Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

♥Vijuks ♥

Diskusija: Varbūt jau manītas kādas 2010.gada martā topošās māmiņas, m?

Nu re mees nepaspeejaam uz martu
Gaidaam beebiiti ap 15aprili
Patiesiibaa juutos ideaali,lai neteiktu vairaak
Nekaadu sliktu duushu,reibonju...vispaar nekaa nejuutu
Punchuku jau var redzet...visas bikses jau par maz,laikam buus liels mans briinuminjsh

Diskusija: problēmiņa.kā nav mazais tā nav

Arii mees ljooti gaidiijaam savu mazo briinuminju un kaa nebija,taa nebija...
Visi teica nedomaa par to tik ljoti un man taadas dusmas raava,jo kaa gan var nedomaat,ja tik ljoooti gribaas un gaida!!!
Tad vienu miilju dienu saaku domaat ka ir labi kaa ir... Respektiivi ir labi arii kameer nav mazaa un buus labi arii kad vinjsh buus
Nepagaaja ne meenesis peec manas domu mainjas,kaa mazais pieteicaas

Diskusija: Varbūt ir arī kāda 2010.gada apriļa māmmiņa?

Es arii shodien biju uz USG
Beebiitis ir 17cm garsh un 140g smags
75% ka meitinja paecinja

Sveikas,sveikas miilaas apriilja maamminjas
Nuu...staastiet,kas jauns,kas ir mainiijies pa sho laicinu?
Juus jau zinat,kas jums punciitii?
Man 9dec. pie aarsta un veel viens USG nevaru vien nociesties atkal redzeet savu mazo pecinju

Sveikas miļās,skaistās māmmiņas
Jau kādu laiciņu mums te valda baigais klusumiņš,vai tiešām nekas tāds interesants nav noticis???
APSVEICU laikam jau lielāko daļu no Jums ar ilgi gaidītā un pelnītā dekrēta atvaļinājuma sākšanos
Man te tāds jautājums,patiesībā bija daudzi,bet šobrīd atceros tikai vienu Nedaudz sklerozīte uznākusi
Jums kādai ir tās saucamās Brekstona Hiksa kontrakcijas???
Man pēdējā laikā dažas reizes dienā tā savelk vēderu un es īsti nezinu,vai tās ir vai nav viņas....
Ja kādai no Jums ir tad uzrakstiet lūdzu kā viņas izpažās!!!
PALDIES jau iepriekš

Aaa...meitenes es šodien jūtos kā viss,viss laimīgākā māmmiņa pasaulē

Bijām pie ārsta,izlielīja mūs

Bērniņš šobrīd sver  jau 1738g

Kā Jums,kas jauns???

Diskusija: ???

Mums arī pateica 16-17ned. un tie nebija 100%,jo 100% var zināt tikai tad kad piedzimst

Diskusija: musu svars!!

man tagad iet 32ned un ir +11kg

Diskusija: Meitiņa vai dēļiņš? :)

Es arī uzskatu ka tās ir muļķības

Pati piemēram gaidu meitiņu un man nav nekādu ne pumpu,ne arī kas cits... Vienīgais tagad uz 32ned. seja biku sapampusi liekās.. Ārsts teica,tas tāpēc ka ūdens uzkrājās ķermenī!!! Tai pat laikā mana draudzene kad bija stāvoklī ar puikiņu-ļooooti mainījās...viņai bija pumpas,aukstumpumpas un visādi sarkani pleķi uz sejas... Tā,kā tas katrai ļoti induviduāli

Sveikas jaukās Ko mēs te tā pieklusušas??? Es tā priecājos,ka ārā beidzot pamazām pavasaris sāk parādīties Tā ziema jau atklāti sakot pieriebusies,protams nenoliedzami šī bija skaistākā ziema pēdējo 6gadu laikā (Vismaz Rīgā) Hmm..nu ko biju šodien pie ārsta,biku nošokējos-divu nedēļu laikā esmu pieņēmusies svarā par 4kg :o drausmīgi Bet nu tas ir izskaidrojams ar to ka pēdējās 2ned. katru dienu ēdu apmēram pa trīs ķekariem vīnogu Ārste teica,ka tas ir tīrākais cukurs A ko darīt,kad gribās :p Ar bēbuci viss kārtībā,sirsniņa pukst skaisti un dikti jau viņa man žiperīga Kas jums jauns??? Nav sākušās pirmsdzemdību baiļu lēkmes???
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. »

LAPAS KARTE