Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Maate piens.

Sen jau gribeejaas pajautaat tikai neatradu nevienu atbilstoshu speciaalistu sheit.
Tad nu taa mans jautaajums ir sekojosh: vai tiesham maates piens beernam ir VISLABAAKAIS?
Njemot veeraa daudzus apstaaklus piemeeram Latvijaa. kad maateem pashaam nav ko eest.
  Zinu daudzus cilveekus kas meeneshiem dziivo uz ceptiem kartupeljiem vai dienaam vispaar neko need
kaadi tur pienaa var buut vitamiini? a piena maisiijumi tomeer ir sabalenseeti lai buutu peec iespeejas tuvaak vajadziigajam maates pienam. zinu ljoti daudzus cilveekus un arii visi aarsti vienmeer saka ka maates piens ir pats labaakais bet es uzskatu ka tas ir taadaa gadiijumaa ja maate sanjem pati visu nepiecieshamo.
 Taapeec man ir radies jautaajums  vai tas maates piens tik tieshaam ir labaaks par maisiijumu

Ievietots 24. apr 2010 00:23

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

īstenībā jautājums vietā. 
Pievienots 24. apr 2010 05:34

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mans mazais gan veel puncii. Mana ēdienkarte nav diez ko pareiza. Nepietiek naudinjas taadai dazhaadiibai un klaastam kaadu rekomendee, bet beebis puncii aug brashi un pat par nedeelju apsteidz izmeeru normu. Tāpēc domāju, ka daba nav stūlba un bebis dabon visu ko vajag, attieciigi paņemot vairāk no mammas.

Pievienots 24. apr 2010 05:38

Atbildēt komentāram

pelīte,sieviņa

katrai sievietei piens ie atšķirīgs vienai tas ir trekns otrai liess...es arii ēdu kā daudzi no mums dzelzs trūka un uzturs nebija sabalansēts..bet līdz 9.mēn nemaz nevajadzēja piebarot...bērns svarā nēmās ļoti labi...un nek;adas papildus uzturvielas arī nelietoju un nevajadzēja lietot.es domāju ka ne jau piens rodas no tā vai tu ēd speķi vai dzīvo uz kartupeļiem...ja bērns neņeās svarā tad māmiņai pieniņš ir ļoti liess..tāds mans uzskats.nedomāju ka tas ko ēd saiet krūtīs,ja tavs organisms būs novājināts tad arī vitamīnu nebūs pienā.ja pati esi veselīga nedomāju ka pienam kas trūks.
Pievienots 24. apr 2010 05:45

Atbildēt komentāram

Zēēēēēēēēēēēēēē ēēē!

Mātes piens mazulim tiešām ir vislabākais. Cita lieta, domājot par māmiņu pašu- ja mammai nav ko ēst un ir jādzīvo uz vieniem kartupeļiem, tad piena veidošanas procesā organisms ņem vajadzīgās vielas no mātes uzkrātajām rezervēm, līdz ar to nevis bērnam, bet pašai var sākt trūkt kāda viela. Turklāt, ja mammai ir tik ļoti nabadzīga ēdienkarte, kā viņa spēs atļauties pirkt piena maisījumu? Tie patiešām maksā bargo naudu!
Pievienots 24. apr 2010 06:30

Atbildēt komentāram

murkskis1

protams arī ka apēstais nonāk pienā,bet par to lieso pienu strīdās jo itkā piens ir piemērots katram mazulim individuāli,mana mazā neņēmās svarā jo vienkāŗši viņai nebija spēka tikt pie tā labuma,treknuma kas ir tā saucamais mugurējais piens.Jā bērns dabū visu ko vajag, paņemot no mammas taču nevajag aizmirst ka ja mamma neuzņem pietiekoši visu vajadzībo trūks viņai-izkritīs mati,sāks bojāties zobi utt.Protams ka šī brīža situācijā ir grūti daudzām nodrošināt pilnvērtīgu uzturu sev,taču iespēju robežā to var atrisināt.Mātes pienā ir vielas kas nebūs nevienā maisijumā-specifiskas antivielas pret dazādām slimībām kas nodrošina imunitāti mazajam un protams tas ir bezmaksas,ja salīdzina ar maisijuma cenām kas nav mazas.Ja bērns ir jūtīgs vai alerģisks mammas bieži tiek uzliktas uz drastiskas diētas un te jau nu sanāk tas pats vienveidīgais uzturs taču barot ar krūti parasti liek turpināt...
Pievienots 24. apr 2010 06:39

Atbildēt komentāram

Angry Bitch

Pat smēķējošas sievietes piens skaitās labāks par ķīmiju. Turklāt, ja mātei pašai nav ko ēst, atdot piecīti par maisījuma burciņu arī nav nekādas iespējas. Vai tad kaut kur zīdaiņu pārtiku dod bez maksas? Un tad vēl izrādīsies, ka konkrētais maisījums neder, vajag citu. Atkal piecīts vējā.
Piekrītu Zēē, trūkumā dzīvojošas sievietes pēc bērna piedzimšanas pašas izskatās briesmīgi, viņām izkrīt zobi utt, bet bērni tomēr izdzīvo.

Pievienots 24. apr 2010 07:29

Atbildēt komentāram

buuslabi

Mātes piens ir vislabākais, jo, neskatoties uz tavu apēsto, tas saražo no tava organisma visas vajadzīgās taukskābes un vitamīnus.Problēmas var rasties mātei, ja viņa neuzņem vajadzīgos vitamīnus, respektīvi - bojājas zobi, nagi, āda, mati. Mātes piens no sievietes paņem to labāko. Un - barojot mazuli ar krūti, mazulis tik ļoti neuzņem apkārt esošos vīrusus un slimības.
Pievienots 24. apr 2010 07:34

Atbildēt komentāram

zaica

protams ka maates piens ir vislabaakais...atbilde ir vnk,pienaa vitamiini tiek njemti no maates,tiek izmeltas maates rezerves...ja maate tieshaam eed tikai kartupeljus,tad domaaju,ka vinjai tas piens arii ilgi nemaz nebuus,jo nav no kaa sarazzot...elementaari
ja nav iespeejas paruupeeties par daudz maz normaalu uzturu,tad cietiis maate,garantija,ka veseliiba sachakareeta - zobi bojaasies,slimos,mati strauji kritiis aaraa utt.
Pievienots 24. apr 2010 10:27

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE