Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

graamatas.

Sakiet luudzu miiljie vecaaki,kaa vareetu ieintereseet beernu lasiit graamatas? Kad meitinja bija mazinja,vinjai ljoti patika graamatas.Taas tika shkjirstiitas un lasiitas simtiem reeizhu,un patika arii klausities kad lasiiju vinjai priekshaa.Tagad jau meitinja iet 3 kl.un ar graamatu lasiishanu mums nekaadi neiet,jo tad ir asaras un punjkji.

Ievietots 27. apr 2010 17:00

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

niice

nevajag spiest, viss ko uzspiez parasti nepatiik. man arii liidz kaadai 5-6 klasei nepatika lasiit, nesaskatiju tur neko patiikamu, tagad esmu graamatu maane, ja ir laba graamata varu neest un uz tualeti neiet stundaam, lai tikai nebuutu jaapaartrauc. varbuut arii nav gadiijies vinai tikt pie graamatas, kas tiesaam aizrautu. pameegini graamatu "Ringobelzas nosleepums" no taas pasas seerijas bija veel vairaakas graamatas par tiem pasiem beerniem. taas bija pirmaas graamatas ar kuraam es atklaaju savu miilestiibu uz lasiisanu.
Pievienots 27. apr 2010 18:44

Atbildēt komentāram

Anonīms

Paldies.Megjinaashu,ljoti ceru ka ieintereseesies.
Pievienots 27. apr 2010 19:03

Anonīms

Kas ir shiis graamatas autors?
Pievienots 29. apr 2010 06:22

LAPAS KARTE