Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

vai grutniecibas laikaa drikst lietot vannas saali?

vai grutniecibas laikaa driikst lietot vannas saali!

Ievietots 25. apr 2010 11:16

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Sančs

drīkst lietot bet vislabāk ir duša ja grūtniecība norit normāli tad var iet vannā bet nepārāk karstā
Pievienots 25. apr 2010 11:18

Atbildēt komentāram

maaaama

paldies!
Pievienots 25. apr 2010 14:02

Atbildēt komentāram

Right

es vispār no vannas grūtniecības laikā izvairījos !!!! vai arī ja gāju tad tikai remdeni-siltā ūdenī. pārsvarā gan tik dušā .
nedomāju, ka sāls varētu kaitēt ...

Pievienots 28. apr 2010 07:06

Atbildēt komentāram

Anonīms

vannaa ieteicams iet peec 12 nedeellas ! bet ja loti gribas tad ne karstaa vanna !
Pievienots 29. apr 2010 10:39

Atbildēt komentāram

maaaama

man ir 30 nedela!
Pievienots 29. apr 2010 13:05

Anonīms

Antra,es domaaju ka noteikti var,bet ne paaraak siltaa!Cik zinaam gruutniece var dariit visu kas vinai sagaadaa patiku,jaukas emocijass un vina juutaas labi!
Man ir triis beerni un esot gaidiibaas es pastaaviigi gaaju vanna ar BADUSAN.Man loti patika sis process, BADUSAANA smarza vispaar sagaadaaja milziigu labpatiku.
Taapeec Antra,ja tev ar vesseliibu vis ir labi,un pati juuties labi drosi var iet!
Pievienots 29. apr 2010 13:19

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE