Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

help

Sveiki!
Lūdzu,ja kāda zina palīdziet.
Man bija sāpīgas mēnešreizes(tādas pirmo reizi)..noritēja kā ierasti tikai mazliet ātrāk sākās nekā vajadzēja..aizvakar beidzās,bet tagad man ir parādījušies brūni izdalījumi...pirmo reizi..
Dzīvoju ar puisi kopā un mums ir sex bez izsargāšanās.
Lūdzu pastāstiet varbūt Jums arī tā ir gadījies..

Paldies jau iepriekš....

Ievietots 23. apr 2010 17:20

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

saule

Aizeij jau pie ārsta..
Viņš Tev pateiks precīgi kas ar Tevi notiek...
Pievienots 23. apr 2010 17:24

Atbildēt komentāram

ali

Labdien man ir tada problema 3menesus nebija menesreizu pirms nedelas sakas bet ara nak lieli lieli gabali un sapes ir lidzigas kontrakcijam ilgstosas un apmeram ik pec 10-15 min!!!cik saprotu tas ir sponalais aborts jo ar partneri milejamies neizsargajoties un 27 novembri es veicu abortu! tas taka butu skaidrs gribeju uzzinat vai obligati jagriezas pie arsta vai vis notiks pats no sevis!!!laiietu pie ginekologa un slimnca veiktu tirisanu man nav naudas esmu tikai 18 gadus veca nestradaju zinu ka soreiz mamma mani nesapratis ludzu palidziet!!!!!!
Pievienots 24. apr 2010 06:49

Atbildēt komentāram

velnins

gribot negribot ej pie arsta.. pec tam var rasties sarezgijumi.. Saki draugam lai dod naudu uz to .. jo ta tu vari sabojat sev dzivi.. pec tam tas izmaksas dargak jo tur bus radusas problemas.. tu noteikti nevari berninu iznesat jo veici abortu un tagad organisms nav tam gatavs... ar to vajadzeja reikinaties..
Pievienots 24. apr 2010 07:17

meija

Sauc ,,atros,,Sados gadijumos nezinu gan ka tagad,bet kadu laicinu atpakal vismaz bija bez maksas.
Pievienots 24. apr 2010 08:07

ali

Varu precizet pirms stundas man izkrita gabals kulaka lieluma un tagad vairs nesap un ari asinosana ir ka parastas menesreizes vai varetu but ka vis ir beidzies????man tiesam ir bail saukt atros un ka lai to paskaidro vecakiem!!! tagad patiesam man ir bail no sekam varbut aptieka ir kadas zales kas varetu noverst iespejamas infekcijas vai iekaisumus kas var rasties pec sada veida problemam???
Pievienots 24. apr 2010 08:40

velnins

shtruns ar vecakiem .. skriesu pie arsta.. lai saka ko grib.. vini vel vairak tev sados pa ausim.. ja tev naksies pec sita visa menesi arsteties un neko nebusi nevienam teikusi..
Pievienots 24. apr 2010 10:43

ali

1dien aiziesu pie arsta lai parliecinatos ka vis noritejis bez sarezgijumiem paldies visiem kas atbalstija un ieteica ko darit!!!
Pievienots 24. apr 2010 11:33

velnins

agita aizeji pie arsta.. vismaz busi drosa ka vis ok.. tam nav obligati jabut spontanajam... tas var but ari saistits ar ko citu..  man pat liekas ta man ir bijis.. bet tad tiesam nebiju stavokli..  jo atrak aiziesi jo labak..
Pievienots 24. apr 2010 07:20

Atbildēt komentāram

murkskis1

ja esi rīdzeniece aizbrauc uz lags-centru dzemdību namā tur ir dežūrginekologs lai paskatās kas par vainu un arī zāles izrakstīs-vienīgi var gadīties ka par konsultāciju tik un tā būs jāsamaksā,bet to jau ārsts pateiks skatoties kas par vainu,aptiekā zāles ir bet uz receptes un nezinot kas par vainu neieteiktu nodarboties ar pašārstēšanos,argāk vai vēlāk taču gribēsi bērniņu
Pievienots 24. apr 2010 09:35

Atbildēt komentāram

ali

esmu no ogres un sobrid jutos labi pec ta liela kamola kas izkrita ari sapes pazuda asinjosana ari gandriz beigusies,bet paldies visam kas palidzeja tagad zinu ja ir tada rakstura problemas griezisos pie jums paldies!!!!
Pievienots 24. apr 2010 09:58

Anonīms

Aizej uz Ogres slimnīcu, ja Tu kādreiz nākotnē gribēsi kļūt par māti!
Pievienots 24. apr 2010 11:07

ali

uz ogres slimnicu tur attieksme ir ka pret suni kad taisiju abortu pret mani vismaz ta izturejos un pie ogres poliklinikas ginekologiem neiesaku ar sadam problemam jo lidz ko pasaki par abortu tiec uzskatits par melno varnu neko nepaskaidrojot uzraksta nosutijumu un bezmazvai pasuta!!!
Pievienots 24. apr 2010 12:03

Dianite

tu vispar par savu veselibu doma? skriesot atri pie arsta? tas nekas ka tagat juties labi,bus sekas.
Pievienots 24. apr 2010 19:15

innī

Pie ārsta jāaiziet nevis atbildes pa kaktiem jāmeklē. Obligāti!!!!!!
Pievienots 25. apr 2010 13:56

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE