Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

cik ilgi lietojaat magniju?

gribeeju jautaat maaminjaam, kam gruutnieciibas laikaa bija jaadzer daudz manijs (2 tab. x 3 dienā) un kuras izstaigāja līdz galam (38. ned un vairaak), liidz kurai nedeeljai dzērāt magniju?

Ievietots 30. apr 2010 12:18

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

aspire

Es dzēru pa 1 tabletei 2x dienā, un līdz pat dzemdību dienai... izstaigāju pilnu laiku
Pievienots 30. apr 2010 13:00

Atbildēt komentāram

es_

es dzeeru liidz 36. gruutnieciibas nedeelai, taa man vismaz ieteica nu jau tulit kuru katru dienu dzemdeesu un viss ir kartiibaa
Pievienots 30. apr 2010 13:17

Atbildēt komentāram

maaaama

es dzeru magniju tada pulveriti ..daktere teica ka tur esot visa dienas deva sanaak letak nekaa vairaakas tabletes dienaa.
..man teica ka jadzer lidz 35. grutniecibas nedelai!
Pievienots 30. apr 2010 13:22

Atbildēt komentāram

Jana Subere

Es dzeru magnijju( magnerot) 2 -3 tabl dienaa. Dakterīte teica,ka jādzer līdz dzemdībām. Magnijs nodrošina dzīvi bez krampjiem un tirpšanas. PAti izbaudīju. Kā arii puncītis tak aug, līz ar to nav tās velkošās sajūtas. Dzer droši! tas neietekmē ne svaru ne arii ko sliktu  veicina
Pievienots 30. apr 2010 13:41

Atbildēt komentāram

Anonīms

Man tagad gandriiz 38. nedeelja un nevaru saprast vai tas neietekmee kut kaa dzemdiibu saakshanos. Lai gan bez taam tableteem tomeer ir taada nekomfortabla sajūta.
Pievienots 30. apr 2010 14:09

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE