Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

palidziet- ka lai daru..

sveikas meitenes!!! es esmu nesaprasana!! man nesakas MR sataisiju testu viens bij ar vienu balu svitrinu tik tikko saredzamu, pec trijam dienam sataisiju vel vienu un bij abas svitrinas labi redzamas.  Tatad esmu stavolki, un esmu loti prieciga, tatad man ir apmeram 4 nedelas grutniecibas vai 3 nedelas, pie arsta iet ir pa agru es domaju, un ja tieku pie arsta tikkai vel pec nedelas minimums, jo es esmu sobrit  UK, bet mani uztrauc tas ka man sap kreisaja sana vairak un dazreiz peksnas sapes vedera lejas dala, izdalijumu gandriz vispar nav- agrak bija daudz vairak, vai tas ir normali??? varbut tas ir tapec ka es sava darba vieta visu dienu vairak staigaju un piesest laika gandriz vai nav laika. es jau nezinu ko domat un ko darit, galva nak visadas domas..

Ievietots 29. apr 2010 17:44

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

puncaina

ludzu pasakiet man , man ir iemesls uztraukties, ja man tas sapes, jo tas sapes uznak peksni un tad pakapeniski pariet.. mes loti ar viru gribam berninu..
Pievienots 29. apr 2010 18:06

Atbildēt komentāram

dzindzin

zini man bij tā un es nemaz nezināju,ka esmu stāvoklī,kāds gandrīz mēnesis bij,un tad izdomāju zutaisīt testu,bet taja diena bij neliela asiņošana,bij pozitīvs.Uztraucos ne pa jokam,braucu pie ārstiem,tur teica,ka viss ok,un maza asiņošana arī var būt kamer piestiprinas mazais un tās sāpes no tā,ka dzemde sākt augt nu akutkā tā.
Pievienots 29. apr 2010 18:09

Atbildēt komentāram

dzindzin

zini man bij tā un es nemaz nezināju,ka esmu stāvoklī,kāds gandrīz mēnesis bij,un tad izdomāju zutaisīt testu,bet taja diena bij neliela asiņošana,bij pozitīvs.Uztraucos ne pa jokam,braucu pie ārstiem,tur teica,ka viss ok,un maza asiņošana arī var būt kamer piestiprinas mazais un tās sāpes no tā,ka dzemde sākt augt nu akutkā tā.
Pievienots 29. apr 2010 18:09

Atbildēt komentāram

puncaina

es jau visu netu izloznaju, un bail jau lasit ,mani vairak uztrauc tas ka,  kreisajā sānā tieši apakšā - sāp ! Lai tik nav kas slikts
Pievienots 29. apr 2010 18:19

Atbildēt komentāram

Monēta.

Ko varu tev ieteikt nelasi tik daudz portalos visu ko raksta!!!!
Ej atrak pie arsta negaidi un nekavejies!!!!
Pievienots 29. apr 2010 18:47

Monēta.

Ja tas sapes ir tikai tapec ka dzemde sak aukt!!!
Man ari bija sapes bet tikai labaja puse bija specigakas neka kreisaja!!!!
Gan jau viss bus labi jums!!!!Lai veicas!!!!
Pievienots 29. apr 2010 18:22

Atbildēt komentāram

puncaina

es loti ceru un ticu ka  viss bus labi, vienkarsi man tadas sajutas ir pirmo reizi un bernins ir loti gribets, tapec ar tas domas nak prata. 
     Paldies jums milas!!
Pievienots 29. apr 2010 18:27

Atbildēt komentāram

dzindzin

būs labi,man ar bij gribēts un pirmais,panika bij liela,bet tiešām tās sāpes bij man ilgu laiku sākumā liekas līdz pat diviem trim menešiem ievilkās un tad tā pēctam jau bij mazliet velkošās sajūtas ik pa alikam.Ganjau iemācīsies tās sajūtas saprast kad ir ok un kad nav.
Galvenais šinī laikā ļoti uzmanīgi nepārcenties.Un jā rokas augša necel un nestiepies pakaļ lietām kas atrodas augstu plauktā,tas nav ieteicams un arī patīkamas sajūtas tās noteikti nav...
Pievienots 29. apr 2010 18:31

Atbildēt komentāram

dzindzin

būs labi,man ar bij gribēts un pirmais,panika bij liela,bet tiešām tās sāpes bij man ilgu laiku sākumā liekas līdz pat diviem trim menešiem ievilkās un tad tā pēctam jau bij mazliet velkošās sajūtas ik pa alikam.Ganjau iemācīsies tās sajūtas saprast kad ir ok un kad nav.
Galvenais šinī laikā ļoti uzmanīgi nepārcenties.Un jā rokas augša necel un nestiepies pakaļ lietām kas atrodas augstu plauktā,tas nav ieteicams un arī patīkamas sajūtas tās noteikti nav...
Pievienots 29. apr 2010 18:31

Atbildēt komentāram

puncaina

JA PANIKA MAN IR!! LIDZ ES NEBUSU APMEKLEJUSI ARSTU TAS  BAILES LAIKAM NEPARIES,  visu laiku domaju , to drikt man darit vai nedrikst? un darba es esmu visu dienu uz kajam , atnakot majas jutos beigta, sak sapet veders, sans, nogurums, bet paldies tev par tavu atbalstu ..
Pievienots 29. apr 2010 18:37

dzindzin

Jā man arī bij tā līdz netiku pie ārsta nebij miera.Nu es strādāju par pārdevēju tajā laikā visa diena kājās un vēl smagumu cilāšana(tā es atklāju ka anv labi,ka ceļu rokas uz aukšu un izdomāju testu taisīt) bet jau darbā biju padzīvojusi kādu mēnesi ar tam sāpēm.Pēctam ka ārsti visu apstiprināja.Es aizgāju no darba,vnk vareju to atļauties,gribēju visu izbaudīt,jo mazā peka bij gaidīta 3 gadus...
Pievienots 29. apr 2010 18:40

dzindzin

Jā man arī bij tā līdz netiku pie ārsta nebij miera.Nu es strādāju par pārdevēju tajā laikā visa diena kājās un vēl smagumu cilāšana(tā es atklāju ka anv labi,ka ceļu rokas uz aukšu un izdomāju testu taisīt) bet jau darbā biju padzīvojusi kādu mēnesi ar tam sāpēm.Pēctam ka ārsti visu apstiprināja.Es aizgāju no darba,vnk vareju to atļauties,gribēju visu izbaudīt,jo mazā peka bij gaidīta 3 gadus...
Pievienots 29. apr 2010 18:40

puncaina

man no sakuma kamer vel nezinaju ka esmu stavokli  bij divaini tas, ka es peksni nevaru pieliekties, bija slikti un likas ka tulit ja vel pielieksos viss kas ieksa izies ara,un patstavigas galvas sapes un tad sakas sapes vedera no sakuma vilka ka uz mr, bet tad pargaja un uznak tas sapes peksni,   tas jau lika man aizdomaties ka busu laikam mamma!!es loti ceru ka ar mani un manu mazino viss ir un bus kartiba!!
Pievienots 29. apr 2010 18:46

dzindzin

Būs kārtībā vnk saudzē sevi.
Pievienots 29. apr 2010 18:51

dzindzin

Būs kārtībā vnk saudzē sevi.
Pievienots 29. apr 2010 18:51

Sleepyhead

Man arii saapeejaa saanos. Paarmainjus - te vienaa saanaa, te otraa... un arii ljoti peekshnji, bet tad atlaida un paargaaja. Un staigaat gruutnieceem ir labi... nesatraucies!!! Un tev vel ir gruutnieciibas sakaums, kad staigaashana netraucee... Vieniigi centies kaartiigi izguleeties Turies!!! Un tik liidz vari - pie aarsta prom...
Lai jums veicas
Pievienots 29. apr 2010 18:33

Atbildēt komentāram

Sure...

Man ari ta bija !!!Bet sapeja labaja puse,pasa grutniecibas sakuma!!!Ari man darba visu laiku uz kajam!Bet viss ar mums bij un ir kartiba-tagad man jau 5 menesus veca meita!!!
Bet ,lai ka pie arsta noteikti vajag aiziet,lai uztaisa analizes- nu ka jau mums visam grutniecem!
LAI VEICAS!!!!
SVEICU AR SO JAUKO NOTIKUMU 
Pievienots 29. apr 2010 18:33

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE