Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 3/5
  Dace Mūrniece

  Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Vīrs nespēj mani...!

Sveiki!si ir diezgan kuteliga tema,tacu velejos uzzinat citu viedokli un varbut kadai/kadam ari ta ir gadijies!Saksu no pasa sakuma.mums ir 3,5 menesus vecs delins.pirms mazais piedzima un pirms paliku stavokli mums ar viru bija vienkarsi fantastiskas intimas attiecibas!esmu no tam sievietem,kuram sekss ir loti svarigs un,kuram to vajag katru dienu un pa divam,trim reizem diena!tada nu es esmu.kad piedzima mazais mums sekss kluva retaks,tacu tas ir passaprotami.man ar to pietika un ari virinam iebildumu nebija.tagad tas ir kluvis vel retaks,tacu mans organisms ir pieradis pie bieza seksa un es vienkarsi nezinu,ko lai dara?viru nemaz no ritiem negribas laist uz darbu.ari vakaros vienkarsi nespaju vinu likt miera!teiksim ta:uzmacos vinam,kamer visu izdaru pati vai panaku,lai sekss tomer butu!jums drosi vien tas liekas galigi absurdi,bet man pedeja laika vien domas klist pie seksa.censos par to nedomat,darit majas darbus auklet mazo,tacu domas sa vai ta ir pie ta!nespeju to izskaidrot,kapec ta ir,jo agrak sad problemu nebija.virs mani lieliski speja apmierinat!nepadomajiet,ka virs kluvis nespejigs.ne ta nav.viss ir tik pat lieliski ka agrak,tacu man nepietiek.ko lai es daru?

Ievietots 29. jan 2009 07:00

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

krauze

Var vienu jautājumu? Vai dzemdības bija dabiskas?
Pievienots 29. jan 2009 07:41

Atbildēt komentāram

noskumusii

ja,dzemdibas bija pilnigi dabiskas.virs tajas nepiedalijas,jo nelavu un ari vins baidijas,ka varetu palikt slikti vai nogibt
Pievienots 29. jan 2009 09:04

saimnieks

ko lai tev  saku    laiks iegadaties  milako    vai mantinas     bet ar mantinam  var taa aizrauties  ka veci  vairs  nevajadzes
Pievienots 15. feb 2009 07:55

lendete

Potences tabletes Vigrax – medikaments, kas paredzēts erekcijas traucējumu ārstēšanai.
Pievienots  5. okt 2018 04:28

vita

saja jautajuma nevaresu dod padomu jo man pasai seks ir
Pievienots 29. jan 2009 08:18

Atbildēt komentāram

noskumusii

Vai tiesam nav neviens,kas varetu man kaut ko ieteikt?
Pievienots 29. jan 2009 09:44

Atbildēt komentāram

stārķēns

nu man sex nebija gandrīz 5 gadus... kopš izšķīros ar vīru,jo vīriešus ienīdu kā sugu.skatījos sex filmas un mēģināju amierināties no skatīšanās,bet kad dzīvoju ar vīru,tad viņš bija tas kuram nekad nebija gana.vajag pamēģināt anālo,orālo un savādākas pozas,vajag sex laikā uzlikt porno,tas palīdz gūt vairāk baudas..
Pievienots 30. jan 2009 18:11

matahari

Nopērc DRAUDzIņU[vibratoru].palīdz
Pievienots 29. jan 2009 10:02

Atbildēt komentāram

noskumusii

tadu nevelos.jo man ir vajadzigs ne tikai sekss,bet ari viss parejais,kas ar to saistas(skupsti,glasti utt.)!
Pievienots 29. jan 2009 11:00

matahari


nu tad es tev nevaru  palīdzēt!
varbūt mīļāko vajadzētu..
Pievienots 29. jan 2009 12:08

noskumusii

paldies par ieteikumu,tacu milako tomer nemeklesu.ar viru iepazinos 17 gadu vecuma,pec diviem gadiem apprecejamies,tagad piedzima delins!ta ka mans virs seksa zina ir ari mans vienigais virietis!
Pievienots 29. jan 2009 13:57

Aste

Izrunājies ar vīru par šo tēmu, ko lai citu iesaka? Es pašlaik gaidu otro bērniņu un līdz 20.grūtniecības nedēļai man vispār nebija nekādas interes par seksu, lai arī patiesībā parasti man tas ir ļoti nepieciešams un vispār (lai cik nenormāli tas neizklausītos) ar pašapmierināšanos esmu nodarbojusies jau kopš kāda 3 gadu vecuma Protams, grūtniecības sākumā, interesi par seksu man slāpēja nelabums un nogurums, bet vēlāk, kad it kā tas viss bija pārgājis un es pat sāku gribēt seksu, es to nespēju, neraugoties uz vīra lūgumiem. Tas bija tādēļ, ka man šķita, ka vīrs manī saskata tikai seksa objektu un viņš nezina, kas ir priekšspēle. Pagājušjā nedēļas nogalē, kad bērns vēl gulēja, nebija jāsteidzas uz darbu un it kā varēja pievērsties tai lietai, es beidzot viņam pateicu, ka man ir barjera, kurai viņš visu laiku lec pāri, lai arī patiesībā tā vispirms ir jānojauc. Tad mēs sākām atcerēties vecos senos laikus un kaut kā tā barjera manī sabruka un, šķiet, ka es atkal esmu sasniegusi savu kādreizējo seksuālo interesi Nezinu gan, vai vīriešiem arī varbūt līdzīgi...
Pievienots 29. jan 2009 10:26

Atbildēt komentāram

krauze

pieļauju (tu tikai neapvainojies), ka tavi dzimumorgāni dzemdību laikā ir kļuvuši vaļīgāki, un vīrs vairs negūst agrāko baudu. Vajag trenēt starpenes muskuļus, un ja tas nelīdz, tad jāveic neliela operācija. It sevišķi, ja esi slaida un ar sportu esi maz nodarbojusies, tad šī problēma sievietēm ir. Un protams, varu ieteikt vīru ieprogrammēt ar ilgāku priekšspēli. sāc ar roku... utt. Tikai to aktivitāti nevajag pārspīlēt - daudziem vīriešiem tas var nepatikt.
Pievienots 29. jan 2009 11:06

Atbildēt komentāram

Aste

Cik zinu, tad pēc dzemdībām dzimumorgāni atgūst savu iepriekšējo formu, tāpēc nevajag lieki satraukt cilvēkus. Ja vīrieši saka, ka sieviete ir kļuvusi pārāk "vaļīga", tad visdrīzāk viņi sev to ir iestāstījuši. Es gan 100% to nevaru apliecināt, jo man bija plīsumi un man tie plīsumi tika tā sašūti, ka esmu vēl ciešāka nekā agrāk un nereti sāk pat asiņot.
Pievienots 29. jan 2009 12:28

noskumusii

man ari bija plisumi.virs tiesi otradi saka,ka tur ir palicis viss sauraks
Pievienots 29. jan 2009 12:41

noskumusii

un ka jau ieprieks rakstiju,sekss mums joprojam ir lielisks.tikai ir ta,ka man nepietiek.nezinu,varbut tas kads laiks,ka organisms to vienkarsi prasa?
Pievienots 29. jan 2009 12:45

Renda

Bet varbūt ir tā, ka ar šobrīdējā situācijā Tev ir pastiprināta vēlme pēc atbalsta, iejūtības utt. Šķita, ka tu pati rakstīji, ka sekss tev nozīmē ne tikai seksu, bet visu komplektu. Kad mājās ir mazs bērns, tad māmiņas parasti vēlas pastiprinātu vīra atbalstu. A vīrs varbūt arī noguris un nemaz to visu nespēj Tev sniegt tik bieži, cik Tu vēlies. Nezinu, bet varbūt var megināt kādu reizīti atbalstu, maigumu un pārejo "komplektu" iegūt arī bez seksa - nu, kaut ko intīmu un romantisku, ka nebūt obligāti ir jābeidzas gultā
Pievienots 29. jan 2009 12:57

noskumusii

ja,renda,pareizi tu raksti!manas velmes nav tikai pec seksa.seit iet runa ari par tadu lietu ka milesanos!
Pievienots 29. jan 2009 13:59

ieva

bumbuliti,es esmu tiesi tada pati!man ari gribas sex vairak ka viram.un ari vinam uzmacosvisu vakaru karos kaklaes ta domaju ka tada traka esmu viena,bet tagad palika vieglak,ka citiem ari tada pati problema.
bet ieteikt tev neko nevaresu!mums gan bija ta ka mes loti maz laiku pavadijam divata,jo jau otraja menesi musu iepazisanas laika paliku stavokli ta ka varbut ta var skaidrot manu problemu,bet vispar to nevar nosaukt par problemu....man sex gribas,ka tu raksti,katru dienu un daudz,bet viram to tik daudz negribas,jaatrod zelta vidus cels.
es pedeja laika esmu aktivaka sex un uzsaku darboties pirma un virs paklaujas un sex mums ir ikreiz kad sagribas,nu ne jau katru dienu,bet es esmu miera ar tadu rezimu.
Pievienots 29. jan 2009 13:50

Atbildēt komentāram

noskumusii

nu man prieks,ieva,ka neesmu tada vieniga.teiksim ta:"slima pec seksa"!man saka likties,ka man kaut kas nav kartiba,ka ir tik liela velme pec ta visa!
Pievienots 29. jan 2009 14:08

ieva

ne,ne nedoma ta,ar tevi viss ir kartiba!es ari varetu sexot visu dienu,bet jasaprot ka ta nevar dzivot un ja ir nopietnas attiecibas un mazinais tad nakas savu dzives veidu drusku mainit.novelu tev atrast to zelta vidus celu!
Pievienots 29. jan 2009 16:29

zivtina

Atlausos izteikt savas domas---
Pievienots 29. jan 2009 14:13

Atbildēt komentāram

zivtina

Atlausos izteikt savas domas---
Pievienots 29. jan 2009 14:13

Atbildēt komentāram

zivtina

Man jau liekaas ka viss ir pilniigi normaali.Cik sapratu tu Bumbuliit esi diezgan jauna un pilniigi dabiski ka tev ir taada apetiite uz sexu.Taapat tu raksti ka viirs tev ir pirmais un vieniigais.Tur arii ir sava fiška,jo neesi taa teikt iztrakojusies ieprieks.Ko var pateikt---Izrunaaties ar viiru,izstaastiit par savaam veelmeem un uz prieksu!Vieniigi viiram jaapbrunojaas ar lielumlielo pacietiibu un gataviibu!
Pievienots 29. jan 2009 14:18

Atbildēt komentāram

Aste

Vai tad, lai jaunībā iztrakotos, noteikti vajag kādu citu? Iztrakoties var arī ar savu pirmo un vienīgu
Pievienots 29. jan 2009 15:46

krauze

padoms par iztrakošanos neko nedod un arī nemaina. Man i r baigā pieredze šajā jomā, un varu apgalvot, ka pirmslaulības dzīves aktivitāte, vai tieši pretēji atturība neko nemaina. Problēma tāda, ka  cilvēkiem ir dažāda tieksme pēc sexa. Vieniem vienkārši mazāk vajag. Man, piemēram , vajag daudz vairāk nekā sievai, lai gan vecums ir jau visai zolīds. Tā tas ir iekārtots. Bet par tiem intīmajiem rajoniem es nepiekrītu. Ļoti reti, kad pēc dzemdībām sievētēm viss ir tāpat kā agrāk. To saku no savas un manu draugu pieredzes. Ir nācies parunāt.
Otra lieta - dzemdības un pēcdzemdību laiks protams, ka vīrietim arī i zināmā mērā "traumatisks". Un var būt visdažādājkie aizspriedumi par sexu grūtniecības laikā, zīdīsānas laikā utt. Tā tas ir... )
Pievienots 29. jan 2009 17:35

Fuksija

man ari liekas, 1) ka tu esi parak jauna un 2) ka ir pagajis parak mazs laiks - 3,5 menesi, lai viss butu vecajas sliedes,hormaoni nav nostabilizejusies
Pievienots  1. feb 2009 15:11
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. »


 

LAPAS KARTE