Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

bezdarbnieka pabalsts pēc mazuļa kopšanas atvaļinājuma...

Šobrīd dzīvojos pa māju ar mazuli, kuram palika aprīlī 1 gadiņš, saņemu visu šo gadiņu māmiņas algu. Darbā atgriezties nevaru....domaju iestāties bezdarbniekos, tikai...varbūt kāds var atbildēt - vai es saņemšu bezdarbnieku pabalstu un vai to rēķinās nomāmiņu algas? Paldies

Ievietots 23. apr 2010 18:02

Ieraksti komentāru
Secība:

Marimara


Saņemsi, cik zinu,  aprēķinās no tā, ko pirms tam esi strādājusi! Laicīgi  visus papīrus nokārto
Pievienots 23. apr 2010 18:39

Atbildēt komentāram

nessija

Palasi te: o māmiņalgas bezdarbnieka pabalstu noteikti nerēķinās.
Pievienots 23. apr 2010 20:32

Atbildēt komentāram

Anonīms

liels paldies palīdzēja
Pievienots 24. apr 2010 07:25

Anonīms

Nē!To aprēķinās no valsts sociālā nodrošinājuma pābalsta divkārša apmēra-tas nozīmē,ka pirmos 3 mēnešus būs 54.ls,nākamos 3 mēnešus-48.ls un pēdējos 3 mēnešus-42.ls.
Pievienots 24. apr 2010 10:20

Atbildēt komentāram

nessija

Tas nav tik viennozīmīgi Varianti var būt visādi - var dabūt 54 Ls, var dabūt pabalstu, kurš rēķināts no valsts veiktajām 50 Ls iemaksām, var dabūt pabalstu, kas rēķināts no algām pirms BKA. Viss ir atkarīgs no tā, kurā brīdī piesakās bezdarbniekos un kad ir veiktas pēdējās darba devēja sociāās iemaksas. Kā arī vēl no dažiem faktoriem.
Pievienots 24. apr 2010 10:25


 

LAPAS KARTE