Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Kāds aprīkojums ir Dz. N. pirmsdzemdību palātā?

Sveikas dārgās, kas jau dzemdējušas!
Lūdzu padalaties kāds aprīkojams pieejams Dzemdību nama pirmsdzemdību palātās?

Ievietots 29. apr 2010 10:59

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

#ISG#!!!VIVA EL TANGO!!!

Kas tieši Tev ir nepieciešams?
Pievienots 29. apr 2010 11:16

Atbildēt komentāram

#ISG#!!!VIVA EL TANGO!!!

Kas tieši Tev ir nepieciešams?
Pievienots 29. apr 2010 11:16

Atbildēt komentāram

Baibina

Tur ir aparats ar ko parbauda benina sirsninu (vismaz Valmiera ta ir)
Pievienots 29. apr 2010 11:29

Atbildēt komentāram

yolow diamond

Pirmsdzemdību palātā ir gulta un blakus dušas telpa.
Vai ir runa par dzemdību zāli?  Ko un cik ilgi Tu taisies darīt pirmsdzemdību palātā?
Pievienots 29. apr 2010 11:33

Atbildēt komentāram

#ISG#!!!VIVA EL TANGO!!!

Jautāju to tapēc, jo pēc pieredzes zinu, ka lielākoties visu pienes klāt, kas ir nepieciešams, vai kopalīdz. Ja vajag ko super īpašu, tad vai nu jāizvēlas cita dzemdību vieta (kur ir, piemēram, baseins), vai jāpaņem līdzi no mājām.
Pievienots 29. apr 2010 11:34

Atbildēt komentāram

Anonīms

es domaaju par atribuutiem saapju paarvareeshanai... puemeeram bumba... savaadaak jau iisti neredzu jeegu maksaat 40.- ls par iipashu pirmsdzemdiibu palaatu.
Pievienots 29. apr 2010 11:38

Atbildēt komentāram

#ISG#!!!VIVA EL TANGO!!!

Es iesaku neizvelēties maksas pirmsdzemdību palātu, bet gan maksas pēcdzemdību palātu. Vismaz 1.nodaļā, kuru es izvelējos, man visu atnesa, ko palūdzu. Atnesa bumbu, pēc laika piedāvāja arī mazāku bumbu dušai, ja nu vēlos tur relaksēties.
Pievienots 29. apr 2010 11:43

yolow diamond

Tas viss ir dzemdību zālē, kur ved sievieti, kam sākušās dzemdības.Un es nebiju maksājusi neko par to.
Pievienots 29. apr 2010 11:40

Atbildēt komentāram

Baibina

es ari nepar ko nemaksaju ne pirms ne pec dzemdibam  tikai par udeni paris santimu
Pievienots 29. apr 2010 12:23

ZuzE

Es dzemdēju RDZN 1.nodaļā un tur viss bija uz vietas un bez papildus maksas.bija bumba,duša blakus telpā,aparāts ar ko klausījās bērniņa  sirdspukstus un pat kārtīgas pusdienas atnesa! tāda apčubināšana
Pievienots 29. apr 2010 12:28

Atbildēt komentāram

Anonīms

Pēc lekcijas dzemdību namā sapratu, ka 1.,2. un 7. nodaļā ir kaut kādas īpašas pirmsdzemdīibu palātas par 40.00 Ls.
paldies par atbildēm, sapratu, ka par to nav vērts interesēties.
Pievienots 29. apr 2010 13:15

Atbildēt komentāram

pumpiņa

Tur nebija tā,ka par 40 latiem pirmsdzemdību palata ir kopā ar dzemdību zāli?? T.i nekur nav jāpāriet,tajā pašā telpā arī notiek dzemdības un par to ir jāmaksā nevis par īpašu aprīkojumu?? Varbūt es kļūdos,bet no pirmsdzemdību kursiem kaut kas tāds ir palicis atmiņā!!
Pievienots 29. apr 2010 18:08

Anonīms

katrā pirmsdzemdību telpā un arī dzemdību zālē ir pieejama bumba,matracis-maiss,dzemdību soliņš,radio ar CD ja vajag!!! paaugstinātā komforta dzemdību zāle kas maksā 40Ls ir pieejams tas pats+sava duša un WC ar ko nav jādalās+tajā telpā ja viss labi gulta ja vajag pārtop par dzemdību galdu
Pievienots 29. apr 2010 17:27

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE