Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Palīdziet man saņemties!!!!

Mīļās sievietes ,mammas un ne tikai!!!

Vēršos pie jums pēc padomiem.Esmu vēl jauna ,man tiko palika 21.Esmu burvīga puisīša māmiņa.Bet man ir pamatīgs liekais svars.Pirms pieteicās mazais ar svaru problēmas nebija,bet tagad esmu vienkārši RESNA!!!!
Kā man tikt galā,ko darīt?Gribu būt slaida kā kādreiz!!!Esmu domājusi par dažādām diētām,bet nevaru saņemties kādu pamēģināt!!!Un zinat ko -es pat spogulī vairs neskatos!!!

Ievietots 31. jūl 2010 17:43

Ieraksti komentāru
Secība:

Gunnars

Ja kādai interesē skaitļi  augums 165cm,svars 89kg
Pievienots 31. jūl 2010 17:45

Atbildēt komentāram

vai galigi esi traka.vai esi iespaidojusies no latviesu stereotipiem ka tada sieviete var but neglita.pacel galvu un ej uz prieksu
Pievienots  3. aug 2010 12:20

lendete

Notievēšanas tabletes - Es notievēju ļoti ātri un bez jo-jo efekta.
Pievienots  5. okt 2018 04:30

pūka

Izvirzi sev kādu reāli sasniedzamu mērķi, kura realizēšana atkarīga no tā, cik kg esi nometusi (kaut vai ielīst kādā konkrētā apģērba gabalā).
Man pašai nav problēmas ar lieko svaru, bet manam vīram gan. Bet nu viņš ir saņēmies Nekādas īpašas diētas neievēro, bet:
1. Ir sācis katru rītu skriet (tas viņam dod vislabākos rezultātus) Sākumā bija grūti, bet tagad jau nejūtas labi, ja nav paskrējis
2. Neēd treknus ēdienus (šad tad jau gadās tāpat )
3. Mēģina neēst vēlu vakrā un vispār jāēd biežāk, bet mazākām porcijām

Rezultāts - pusgada laikā nomesti 22kg

Saņemies, tu taču to vari

Pievienots 31. jūl 2010 18:55

Atbildēt komentāram

Mammmux

Vasarā-peldi,cik vien vari...baigi labi palīdz...
Vēl tīri labi svara zaudēšanai palīdz riņķis-hula hoop vai kas līdzīgs...man palīdz-nav dikti straujš svara zudums,bet griežu regulāri jau pāris mēnešus un ir labāk...
Es arī daudz dīdos-tā mans vŗietis to sauc-pa katru brīvbrīdi pastaipos,papresējos..tā fixi,bet paŗis reizes dienā...
Pievienots 31. jūl 2010 20:57

Atbildēt komentāram

Kalliope

vislabākais laiks, kad celties ir līdz 6.00, jo tad organisms ir vislabākajā stāvoklī! Tūlīt pēc piecelšanās gan labāk izdzert glāzi vēsa ūdens, jo ja dzer karstu kafiju vai tēju, tad visi sārņi, kas pa nakti izdalās uz mēles nonāk atpakaļ organismā, kur veido toksikozi visai dienai! Tāpēc jau, sākot no 2 gadu vecuma, mēle pēc piecelšanās ir jānotīra no visa tā, jo mēle ir organisma spogulis, tikai tad var dzert un ēst! Jā, brokastis ēst labāk vieglākas, piemēram, griķus vai augļus,vai arī ta kā tu izlaist vispār, jo tie labāk pārstrādājas, organismam nav jāizlieto visa enerģija, lai pārstrādātu visāds pilngraudu pārslas, pilngraudu maizi, tas ir sliktākais, ko brokastīs vari savam organismam nodarīt, ar to tikai moka organimu! Tas viss ir domāts pusdienām, ne brokastīm, jo cilvēka organisms laika no 10.00-14.00, kad parasti ēdam pusdienas, spēj pārstrādāt jebko, tas ir laiks, kad var un vajag ēst visas maizes (šis ir vienīgais laiks, kad organisms vislabāk maizi pārstrādā, vispār miltu ēdienus), smagi pārstrādājamos pārtikas produktus, visu to, jo tad tas ir vajadzīgs, bet citā laikā tikai apgrūtina organisma strādāšanu, tātad rokastis vieglas, pusdienas vienalga ko!
Pievienots 31. jūl 2010 21:37

Atbildēt komentāram

Miranda

Nu jā, bez sporta aktivitātēm droši vien galā netiksi. Arī man svars pēc otrā bērniņa palika lielāks +~10kg, vīriņš visu laiku piesienās manam  riņķītim.  Mēģināju vakaros pavingrot, ēdu tikai musli, bet acīm redzamas izmaiņas nemanīju, tagad uz to musli paskatos pa retam. Es sevi mierinu, ka ar laiku paliks mazāks svars, piedomāju pie ēšanas n cenšos vairāk kustēties, bet ja nepaliks mazāks, tad apsveru domu par trenežieriem vai ko tādu. Viens labs variants ir "izi shaper"-trenežieris, pirms kāda laika biju paņēmusi no paziņas pavingroju vakaros un bija arī rezultāts.
Lai veicas ar izturību, man kaut kā tā klibo
Pievienots 31. jūl 2010 21:38

Atbildēt komentāram

Miranda

Es tiko paskatījos un tur ir trenežiri par saprātīgām cenām. pati vienu noskatīju Easy shaper 25 LVL.
Pievienots 31. jūl 2010 21:55

Di'anna

Neiesaku pirkt to easy shaper,man draudzene ir nopirkusi,tgd metajas..Pati cik pameginaju,tad ari tads nekads,man viens treneris teica,ka vins der tikai,tad ja jauztur figura,piemeram,lai saglabatu savu tvirto vederu tur pietiks diena paris reizes pavingrot,bet lai nodzitu svaru vinjsh galigi neder..
Pievienots  4. aug 2010 06:07

Ak dzīve, dzīvīte........

kur tieši ss.lv, tas ir?jo man pēc otrā mazuļa svars ir zemāks par pāris kg kā bija pirms grūtniecības, nav pat 50kg!bet gribu tieši tvirtu vēderiņu pēc dzemdībām, lai nav tāds mīksts!dzemdēju pirms 4 mēnešiem!
Pievienots  6. aug 2010 11:31

Kalliope

Mīļās painteresējaties kā pareizi jāēd pēc ajyrvedas, tad arī viss paliks vieglāk un bez īpašas piepūles... piem. bez maksas šo to var atrast
Pievienots 31. jūl 2010 21:41

Atbildēt komentāram

Angry Bitch

Godīgi sakot, ja pašai nav motivācijas, tad arī sveši cilveki forumā nepalīdzēs. Tas tāpat kā ar alhololisma ārstēšanu.
Sākumā izdomā, kāpec gribi būt slaida? Lai atrastu savam bērnam tēvu? Lai nesabeigtu veselību staipot liekus 20 kg? Lai varētu atrast labu darbu?
Pazīstu vienu sievieti ar lidzīgu problēmu. Viņa bija ar mieru maksāt par adatu terapiju un dubļu vannām, bet izvest savu resno pakaļu paskriet viņai bija neiespējami. Nu jau 10 gadus staigā ar liekiem 20 kg un ir samierinājusies. Uztaisa jaunu frizūru un zemāk spogulī neskatas. 
Ari resnītes kaut kā dzīvo, nodokli par lieko svaru tak vēl nav jāmaksā  
Pievienots  1. aug 2010 05:30

Atbildēt komentāram

Kas es esmu?

Protams galvenais ir uzturēt veselīgu dzīvesveidu-sportot vai vismaz daudz staigāt/braukt ar riteni, padomāt par to ko ēdam.
Pievienots  1. aug 2010 06:33

Atbildēt komentāram

Anonīms

Bērns ar kruti bija jābaro, tad nebūtu nekādu problēmu. 
Pievienots  1. aug 2010 07:29

Atbildēt komentāram

mikilite

Šāda attieksme gan man nepatīk!!Ne jau visām tas palīdz cīnīties ar lieko svaru.Manai draudzenei ir divi bērni,abus baroja ar krūti līdz divu gadu vecumam,Tā ka domāju tas ir tikai mīts,ka bērnu barojot var zaudēt svaru(varbūt kādai veicas).
Pievienots  1. aug 2010 08:51

llllllllll

es ari mazo beroju ar kruuti un nekaa... tikai svars naaca klaat.. tgd vairs nebaroju un saaku ciiniities lai k-kas noiet arii nost...
Pievienots  1. aug 2010 09:43

zīle

es ar baroju ar kruuti savu bebeni nu jau gadu,bet svars peec dzemdiibaam tik klaat naacis
Pievienots  1. aug 2010 09:50

apjukusī Dvēsele

Es arii savu beerninu baroju ar kruuti un svaraa nekritos!
Bet svaru man paliidzeeja nomest sporta aktivitaates, apmekleeju sporta klubu un sis fakts man paliidzeeja sanemties neriit tik daudz un tad jau arii svars kritaas nost!
Pievienots  2. aug 2010 00:05

Sursurs

Vajag sņemties, es arī skatījos uz savu lieko svaru, raudāju, domāju ak vai cik esmu resna. Tad vienā dienā apnika sevi žēlot, jo no tā liekie kg nost neies . Es uzķēros uz Fitness pilngraidu pārslu akciju, tur kastītei līdzi nāca disks ar Body Combat 20 min. nodarbību. Nopirku un sāku savu tievēšanas maratonu. Ēdu daudz dārzeņus un augļus atteicos no cukura, katru dienu liku disku un vingroju līdzi, vēlāk vēl ātrā solī mazo ratiņos izvizināju. 5 mēnešu laikā nodzinu 18 kg, pēc pirmajiem 5 kg vairs nevajadzēja sevi īpaši motivēt lai turpinātu uzsākto, jo rezultāts bija redzams.
Tagad vingroju 2-3 reizes nedēļā un cenšos ēst veselīgi, lai sagalabātu sasniegto rezultātu.

Vēlu veiksmi!
Pievienots  1. aug 2010 07:33

Atbildēt komentāram

Anonīms

Apsveicami!!! Iesaku izlasīt visām, kurām trūkst motivācijas.............
Pievienots  6. aug 2010 11:23
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. »

LAPAS KARTE