Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

yolow diamond

Vēlreiz, no jauna par veco!Grūtnieču drēbes...

Mammas, lūdzu padalāties!Kur jūs pērkat/pirkāt grūtniecības drēbes?Bet lūdzu, ja iesakāt humpalas, tad kuras tieši, ja interneta veikalu, tad ar adresi, lūdzu!Kur ir normālas cenas?Kuras mūsdienās var atļauties?

Ievietots 29. apr 2010 10:48

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

llllllllll

ir viens jauks veikalins lacplesa iela, netalu no caka (tur blakus latvijas balzamam) kur ie bankrotejuso uznemumu preces par loti labam cenam, tur ari ir jaukas drebes gan grutniecem gan mazuliem..
Pievienots 29. apr 2010 10:56

Atbildēt komentāram

yolow diamond

Aaa, un būtu jauki arī, ja padalītos savā pieredzē, kur pērkat grūtnieču veļu, jostas?
Pievienots 29. apr 2010 10:57

Atbildēt komentāram

5minūte

Sveiki!
Es šādas tādas lietiņas iepirku HUMANA, Čaka un Tallinas stūris aiz IKI, Centrāltirgū pretīm zivju paviljonam, ir palaimējies, kad viss pa 1LS, bet dzinsu kombinzonu aizvakar nopirku pa 6ls. Domāju, ka vairāk neko īpaši nepirkšu kaut gan vēl 3 mēneši.  Veļu gan īpaši neizvēlos priekš grūtniecēm, vismaz pagaidām. 
Pievienots 29. apr 2010 11:17

Atbildēt komentāram

''''''

Nu es sev drēbes pirku "HUMANA" lietoto apģērbu veikalā... viņiem ir pat veikalu tīkls... es dzīvoju pārdaugavā... te zinu 2 veikalus... Valdeķu ielas sākumā Maxima veikala 2st... un arī pie Ziepniekkalna poliklīnikas... Tajos veikalos ir atsevišķa vieta kur ir tieši grūtnieču drēbes... Zinu, ka viņiem ir arī vekali centra rajonā un arī uz Brīvības ielas, bet precīzas adreses nezinu... Cenas tur manuprāt pat ļoti labas... kopā nopirku 2 bikses... vienas laikam ~4Ls, otras... ~5Ls... džinsu kombinzons...
Pievienots 29. apr 2010 11:23

Atbildēt komentāram

yolow diamond

Paldies visām!Noderīga info!Gaidu vēl! Es, piem, pati pirku džinsas Bērnu pasaulē, grūtnieču veikaliņā, bet manā uztverē tas ir par dārgu- 21 Ls lētākās...Ne šajos laikos...Un apakšbikses ar jostiņu pa 14 Ls, arī ceru, ka kaut kur ir lētāk, jo vajag jau vēlvienas...Aizmirsu, kā tas veikals saucas,Aadažos, Apelsīnā viņš ir.
Un centrāl tirgū, kas tur ir kiosks vai kā?
Pievienots 29. apr 2010 11:38

Atbildēt komentāram

yolow diamond

Vēl kādi varianti?
Pievienots 29. apr 2010 12:49

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE