Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

attiecibas ar mammu

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

soreiz iet runa par mani, dzivojam kopa ar manu mammu un masu - es mans berns un mans virs, bet lieta taada ka nespeju ar savu mammu sadzivot, vina nau launs cilveks bet vina ir loti taupiga! lieta tada ka mums ir kopigs ledusskapis un ar to ari sakas visa problema, - vina mužigi uzskaita cik naudas vina ir iztērejusi partika un higienas preces, un nedod dievs mes noperkam kaut ko mazak par vinas, tad man ir jaklausas parmetumi ka mes sev redz varam atlauties nopirkt biezak kaut ko jaunu bet vina tik biezi nevar! bet protams ka taa ir jo mans virs pelna vairak nekā vina un man pasai ir smuka berna nauda, bet vina pelna tikai minimalo un vinai vel jaizskolo mana masa!! aiziet prom mes negribam jo mums ir pietiekami liela privata maja kur mums tikai jamaksa par praktiski neko - tikai elelktribu! nezinu vairs kaa lai atrod kopigi valodu ar manu mammu, esmu meginajusi ar vinu runat pa sito, ka mes ari perkam tik pat daudz cik vina ( pat vairak) bet vina vienalga atradis par ko piekasities!!apsveram ari iespeju par atsevisku leduskapi, bet mana mamma 2nedelas menesi nau majas jo strada un ta pat taisu vakarinas kopa lai ir ari manai masai!
varbut kads var dot kadu noderigu padomu, savadak  negribu lai man attiecibas ar mati sak pariet naida
paldies jau ieprieks!!

Ievietots 29. apr 2010 10:47

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

yolow diamond

Pirmkārt, neklausies vispār, ja viņa to visu atļaujas teikt tikai Tev.Atbildi:"Bet kāpēc Tu saki to man?"Lai viņa saka arī Tavam vīram, ja reiz ir tik neapmierināta.Pieļauju, ka Tava mamma taustās- cik tālu var iet savā kašķīgumā, jo gan jau ļoti labi saprot, ka viņai pašai nebūtu izdevīgi, ja jūs aizietu prom.Otrkārt- nabadzība padara cilvēkus kašķīgākus.Nu, tās higiēnas preces, nopērc kvantumā.Bet par pārtiku- protams vajag savu ledusskapi.Es pat ar mammu kopā nedzīvoju, bet ja viņa izdzird, ka mēs atkal ēdām ārpus mājas vai picu pasūtījām, tad citreiz it kā ironizē par mums.Bet patiesībā tā ir skaudība un neapmierinātība ar savu finansiālo stāvokli.Bet mēs taču pie tā neesam vainīgi...
No otras puses, varat sākt stādīt budžetu- kurš ko, cik pērk, lai visi būtu paēduši.Tā varbūt būs izdevīgāk un draudzīgāk.
Vai paprasiet- cik viņa tērē katru dienu un piemetiet tik pat klāt, nu lai jau pērk pēc saviem ieskatiem.Un tad paši sev varat kādu našķi nopirkt- tas būs jūsu.
Pievienots 29. apr 2010 11:13

maminaaaa

paldies, ņemšu vera
Pievienots 29. apr 2010 11:19

visu to labāko 2010 gadā

Klausies,Tu ...... KUŠŠŠ! Vai kā tevi tur sauc.Ja tu būtu mana meita ,es tev par šitiem vārdiem sprandu aprieztu.Tā ir mūsu mamma,pats dārgākais cilvēks,tas kurš mums dzīvību deva,par mums uztraucās,naktīm neguļ.utttt.Kā tev mēle apgriezās kaut ko tādu pateikt.Tev jau tā attieksme parāda,cik Tu cieni vecākus.PANSIONĀTS GARANTĒTS.
Pievienots 30. apr 2010 06:55

yolow diamond

Neskatoties uz visu, man ir labas attiecības ar mammu un es cenšos viņu pieņemt tādu, kāda viņa ir un piedot visu, kas man viņai jāpiedod, jo tā ir vieglāk dzīvot.Mamma ir mamma un tā ir vienīgā.Man pašai ar ģimeni, paldies Dieviņam, arī viss ir kārtībā.Un par savām vecumdienām- jā, es labprāt dzīvošu pansionātā, jo uzskatu, ka bērni vecākiem NEKO nav parādā.Es saviem bērniem cenšos dot visu to labāko, varu dēļ viņiem kalnus gāzt un visu izdarīt, jo mans uzskats ir, ka pirmkārt vecākiem no visas sirds jāmīl un jārūpējas par bērniem.
Pievienots 30. apr 2010 08:27

''''''

Ja varat atļauties, tad iedodat mammai kādu zināmu sumiņu naudas tāpat... ar piebildi, lai nopērk sev ko jaunu vai arī lai ieliek krājkasītē... Vai arī sarunājt, ka turpmāk ēdienu pirksiet tikai jūs (pirms tam kopīgi gan saskaņojat ko un cik daudz vajag, lai atkal nav pārpratumi)... ja jums ir lielāki ienākumi, tad šādi atvieglojat mammas izdevumus, lai viņa var jaunāko māsu izskolot un atlicināt drusku sev naudiņu...
Pievienots 29. apr 2010 12:29

yolow diamond

Un kāpēc vispār būtu autores vīram jāuztur vēl vairāki sievas radinieki?Un autorei pašai- negribās sev neko?Bērniņam arī liela nauda aiziet, tas taču zināms! Viņi ir jauna ģimene, kas grib dzīvot sev!Savā, no tēva mantojumā saņemtajā mājā!
Pievienots 29. apr 2010 14:05

''''''

Kā autore pati rakstija, tad abi divi saņem diezgan labu naudiņu... Es nesaku, ka no kaut kā jāatsakas pašiem, lai tikai iedotu mammai un māsai, bet ja var palīdzēt, tad uzskatu ka jāpalīdz... Mēs ar vīru arī šad un tad vīra māsai palīdzam ar pārtiku... viņa ir studente un sanāk reizes, ka grūtāk ar ēdienu...
Pievienots 29. apr 2010 15:08

maminaaaa

mums ienakumi ir 350ls uz gimeni un mana izpratne sinis laikos taa ir pietiekami laba naudina, nerakstiju jau ka esmu bagata
Pievienots 30. apr 2010 08:52

#ISG#!!!VIVA EL TANGO!!!

Vispār neredzu problēmu...ja pareizi sapratu, Jūs dzīvojat ne sava īpašumā. Tad vajag respektēt, ka ir dota tada iespēja. Un iemācīties cienīt vienam otru. Tā ir Tava mamma!!!
Pievienots 29. apr 2010 12:34

maminaaaa

taa maaja ir mumu- mantota no teva
Pievienots 29. apr 2010 12:38

#ISG#!!!VIVA EL TANGO!!!

Vēl jo vairāk... Un vispār...ārprāts! Cīnīties par ēdienu ar savu ģimeni! Nez, ko teiktu, ja mamma Tev ierosinātu iegādāties pašai savu ledusskapi, teiksim, gadus vismaz 15 vai vairāk atpakaļ...
Pievienots 29. apr 2010 12:47

maminaaaa

tu jau divas dazadas lietas, es savai mammai neparmetu neko bet vina mums! es cienu vinu bet ir gruti sadzivot ar tik principialu cilveku!!
Pievienots 29. apr 2010 13:37

yolow diamond

Nu tai vivai el tango laikam tas liktos normāli, ja mamma pieprasītu to no saviem bērniem. Tā nav cīņa par ēdienu, tas ir jautājums par vecāku mīlestību pret bērniem.
Oj, te kā sāks rakstīt neapmierinātās kuces, kurām nekas nav jautāts, tā aiziet jūriņā...
Pievienots 29. apr 2010 14:01

Anonīms

labāk tiešām atsevišķu leduskapi..priekš kam šitādus pārmetumus klausīties. Katrs maksā par savu ēdienu, ja viņai tā labāk paliek. Nebūs kašķi.
Un māsu jau var pāēdināt , cik tad viņa tur apēd!
Un Tad lai mamma ēd atsevišķi!
Pievienots 29. apr 2010 12:39

yolow diamond

Tīņi un bērni ēd ļoti daudz. Tiešām kā labāko variantu tad saskatu, lai mamma pasaka cik konkrēti liela ir vidējā summa ikdienas tēriņiem.Un tad lai viņa pērk, lai ved visiem pieejamu grāmatvedību burtnīciņā ar čekiem, nu bet lai!Un nav nekāds cienīt, Tava mamma utt...Gan jau raksta autore ciena savu mammu.Bet mammas arī ir dažādas un dažreiz bišku šauj pār strīpu. Vecākiem ir jāmīl savi bērni pirmkārt!!!
Pievienots 29. apr 2010 12:48

maminaaaa

piekritu! es mammu cienu! bet tiesam mums ir gruti sadzivot!!
Pievienots 29. apr 2010 13:37

ღ♥Gatisٿ Agneseღ♥ ♥Pētersoni♥

Bet tu raksti,ka viiram alga laba,un tev par siiko laba naudinna naak, tad varbuut eest pirkssanu uznnemieties uz seviim,lai mamma peerk tikai higieenas preces?
Pievienots 29. apr 2010 13:47

yolow diamond

Bet viņi ir jauni cilvēki, kam ir daudz savu vajadzību un vēlmju! Kāpēc viņiem vēl kāds būtu jāuztur? Un ziniet, varbūt tāpat nekad nebūs tai mammai labi?
Visi mēs mīlam savas mammas, lai kādas viņas būtu un visu viņām piedosim, jo tās ir vienīgās mammas, bet godīgi sakot, par mammām dažreiz arī var tikai pabrīnīties, pat šokēties, kā viņas atkal un atkal izturas pret saviem bērniem.Jo īpaši- meitām.
Pievienots 29. apr 2010 13:55

lana21

ko nozīmē - vēl kāds būtu jāuztur!!! Tā ir viņas mamma,,un bērniem izaugot arī gulstās zināms pienākums par vecaku uzturēšanu, es saprotu ka viņi ir jauni, bet arī mamma kadreiz bija jauna, un noteikti daudz sev atteica lai tik meitiņai ir labi!!!   Ar mammu noteikti vajaga izrunāties, ir iespējams ka viņai liekas ka ir zaudējusi Jūsu mīlestību, un tāpēc meklē mazu kašķi.. lai veicas
Pievienots 29. apr 2010 14:27

Kaads? Tas "kaads" kaa tu raksti ir maasa un mamma! taada nu ir taa latviessu daba,ja passam ir citam nedossu,bet kad man vajadzees tad kaadam paprasiissu! Vinna tak raksta,ka mamma sannem minimaalo algu,neticu,ka viegli passai eest,meitu palaist skolaa kur pusdienaam nauda liidz jaadod,un passai takss sevi arii vajaga ssat tad palutinaat!
Man jau liekas,ka ssii raksta aurore pati ir diezgan taupiiga (vinna taa rakstiija par maati)passi seezz uz sava naudas maisa.........
Pievienots 29. apr 2010 14:29

maminaaaa

ღ♥Gatisٿ Agneseღ♥ ♥Pētersoni♥ tiesam jus domajat ka sezam uz naudas maisu ja mums ir 350ls menesi ienakumi un mums ir mazs berns!!
Pievienots 30. apr 2010 08:54

Bet palasi ko tu pati raksti!!!!!!!!!!!!!!!Citeeju "virs pelna vairak nekā vina un man pasai ir smuka berna nauda".
Nu tad sorry,kaada kuram ir saprassana par smuku naudinnu,es nekad nevareetu pateikt,ja viira alga un beerna nauda kopaa iznaak 350Ls to nosaukt par smuku
bet nejau par to ir ssis staasts!!!!!!
nez vai jums leetaak iznaaks jaunu ledusskapi pirkt!
Pievienots 30. apr 2010 13:09

maminaaaa

man 350ls prieks sim laikiem liekas smuka naudina, jo virs vienu bridi bija bez darba un tad mums bija nepilni 150ls uz trim un tapec man tgd 350ls liekas liela nauda!!
Pievienots 30. apr 2010 14:14

kisha

man sākuma bija tieši tas pats, bet atradām risinājumu - katram savs plaukts ledusskapī un viss! kopš tās reizes nekādu pārmetumu un viss ir godīgi. komunālos maksājumus visus rēķinam un dalam uz cilvēkiem. higēnas preces arī katrs pērk savas. goda vārds, tur vairs kašķu nav.
Pievienots 29. apr 2010 13:57

niice

nu ja tu neesi tik skopa, lai savu miesiigu maasu pabarotu, tad es neredzu probleemu, kapeec juus neieviesat divus ledusskapjus. vieniigais, kas no taa vareetu attureet ir tas, ja tev taa arii tagad ir principa lieta, ka mammai nav taisniiba un vinai jaapiekaapjas un jaatvainojas.
Pievienots 29. apr 2010 14:52

maminaaaa

MAN PRIEKS MASAS NAU NEKAS ZEEL!!!!
Pievienots 29. apr 2010 15:05

lana21

skaidrs Tev priekš mammas ir žēl......
Pievienots 29. apr 2010 16:00

maminaaaa

lana21 - BEZSAKARS!!!! mamma jau visu laiku skaita ko katrs ir pircis nevis es!!
Pievienots 30. apr 2010 08:57

bebis

ko jus brukat virsu es nesaprotu???? es piem zinu ka ir tadas mammas ar kuram var sadzivot un ir forsas bet ir nu tik riebigas ka nau izturams dienu pabut,bet tas jau nenozime ka vinjas nau miiletas vienkarsi tie ir dazadi raksturi!!!! UN PIEM MANA MAMMA KAD ARII ZINATU KA MAN IR VAIRAK NAUDAS UN MAN IR BERNS UN KA VINJA KAUT ARII KNAPI IZVILKTU VINJA 100% NEPANEMTU NO MANIS NE SANTIIMA...... vilktu ar to kas vinjai ir jo man jau ir par ko rupeties un uz ka teret to naudu ja man jau butu sava gimene..... citi ar minimumu velk dzivokli un 2 bernus un kkapec nesudzas un necikst visu laiku....
Manas domas ir tadas kad mammai vienkarsi ir uznakusi tada neliela greizsirdiba ka jums ir vairak un ka varbut kadreiz to nevareja atljauties un tagad arii nau dizi liela alga un gruti bet jums viss tik viegli.... protams vinjas galva viss ir biski parspilets.... bet man liekas ka tas parie un nedomaju ka no runasanas vinja par to atzisies un tas vispar  palidzes,man bij ari kkas lidzigs tik runa bij biski par  kko citu,bet es tik visu laiku nosmaidiju visu pienemu ka mazu jocinuju  un vel no ta visa uztaisiju kadu prikolinju un pie tam ja jus domajat ka 350 prieks 3 cilvekiem ir liela nauda tad  jus laikam vell neesat  naudu redzejushi pilnigi sasmiedinajat ;DDD
Pievienots 30. apr 2010 13:22

pumpiņa

Izskatās,ka personai kuššš vai nu nav ģimenes,vai ir sliktas attiecības- šitā komentēt   un vēl teksts - Oj, te kā sāks rakstīt neapmierinātās kuces, kurām nekas nav jautāts -parāda līmeni

Jāpiekrīt ღ♥Gatisٿ Agneseღ♥ ♥Pētersoni♥  un #ISG#!!!VIVA EL TANGO!!! ,ka mamma un māsa arī ir ģimene,un,ja jau mamma pelna minimalo algu,bet Jums tās naudiņas ir vairāk,būtu tikai normāli,ja Jūs palīdzētu,pie tam,pati raksti,ka nepar ko nav jāmaksā dzīvojot pie mammas,un tas ,ka māja ir mantojumā Jums visiem,lietas būtību nemaina!! Nez,man tas nav saprotams,kā var tā nošķirt un vēl pārmest mammai taupību! Iespējams,ka tā nav taupība,bet varbūt aizvainojums par to,ka meitai tāda attieksme...
Pievienots 29. apr 2010 15:17

yolow diamond

Par tavu līmeni,īpaši zināšanu un pieredzes, un psiholoģiskas izpratnes, tas arī ko rāda.
Un man ar attiecībām ģimenē , tfu, tfu, tfu, viss ir lieliski.
Un kurš gan teicis, ka mammai nevar dažkārt ko uzdāvināt?Es tā neesmu teikusi. Pati labprāt, kad varu, savu mammu apdāvinu.Bet tas nav aiz pieprasītas pateicības.Uzspiestas. Tas ir aiz tā, ka es tajā brīdī tā vēlos.
Pievienots 30. apr 2010 08:34

maminaaaa

atkartoju tiem kas nesaprata! man nau zel ne prieks mammas nekas, ne prieks masas!!!!!!!!!!!!!!! iet runa par to lai cik es perku un lai ko es daru vina visu laiku ir neapmierinata!!!!
Pievienots 30. apr 2010 08:59

yolow diamond

Es tieši to uztvēru, jo zinu tādu gadījumu!
Pievienots 30. apr 2010 09:18

Anonīms

Es uzskatu, ka tavs pienākums ir mammītei palīdzēt, vienkārši dot noteiktu naudas summu mēnesī un viss. Jo mamma taču tevi izaudzināja un pretim neko neprasīja. Es uzskatu, ka mūsu, kā bērnu pienākums ir cienīt, godāt un palīdzēt saviem vecākiem, lai kā arī tur būtu.
Ja tev atļauj naudiņa aizved viņu kādreiz uz veikalu nopērc kaut ko viņai jaunu, uzdāvini kādu jaunu somiņu vai ko.. es domāju, ka tas tev sagādās prieku un arī mammīte būs laimīga, jo noteikti to ir pelnījusi..
un padomā arī par maksājumiem, ja mammai ir minimālā alga, viņai droši vien ir grūti nomaksāt to pašu elektrību... es tavā vietā palīdzētu noteikti.
Pievienots 30. apr 2010 05:58

maminaaaa

maksajumus maksaju es! ari mums taas naudas nau ipasi daudz 350ls un mes esam tris un mazajam ari daudz kas vajag!!
Pievienots 30. apr 2010 08:50
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE