Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

'draudzīgās' draudzenes

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

man ir kāda draudzene,kura par savu svēto pienākumu uzskata mana liekā svara apspriešanu....,kurš man protams ir;12 kg.....
es to apzinos,neuzskatu to par ārkārtīgi traucējošu,neapspriežu to ar citiem,godīgi sakot;es jūtos labi! tik izrādās,ka manai draudzenei gan tas traucē...... viņa nemitīgi to apspriež ar savām draudzenēm,man izsaka dažaadus komentārus,ka esmu palikusi resna,nesmuka,ka kāds redz tur vel teicis,ka es neesot vairs smuka un par resnu,u.tt., bet joks jau slēpjas tur,ka vinjai ta mans mētelītis neder..... un ne jau tādēļ,ka par lielu....

mani nemulsina ne mans,ne citu liekais svars...,esmu bijusi arī daudz skaistāka un slaidāka,protams...,bet šobrīd jūtos labi....
...esmu pat sadusmojusies uz viņu,centusies izrunāt šo situāciju,....bet mana vēlme ar viņu uzturēt attiecības ir pagaisusi ...pec 9 draudzības gadiem.....   vispār esmu pārsteigta par cilvēku takta izjūtas trūkumu,jo esmu novērojusi,ka daļa manu paziņu vairs nedomā ko saka,.....

Ievietots 25. apr 2010 15:51

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

pigozne

Man jau ar tāda draudzene ir,kas visu laiku redz mani,bet neredz savu kārnumu.Tad nu smalkjūtība jāmet pie malas-pasaki,draudzenei par to mētelīti,lai protas.Vai arī paprasi vai viņa jūtas tieva,ka mētelīti nevar aiztaisīt.Es uzskatu,ka varbūt viņai skauž kaut kas,kas ir tev ,bet viņai nav,tāpēc cenšas tevi aizskart,sāpināt.....Jo sievietes pēc dabas tak ir čūskas-arī es dažreiz,bet tikai tad,ja man kāds nodara pāri
Pievienots 25. apr 2010 16:14

kalla

o,jā.... viņa patiesi jūtas tieva....staigā iespīlējusies vējjakā,tā ka knapi var aiztaisīt...... man no sava ceļojuma atveda 44 izmēra džemperīti,pietam staipīgo...
Pievienots 25. apr 2010 16:21

Sančs

ja tevi tavs svars tevi neuztrauc un tu jūties ērti un iekārojama tad pasūti viņu bekās varbūt viņai vienkārši skauž kad tev vairāk pievērš uzmanību puiši un varbūt mēģini izrunāties ar viņu un pasaki visu ko tu domā tomēr draudzība ilgs tik ilgi
Pievienots 25. apr 2010 19:43

kalla

....viņa izliekas nedzirdam manus iebildumus....sevi par visgu'drāko uzskata...kā tas neapšaubami arī ir..,jo viņa patiesi ir gudra...  un arī uzmanību viņai pievērš vairāk...,visu cieņu...,man brīžiem liekas,ka viņa ka tāds vampīrs ceļ savu pašapziņu padarot mani niecīgu.....man jau 28 gadi,esmu šķīrusies jau piekto gadu un audzinu dvīņu puikas,kuriem jau 9 gadi........,viņai bērnu nav,bet pat b/ernu audzināšanā liek man justies kā muļķītei.......

es domāju pamazām pārtraukt mūsu ieilguso draudzību.... jo nevēlos,ka mani draugi liek man justies slikti....

var jau teikt,ka tas ta draudzīgi piebakstīts..lai neaptaukojos,bet man ta galīgi nešķiet.....
Pievienots 25. apr 2010 20:07

Sančs

tad centies mazāk ar viņu kontaktēties lai nebojā garastāvokli lai pati piedzemdē un tad redzēs nosodīt var katrs bet lai koriģē un tiek galā ar savu dzīvi ko lai tev novēlu nezaudē vēsu prātu ne jau visiem izdabāsi un vai vajaga cilvēkam tevi jāpieņem tāda kāda tu esi itsevišķi labai draudzenei bet tādas ir grūti atrast
Pievienots 25. apr 2010 20:29

kalla

paldies......
Pievienots 25. apr 2010 21:02

LAPAS KARTE