Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Par antibiotikām Klacid????

Vai kāda māmiņa ir lietojusi savam bērnam antibiotikas Klacid! Man daktere ieska iziet kursu, jo mums bieži ir bronhīts, bet es internetā uzgāju info par briesmīgām blakusparādībām. Vai kāds ir lietojis???? Un kādas ir bijušas sekas?>>>

Ievietots 2. mai 2010 19:39

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

niice

ir daudz zaalju, kuras liekas pavisam parastas, bet kad izlasa instrukciju, tad mati celas staavus. antibiotikaam, cik man zinaams, visaam ir pabriesmiigas blakus paraadiibas. leemums jaapienem tev, bet es tavaa vietaa uzticeetos aarstam, jo blaknes ir loti reta paraadiiba, kas noteikti ir arii ierakstiita instrukcijaa.
Pievienots  2. mai 2010 21:44

Atbildēt komentāram

morisdonna9

Pievienots 22. sep 05:12

pelīte,sieviņa

mēs lietojām bet mums viņš palīdzēja labāk nekā citas zāles..bronhītu ārstējām un pēc 7.dienām arī viss bija ļoti labi toties otram bērnam viņas nelīdzēja,katram sava zāle kas palīdz un kas nē.
Pievienots  3. mai 2010 05:30

Atbildēt komentāram

pumpiņa

Man bija jādod dēliņam šīs zāles,kad viņam bija tikai 4 mēneši,jo bija bronhīts.Izgājām 5 dienu kursu un mazais bija vesels,kaut pirms tam ilgi netikām gala ar klepu un sarkanu keklu Un,kā jau Dace raksta,visam antibiotikām var būt nepatīkamas blakusparādības. Mums vienīgā blakusparādība bija- šķidrāka un biežāka vēdera izeja un visas tās 5 dienas sarkans dupsis,bet tas jau tā laikam ir lietojot jebkuras AB !
Pievienots  3. mai 2010 07:04

Atbildēt komentāram

pumpiņa

Man bija jādod dēliņam šīs zāles,kad viņam bija tikai 4 mēneši,jo bija bronhīts.Izgājām 5 dienu kursu un mazais bija vesels,kaut pirms tam ilgi netikām gala ar klepu un sarkanu keklu Un,kā jau Dace raksta,visam antibiotikām var būt nepatīkamas blakusparādības. Mums vienīgā blakusparādība bija- šķidrāka un biežāka vēdera izeja un visas tās 5 dienas sarkans dupsis,bet tas jau tā laikam ir lietojot jebkuras AB !
Pievienots  3. mai 2010 07:04

Atbildēt komentāram

saulīte

nē,protams,bet lietot tikai saslimšanas gadījumā,protams katrai zālei būs savi blakus efekti, bet es tomēr iesaku pamēģiniet pieturēties pie dabīgām antibiotikām ,ko dod daba,ķiploki,sīpoli,
Pievienots  3. mai 2010 18:15

Atbildēt komentāram

Anonīms

man mazajai bija klepus un iesnas, nekas nelīdzēja, bija jau neliels auss iekaisums. ar klacid jau otrajā dienā palika labāk un pēc noteiktā kursa mazā bija vesela
Pievienots  4. mai 2010 09:31

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mums palīdzēja nav nekā briesmīga iziet vienu antibiotikas kursu, tas ir daudz labāk nekā ilgstoši slimot
Pievienots  7. mai 2010 14:15

Atbildēt komentāram

Anonīms

manam delinam ari sanaca slimot ar bronhitu un loti lielu klepu gandriz katru menesi nekadas zales nepalidzeja tad mums izrakstija klacid izdzeram to un bijam veseli .nu jau vairak ka gads apkart ka ar to neesam saskarusies.un ari nekadas blakusparadibas nebija.
Pievienots 10. mai 2010 17:53

Atbildēt komentāram

Marika, Emma Kārkls

Mans ģim. ārsts ieteica kā obligātu pasākumu kopā ar antibiotikām katru dienu kādu jogurtu vai glāzi kefīra. Lai vēderā nepazustu gremojamās baktērijas. tā arī daram
Pievienots 10. mai 2010 18:32

Atbildēt komentāram

Anonīms

esam lietojuši un taas tiešām palīdz...blakusparādību nebija, bet katrs berns to uztver savadak...manai meitinai ir divi gadini un mees ari biezi slimojam ar bronhitu, vienmer uzreiz perkam klacid antibiotikas un taas mums paliidz...
Pievienots 11. mai 2010 18:28

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE