Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Māmiņas, kas dzemdējušas Bulduros.

Man nav īsti skaidrības kā ir ar tiem līgumiem?Man obligāti jāslēdz līgums vismaz ar slimnīcu,vai var arī bez līguma?Kā tad viss notiek,kad sākas dzemdības tad arī jābrauc,man vajag nosūtījumu un mani vispār ņems pretī?Pati neesmu pierakstīta Jūrmalā,tā kā cik zinu ja slēdz līgumu tad jāšķiras no noteiktas naudas summas!?Mans vīrs arī vēlas piedalīties dzemdībās,tā kā vēlējos uzzināt vai arī par to ir kaut kas jāmaksā?Lūdzu,māmiņas, padalieties savā pieredzē!

Ievietots 28. apr 2010 13:42

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Pati esmu jūrmalniece, tādēļ nemācēšu precīzi teikt par līgumiem, jo man tādu nevajag. Vīra piedalīšanās maksā 40Ls, bet ja ir izieti pirmsdzemdību kursi + RTG tad 20Ls. Info visprecīzāk atradīsi Jūrmalas slimnīcas dzemdību nod. mājas lapā. Tur arī nod. tel. Uzzvani un pajautā!
Pievienots 28. apr 2010 13:56

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ja esi Jūrmalniece, līgumu NEVAJAG. Ja neesi, tad gan jāslēdz līgums, citādi var arī neņemt pretī... paskaties viņu mājas lapā tur viss ir smuki uzrakstīts! Es dzemdēju Bulduros, man ļoti patika viss, attieksme, vecmāte, ārsti... viss bija super!
Pievienots 28. apr 2010 14:05

Atbildēt komentāram

mincha

Tieshaam paskaties slimniicas maajas lapaa izcenojumus, man 2008 gadaa par ligumu bija jamaksaa 70Ls, bet tas protams jamaksaa, tad kad izraksties laukaa, nevis ieprieks, jo nekad jau nevar zinaat vai 100% tiesam tur aizbrauksi. Ligums bus obligats, jo ja neslegsi un esi no Riigas sutis tevi uz Dzemdibu namu piemeram. Aizbrauc uz Bulduriem kad esi 7 meenesi piemeram- dekreetaa jau (nezinu cik tev tagad laiks) uzkap augsa laikam otraja stavaa bija dzemdibu nodaljaa un pie tas galvenaas maasas ar var to papiru noslegt + tev visu izstastis kas un kaa maksaa, ko gribat ko negribat.
Viirs var piedalities, nav jamaksaa, ja ir izgajis tos kursus... Mes abi kopa izgajam Riigaa dzemdibu namaa- 2 reizes lekcijas (ceturtdienaas) uzzvaniet un izejiet (ir arii citur tie kursi, mes gajam tur), tur iespiez zimogu maates pasee + viiram obligati vajadziiba flurogramma- plausu rentgens. Tas arii viss, patiesibaa vienkarsi.
Pievienots 28. apr 2010 14:12

Atbildēt komentāram

Dancis,Danīgā

Paldies jums par informāciju!
Pievienots 28. apr 2010 16:55

Atbildēt komentāram

Anonīms

Es pirms nedēļas tur noslēdzu līgumu. Maksāja 5Ls nodeva par līguma formēšanu, bet pats līgums un dzemdības maksās 120 Ls- tie jāmaksā pēc dzemdībām + attiecīgā palāta, kādu izvēlēsieties un + vīra dalība dzemdībās + ja izvēlēsies kādus maksas pakalpojumus EA vai'relaksāciju ūdenī...
Pievienots 28. apr 2010 18:21

Atbildēt komentāram

Anonīms

Nemācēšu pateikt par tagadējiem noteikumiem, bet dievinu Buldurus! Paldies dakterei Lasmanei par diviem brašiem dēliem!
Pievienots 28. apr 2010 19:11

Atbildēt komentāram

Mammiiiii

šeit viss sīki un smalki ir uzrakstītis!
Es par Bulduriem varu teikt tikai to labāko...
Pievienots 28. apr 2010 19:58

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE