Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Izbrauksana no valsts

Ar berna teti esam izskirusies!Ar berninu domajam braukt neliela ekskursija arpus LV robezam!berna tevs pateica ka nekur es vinu no valst neizvedisu!Tad nu aizdomajos.vai vins ko tadu maz var pielaut?Vai vins var griezties attiecigajas instances un tas var uzlikt kadu liegumu man bernu izvest?Es jau nebraucu pavisam tikai dazas nedelas atpusties. Un ja var uzlikt kadu liegumu cik daudz tas laika aiznem?Jo brauksim pavisam driiz

Ievietots 26. apr 2010 10:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Aizej uz barintiesu un uzzinu!
Pievienots 26. apr 2010 11:48

Atbildēt komentāram

dzindzin

nevis uzlikt liegumu,bet cik es zinu,tad jaabuut abu vecaaku atljaujai lai beernu izvestu no valsts.Ja ne aarpus robezhaam esot taveejais var aizskriet iesudzeet tevi par laupiishanu vel nez ko.

Un taa starp citu,visaas normaalas tiesaas tas kur pakeera beernu aizbeega ir pectam sliktaakaa staavoklii nekaa tas kursh iesuudzeeja.
Taa,ka padomaa vai tev tas ir vajadziigs!
Taa,ka labaak vien paliec tepat ar visu beernu,vai brauc viena,peectam darbojies,ka esi vieniigaa berna aizbildne un ved kur vien veelies un cik biezhi veelies.

Pievienots 26. apr 2010 11:59

Atbildēt komentāram

bebis

nau jabut abu vecaku atlaujai ja berns ir tava passe ta braucu pati ar teeti vinjs tev pilnigi neko nevar izdariit ja tas nau uz pavisa   ta ir tikai ekskursija un tev ir visas tiesibas vot mana draudzene aizbega ar bernu uz ilgu laiku prom slepus un tad ja vinjs iesudszeja tiesa tad ir pavisam cita lieta
Pievienots 30. apr 2010 18:08

dzindzin

nevis uzlikt liegumu,bet cik es zinu,tad jaabuut abu vecaaku atljaujai lai beernu izvestu no valsts.Ja ne aarpus robezhaam esot taveejais var aizskriet iesudzeet tevi par laupiishanu vel nez ko.

Un taa starp citu,visaas normaalas tiesaas tas kur pakeera beernu aizbeega ir pectam sliktaakaa staavoklii nekaa tas kursh iesuudzeeja.
Taa,ka padomaa vai tev tas ir vajadziigs!
Taa,ka labaak vien paliec tepat ar visu beernu,vai brauc viena,peectam darbojies,ka esi vieniigaa berna aizbildne un ved kur vien veelies un cik biezhi veelies.

Pievienots 26. apr 2010 11:59

Atbildēt komentāram

kurkulene

nav jabut abu vecaku atlaujai ja vien berns ir ierakstiits mana pase!!!
Pievienots 26. apr 2010 12:20

Anonīms

Redz cik pati gudra... Ko prasi padomu?
Pievienots 26. apr 2010 12:29

dzindzin

kā vien teiksi kurkulene,nesaki,ka nebrīdināju
Pievienots 26. apr 2010 12:32

dzindzin

kā vien teiksi kurkulene,nesaki,ka nebrīdināju
Pievienots 26. apr 2010 12:32

Meredita

Nav vajadzīga abu vecāku piekrišana un, piedodiet, bet pat neatceros vai kādreiz tā ir bijis...
Pievienots 27. apr 2010 05:57

Atbildēt komentāram

Angry Bitch

Vajadzīga vismaz viena no vecākiem piekrišana, ja bērns brauc viens pats (piem., kādā skolnieku grupā). Bet ja brauc ar māti/tēvu - bērnam vajag savu pasi un mātes/tēva pasē ierakstu ka tas ir viņa(s) bērns. Pirms braukt kaut kādās ekskursijās, ja tēvs ir idiots, vispār labāk neko neteikt. Aizbraukti, atbrauktu - viņš i nepamanīs, a tā var čakarēt prātu. 
Pievienots 27. apr 2010 06:45

Atbildēt komentāram

kurkulene

Man galvenais lai neaizskrien uzlikt kadu liegumu parejais sikums, talakas instanses vins negriezisis jo nebus laika, bus aizravies ar dzersanu! Paldies tev (I)
Pievienots 27. apr 2010 09:03

Anonīms

it kaa jau tas likums vairs nepastaav, kad vajadzeeja abu vecaaku atlauju, bet, ja tava beerna dzimsanas aplieciibaa ir ierakstiits teevs, vins var nelaut beernu izvest no valsts, vai, ja tu izvediisi, var iesuudzeet tevi tiesaa. es nu jau 2 gadus tiesaajos
Pievienots 27. apr 2010 09:34

Atbildēt komentāram

kalla

viņam ir jāgrie;zas tiesā,bāriņtiesā utt.,...kamēr viņš to visu izdarīs...,būsiet jau atpakaļ...... vērsies bāriņtiesā.....tur visu nokārtos formāli..... varbūt tiešu šo braucienu neizjauks,bet viņam ir tieši tādas pat likumīgas tiesības tikties ar bērnu..,ja vien jums nav bijis tiesas spriedums par aizbildniecibas piešķiršanu tev........,šajā ziņā likums sargā mazuļus un neļauj vienam no vecākiem to patvarīgi un vienpersoniski aizvest..........
Pievienots 27. apr 2010 21:57

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE