Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

kungis

Sveikas,maaminas! Veletos lugt jusu padomu vai pieredzi. Tatad-paslaik mums rit pilnas 39 nedeelas,noliktais datums jau pec 2dieninaam,bet skiet,ka mazais bumbuliitis vedera ir nevis noslidejis,bet vel pacelies augstaak.Nevaru daudz neko ieest,liekas,ka kungis ir saspiests un pagajuso nakti praktiski neesmu gulejusi-kungis sap un nepartraukti darbojas,lai gan pirms iemigsanas neko nesaedos. Visu nakti mocija atraugas un tik nepatikama sajuuta. Arii pa dienu ta pasa iemesla del nevaru atlaisties. Vai tas tagad pedeja nedela ir normali? Un ja puncis vel nav noslidejis,vai varetu but ka mazais kavesies? Ka jums ar to noslidesanu bija/ir? Cik ilgi pirms dzemdiibam mazie noslideja?

Ievietots 30. apr 2010 13:59

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

''''''

Man personīgi noslīdēja jau ap 32ned... ļoti ātri, jo man bija ļoti liels vēders un laikam bija pārāk liels svars... bet priekšlaicīgi nekas nenotika... dzemdēju 39ned... Cik zinu, tad vēders var arī nenoslīdēt nemaz... un diskomforts jau grūtniecības laikā ir vienmēr... es piemēram jau no grūtniecūbas sākuma mocijos ar sāpošiem gurniem... ļoti grūti bija gulēt uz sāniem...
Pievienots 30. apr 2010 14:06

Atbildēt komentāram

Anonīms

Man gandrīz 38. nedēļa un arī liekas, ka veeders nevis uz leju, bet uz augshu iet. Un paraadaas slikta duusha. Dažām jau nenoslīd līdz pēdējam brīdim, bet mazais turpina augt un uz kurueni tad ja ne uz augšu.
Pievienots 30. apr 2010 14:11

Atbildēt komentāram

Sančs

man noslīdēja un pēc 2 nedēļām mazais bija klāt pamēģini iedzert renie varbūt kuņģis sastreikojies
Pievienots 30. apr 2010 17:50

Atbildēt komentāram

Anonīms

padomu jautājumā nedošu, man tas viss vēl tikai priekšā, bet gribu novēlēt veiksmi un lai mazais piedzimst laikus un viss ir kārtībā
Pievienots 30. apr 2010 19:42

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE