Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Cepespliits tiiriisana!!!

Sveiki! Padalaties luudzu ar ko juus tiirat cepespliiti.Pasu pliiti vairaak vai mazaak esmu iztiiriijusi,bet nelaime taada,ka nevaru notiiriit cepepliits durtinu stiklu!Ella un tauki ir taa ieedusies...Meeginaaju ar visaadiem liidzekliem--nekas nepaliidz!Varbuut kaads var ieteikt kaadu labu liidzekli!Paldies jau ieprieks!

Ievietots 28. apr 2010 23:15

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

bosiks

NO tautas līdzekļiem varui ieteikt pabnerzt ar sāli, sodu vai kafijas biezumiem, tie ir ļoti labio skrubji! Bet visādi citādi - man izdodas plīti un plīts stiklus nomazgāt ar NOrwex lupatiņu taukainām virsmām.
Pievienots 29. apr 2010 07:12

Atbildēt komentāram

Anonīms

Tikko izmeeginaaju tevis ieteikto sodu ar saali--nekas nesanaak...
Pievienots 29. apr 2010 11:03

Anonīms

Es loti biezi izmantoju dazaadus dabas liidzeklus.Piemeeram mikrovilnu kraasni ideaali var iztiiriit ar citronu.Soda labi noder traukiem un kruuziiteem,ja peec teejaam paliek tumsas!
Bet sinii gadiijumaa BURVJU maisiijums nedarbojaas...
Pievienots 29. apr 2010 11:05

bosiks

Pamēģini vēl kafijas biezumus! Un vēl viens variants: citronskābe, ar to starp citu var novērst kaļkakmens veidošanos. Vīramāta man iemāčija reizi mēnesī iebērt pasciņu citronskābes un kopā ar ūdeni uzvārīt - visas kaļku nogulsnas noiet. Tas pats arī veļamašīnai. Pulvera vietā ieber citronskābi un tukšu mašīnu palaiž mazgāšanās režīmā.
Pievienots 29. apr 2010 11:06

Anonīms

Jaa jaa ,par citronskaabi es labi zinu un arii izmantoju!Labba alternatiiva CILLIT BANGAM.
Izlietnes,kraani , elektriskaas teejkannas un pat  klozet podi laistaas!
Pievienots 29. apr 2010 11:16

māmiņa 21

es tiru ar Fairiii trauku mazgajamo lidzekli.
Pievienots 29. apr 2010 07:23

Atbildēt komentāram

Sanita O-L

Zinu,ka labi var ar mālu,bet pati tīru ar cif krēmu un labi noņemas!
Pievienots 29. apr 2010 09:43

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ar CIF jau meeginaaju.Neko daudz nost nedabuuju...Nu neko ,naaksies meeginaat visu peec kaartas!Paldies Sindij es pameeginaasu!Paldies par atbildeem!
Pievienots 29. apr 2010 09:47

Atbildēt komentāram

Sanita O-L

Nju es tocifu atstāju uz desmit minūtēm un ir ok,vēllēts un labs varinats ir labā vecā skaidra
Pievienots 29. apr 2010 13:20

nessija

Amway cepešplīts tīrāmais - ideāli noņem par ļoti iestāvējušos un biezu tauku kārtu
Pievienots 29. apr 2010 09:48

Atbildēt komentāram

Anonīms

Jaa Zane,man jau tika ieteikts sis variants.Bet so produkciju var iegaadaaties tikai caur izlpatiitaajiem?
Pievienots 29. apr 2010 10:05

nessija

Jā, tikai caur izplatītājiem. Vari atrakstīt man privāti, es arī tā kā izplatu šo produkciju.
Pievienots 30. apr 2010 06:55

LAPAS KARTE