Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Mazajai 1. dzimšanas dienas ballīte!

Sveikas visas mīļās, dārgās māmiņas!!!
Lūgšu jums padomu.........kā jau šajā gadā mums viss ir bijis pirmo reizi, tad nu arī teju ir pienākusi pirmā dzimšanas diena!
Vēršos pie jums pēc padoma un labprāt ieklausīšos gūtajā Jūsu pieredzē saistībā ar šo pirmo mazuļa ballīti. Gatavojos visu darīt pati, tikai nepieciešamas idejas spēlēm, galda klājumam, piemērotam laikam un viesu skaitam, kopumā ballītes gaitai kopā ar mazo, varbūt ir kādi knifiņi vai nieciņi, kas šo baļļuku var padarīt īpašu, ir šādas tādas idejas, taču labprāt ieklausīšos arī Jūsu gūtajā pieredzē
baļļuku plānojam organizēt ārā vasaras mājā, zaļumos

Ievietots 10. jūn 2010 10:08

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Saprotu ka ir par vēlu, mēs uz viena gada ballīti ņēmam Dzimšanas dienas komplektu nomā

Maziem viesiem ļoti patika.
Pievienots 25. aug 2010 13:49

Atbildēt komentāram

Tieši uz 1 gada jubileju paredzētas mini atrakcijas un aktivitātes centri un ar ciparu 1 vienreizējas lietošanas trauki un dekorācijas no

Pievienots  1. mai 2013 08:13

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE