Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Māmiņas, kuras dzemdējušas stradiņos?

Kā Jums gāja stradiņos? bija līgums, ja jā tad ar ko un cik tas maksāja? Ja nē, tad kāda bija uznemšana un cik, tad maksāja?

Ievietots 27. apr 2010 08:17

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Stradiņos man piedzima abi bērni, nu uti tuti tur nav, bet man bija pārliecība, ja nu kas, tad es tur esmu profesionāļu rokās (tieši tad, kad man bija jādzimst mazulim, TV parādījās pāris nepatīkami dzemdību stāsti un arī letāli gadījumi , tas mani nedaudz satrauca), jo uz Stradiņiem sūta tās kurām ir kādas komplikācijās, bet ne tikai. Līgumu ar otro bērniņu nepaspēju noslēgt, jo mazais piedzima 2 nedēļas ātrāk, no vecmātes sapratu, kad iestāšos, tad arī nokārtosim formualitātes. Nu sanāca tā, ka tad, kad mazais dzima mana sarunātā vecmāte nevarēja, bet viņa piezvanīja uz Stradiņiem un mani uzņēma dežūrvecmāte, ļoti jauka un patīkama sieviete un viss bija kārtībā, tanī dienā bija daudz dzemdētāju, bet novārtā nebiju, vajadzīgo uzmanību saņēmu, protams viņa man nebija visu laiku klāt, bet man bija priekšrocība, otrās dzemdības, kuras parasti esot ātrāk Nu vēl kas - ar pirmo bēbi izņemšanas dienā, māsiņa mazuli paņēma, sapucēja un pavadot ārā iedeva papucim rokā, nu tā svinīgi, manējie gaidīja ārā, apsveica un es un mazais sapucējušies, tādas foršas sajūtas, ar otro nekas tāds nebija, nu nedaudz tāds konveijers, tikai papīri un atā, nav kā dzirdu Dzemdību namā, kad uz izņemšanu ir uzreiz fotogrāfs un dzimšanas apliecība, nu kaut kā tā.
Pievienots 27. apr 2010 10:51

Atbildēt komentāram

Anonīms

P.S. Manuprāt es neko nemaksāju, tikai 0.20 santīmi par pošu grāmatiņu.
Pievienots 27. apr 2010 11:01

Atbildēt komentāram

''''''

Es pavisam nesen tur dzemdēju... oktobrī... Man jau patika... līgumi nebija... un nemaksāju pilnīgi neko... tikai arī par pošu grāmatiņu kaut kādi santīmi... Vienīgais, kas man traucēja bija tas, ka palātā bijām 2 mammas un bija grūti izgulēties... Cik zinu vienvietīgās palātas dot tām, kurām ir līgumi ar vecmātēm... Nākamo ir doma dzemdēt DzN... tur par naudu var vienvietīgo palātu paņemt... Par personālu... nu vecmāte, kas pieņēma dzemdības bija vienkārši super... Atsāpināšanai elpoju gāzīti... tā arī bija bezmaksas... Pēcdzemdību periodā... visu dienu protams klāt neviens nesēdēja... ienāca ~4-5x dienā apjautāties kas un kā... Visā visumā esmu apmierināta ar slimnīcu...
Pievienots 27. apr 2010 13:50

Atbildēt komentāram

~MAGIC~

Nu tev kaa saakas dzemdiibas, taa brauci dzemdeet..un neema pretii....???
Pievienots 27. apr 2010 14:49

''''''

Jā ņēma... man nekādas ne komplikācijas ne kas nebija... vinkārši tuvāk pie mājām... Mana istabiņas biedrene piedzemdēja 15min. vēlāk... viņa arī vienkārši atbrauca un viss... Kad bijām pirmsdzemdību kursos "Stradiņos" vecākā vecmāte stāstija, ka nevienu ārā nemetot... ņem VISUS... Ja visas dzemdību zāles pilnas, kopā 3, tad dzemdējot palātā... Bet teica, kā tā esot ārkārtīgi reti, jo ja arī ir vienlaicīgi vairākas dzemdētājas, tad tik un tā visas vienlaicīgi nedzemdē...
Pievienots 28. apr 2010 11:23

maaaama

es dzivoju olaine un kad man saksies dzemdibas tad sauksu aatros un tad mani ari vedis uz stradiniem??
Pievienots 28. apr 2010 16:39

''''''

Nu parasti ved uz tuvāko... cik zinu, ja ar ātrajiem ved, tad viņi iepriekš uzzvanot un uzprasot vai ir vietas... bet tu vari prasīt viņiem lai ved un viss... Viskautko esmu dzirdējusi, bet nezinu cik tur taisnība... ja prasot ātrajiem, lai ved uz konkrētu slimnīcu viņi naudu par to prasot...
Pievienots 28. apr 2010 18:59

Anonīms

Nākamo ir doma dzemdēt DzN... tur par naudu var vienvietīgo palātu paņemt... 

Tā nav, RDzN nekādas garantijas par vienvietīgo palātu nedod, ja būs aizņemts ieliks 3 vietīgā.,,
Pievienots 27. apr 2010 15:02

Atbildēt komentāram

murkskis1

ja iet uz 8.nodaļu tad tur visas palātas ir gandrīz vienvietīgas-pārējās nodaļās var visādi gadīties...
Pievienots 27. apr 2010 16:31

Atbildēt komentāram

bosiks

Dzemdēju augustā, nekāda līguma nebija, tikai nosūtījums. Nevienam neko nemaksāju. Mums bija ģimenes dzemdības un pēc tam dabūjām vienvietīgo atsevišķo palātu, par to neviens neko atsevišķi man nelika maksāt, tikai bērna tēvam bija kaut kur ap 30 latiem par četrām dienām uzturēšanās maksa. Maksāju santīmus par pošu grāmatiņu un viss. Pirmo bērnu arī dzemdēju turpat, pat trāpījās tieši tas pats personāls, salīdzinājumā ar to laiku, tagad pat ēdiens bija baudāms, ko pasniedza slimnicā.
Pievienots 27. apr 2010 17:01

Atbildēt komentāram

izdomaataa

Ari es dzemdeju 1.novembri Strados... Man ar liguma nebija,ta ar aizbraucu un mani uznema... Proti,samaksaju tik par to gramatinu Nju,bishki nepatika tur izteicieni no dakterites puses,kas uznema,bet vecmate kas pienema dzemdibas bija VISSUPERIGAKA!
Ta vienkarshi,bez extram visadam- dzemdet ir un paliek dzemdet! - VISJAUKAKAIS KAS VAR BUT!
Pievienots 27. apr 2010 17:55

Atbildēt komentāram

izdomaataa

Ari es dzemdeju 1.novembri Strados... Man ar liguma nebija,ta ar aizbraucu un mani uznema... Proti,samaksaju tik par to gramatinu Nju,bishki nepatika tur izteicieni no dakterites puses,kas uznema,bet vecmate kas pienema dzemdibas bija VISSUPERIGAKA!
Ta vienkarshi,bez extram visadam- dzemdet ir un paliek dzemdet! - VISJAUKAKAIS KAS VAR BUT!
Pievienots 27. apr 2010 17:55

Atbildēt komentāram

...dūdiņ...:).. .mamma...

Es arī dzemdēju stradiņos, 29.oktobrī. Man gan bija nosūtījums uz turieni, jo pašai nav spīdoša veselība, bet nu man domas dalās par attieksmi- citas feinas, citas ne tik feinas māsiņas. Vecmāte gan man trāpījās vienkārši ideāla, netiksu atstāta novārtā. Tik viena bērnu māsiņa man palika atmiņā kā "koku ģīmis"- bet nākamajā dienā jau bija viss feini. Tākā pati esmu mediķis un esmu bijusi DzN praksē- tad varu teikt ka DzN ir tīrais konvejeris...šausmas kautkādas un jau uzreiz kad uzzināju ka esmu stāvoklī zināju ka uz turieni neiešu dzemdēt, bet gan uz Stradiņiem.
Pievienots 27. apr 2010 18:11

Atbildēt komentāram

saulīte.

Es Stradiņos dzemdēju gandrīz pirms gada, un man ne visai patika, skaitījos problemātiksā grūtniece ( bebis gribēja pasaulē nākt krietni pa ātu) ,kamēr gulēju uz saglabāšanu , uznemšna trapijās piektdienā, un pa brivdienam neviens isti nemaceja man paskaidrot ,kas tad bus talak, vai drikstu vispār kapt no gultas laukā, viena masina paska ja driksti , pec pusstundas atnāk ārsts un aizliedz...
Kad pec 10 tur pavadītām dienām sākas tomērt dzemdības, man savas stundas 3 nācās pārliecināt dežūrvecmāti - ka tīešam sākas, un ka nav tie nekādi krampji un ka es nevaru iet gulēt,kad beidzot mani apskatija bija jau 6-7 cm atvērums! Par pašam dzemdībām iebildumu nebija - vecmāte bija jauka, viss normali, nākamis kas nepatika bija bērnu ārsts , tā ka mazā dzima krietni pirms laika gribēju dzirdēt kā tad ir bet  , bērnu ārste tā šļupstēja - ka nu nesapratu ne vienu vārdu - tad visvairāk gribējas lai ātrak nes uz intensīvo, nevis stāv blakus un buldurē kaut ko man nesaprotamā valodā .
Un ja bebis nonāk Intensīvaja tad turienes personāls... nu nepārprotiet - esmu ļoti pateicīga par visu ko viņi darīja manas mazās čiepas labā - bet attieksme- šausmiga- viss sakrāso tik melnās krāsas ka vecākus var iedzīt galēja depresijā!
Pievienots 28. apr 2010 08:28

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. »

LAPAS KARTE