots 26. sep 2010 08:58

mammis

kas tas par perlju vannam,ko mineji?vienkarsi mums aleksitis ari ir uz vienu saninju.it ipasi kad ieliek vannite var loti labi redzet....man par to tad labak pie gimenes arsta aiziet?
Pievienots 26. sep 2010 18:20

Mēs ar Sofijai dodam sāļos biezeņus,ļoti garšo hipp un manis vārītieBet saldie nevisai garšo,bet labi pie sirds mums iet banāns ar biezpienu
Par tām pērļu vanniņām arī es biju dzirdējusi,bet,ja nav iespēja uz tām tikt,tad nu to mēs pašas varam labot,mazuli ģērbjot veļot viņu vairāk uz to sāniņu uz kuru neveļas ,mēs Sofijai iemācījjām velties uz abiem sāniem ģērbjot veļot viņuBet ir jau feini,ja tiek uz tām pērļu vannāmJo vanna atslābina muskulīšus noņem tonusu,arī pati ejot vannā paņem mazo līdzi un redzēsi,ka būs feini,mēs Sofiju vairs mazajā vannā nevanojam,bet ejam kopā lielajā vannāLielā vanna mumspatīk labāk!
Bet nu uz kādu laiku vanna mums jaaizmirst,esam saslimušas,šķaudam,puņķi,klepus un temperetūra Rīt zvanīsmdakterei,lai nāk un skatās,kas un kā!Ceru,ka nekas traks nav,nakti ar nemierīgi čučam Bet zinu,ka būs ok!
Pievienots 26. sep 2010 18:53

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥

Par taam peerlju vannaam--> Taa ir viss parastaakaa vanna,kurai apakshaa ir taads paklaajinjsh no kura naak aaraa burbulji Praktiski tas pats,kas dzakuzi Tikai tie burbuliishi ir ar skaabekli un kaut kaadiem mineraaliem Mums ja godiigi Alisei ne visai patika,jo 10min jaavannojaas!!! Bet rezultaats manaams

Sanitinj--> Kur ta Juus taa sakjeeraat shitaas riebekliibas?
Tureeshu iikskjiiti par Sofiites aatru izveseljoshanos
Pievienots 26. sep 2010 20:08

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 5
  3. 6
  4. 7
  5. 8
  6. 9
  7. 10
  8. 11
  9. 12