Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

gribu atsākt strādāt

sveiki visiem
29.aprīlī dēliņam svinēsim gada jubileju un intereses pēc pameklēju cik pēc gadiņa saņemšu naudiņu un biju šokā-151ls vietā turpmāk saņemšu tikai 30ls.līdz ar to sāku apsvērt iespēju atsākt strādāt,bet lieta tāda,ka tad kad gāju dekrētā,tad rakstīju ka iešu uz pusotru gadu,bet nu tagad kad zinu ,ka ar 30ls divus bērnus nepabarošu gribu iet jau tagad pēc gada jubilejas.tik rodas tāds jautājums vai drīkstu?vai mani ņems pretīm,jo tomēr pati raxtiju ka pusotru gadu(jasāk stradāt 2011.gada 16 janvārī)ejubet tiešām gribu tagad.

Ievietots 24. apr 2010 08:42

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

meitene

normālos apstākļos vienkārši mēnesi iepriekš jābrīdina darba devējs par atgriešanos. tik uzeiz nepateikšu - mutiski vai rakstiski. zini, ka manā darba vietā tas jādara rakstiski. un tas nekas, ka atvaļinājums rakstīts uz pusotru gadu. vienkārši to pusotru gadu darba devējam ir pienākums saglabāt darba vietu.
Pievienots 24. apr 2010 08:48

Atbildēt komentāram

pelīte,sieviņa

jā protams nekas nav mainījies.es arī rakstījuuz pusotru gadu gan ar vienu.gan otru mazuli.darbā tava vieta saglabājas,un atbrīvot tevi nevar,bet abām meitām pēc gada atgriezos darbā.aizgāju mēnesi iepriekš un uzrakstīju papīru ka vēlos pārtraukt bērnu kopšanas atvaļinājumu ar tādu un 'tadu datumu,un tad vienojos ar darba devēju par to kā es strādāšu un kuras dienas man būs brīvas.
Pievienots 24. apr 2010 08:55

Atbildēt komentāram

babuļa

a kā būs ar tiem 30ls kopšanas pabalstu?tiklīdz sākšu strādā tā naudiņa man vairs nepienāksies,ja?
Pievienots 24. apr 2010 08:58

Atbildēt komentāram

nessija

Tos 30 Ls varēsi turpināt saņemt arī tad, ja strādāsi.
Pievienots 24. apr 2010 10:26

Ilzuks

Peec personiigaas pieredzes varu teikt, ka darba deveejam nav jaanodroshina tev darba vieta uz 1 gada vecumu, ja iesniegums rakstiits uz 1.5 gadiem. Ja darba deveejam ir iespeeja atrast tev darba vietu, tad nav probleemas, bet ja nav tad nekaa, jaagaida buus. Es ar gribeeju atgriezties aatraak straadaat, bet man teica, ka ir reekjinaajushies, ka atgriezhos uz pusotru gadu un tajaa briidii briivu vietu nebija... Nekaadus likumus vinji nepaarkaapj.
Pievienots 24. apr 2010 09:11

Atbildēt komentāram

''''''

Nav jāgaida tie atlikušie 6 mēn... es arī uzrakstiju uz 1,5 gadi, bet ja gribēšu iet atpakaļ ātrāk varēšu to darīt jebkurā laikā...
Pievienots 24. apr 2010 10:49

Ilzuks

Iesniegumu jau tu vari rakstiit jebkuraa briidii, bet tas nenoziimee, ka tev nodroshinaas to darba vietu. Labaak ir rakstiit iesniegumu par beerna kopashanas atvaljinaajumu uz iisaaku laiku un tad vienkaarshi vinju pagarinaat. Kaa jau piemineeju nekaadas likuma normas vinji nepaarkaap, ja tev atsakaas njemt atpakalj aatraak, kaa iesniegumaa mineetais atgriezshanaas datums.

Tu esi paarliecinaata, ka tieshaam taa buus? Kad gaaju dekreetaa man ar taa teica, bet taakaa situaacija ir krasi mainiijusies darba tirguu, tad jaagaida bija vien liidz tiem 1.5 gadiem.
Pievienots 24. apr 2010 11:26

pelīte,sieviņa

naudinu tos 38.ls saņemsi līdz mazā 2.g.v un pēc tam 8ļs tikai.
Pievienots 24. apr 2010 15:00

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE