Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Zīdīšana un grūtniecība.

Lūdzu, reālu padomu no mamiņām, kam mazajiem ir maza vecuma starpība un gaidīšanas laikā otru mazo vēl barojāt ar krūti, kā atradināt mazo no krūts, ja ārsts strikti saka, lai pārtraucu zīdīsanu otra bērniņa labad un savas veselības?
Lieta tāda, ka dēlam ir 1,4g un viņš vēl ēd krūti gan dienā, kad aizmieg, gan pa nakti un neguļ savā gultiņā. Esmu ieradinajusi viņu dzert suliņas un tēju no knupīšpudelītes, bet mākslīgo piena maisījumu īsti negrib dzert un prasa krūti! Esmu 5. mēnesī. Kā man rīkoties? Kā Jūs tikāt galā?

Ievietots 23. apr 2010 11:21

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Portāla vadītāja

trallallā

Es palūgšu draudzenei, lai ieraksta jums savu pieredzi, jo arī viņai starp mazajiem bija neliela vecuma starpība - pat vēl mazāka. Katrā gadījumā - 1,4 gadi nav tāds vecums, par kuru jāraizējas, sak, atņemu savam bērnam vērtīgo mātes pienu. Viņš ir saņēmis nudien jau diezgan daudz parasti atradina šādi - ik pa pāris dienām ņem nost vienu ēdinreizi, kā pēdējo atstājot nakts barošanu. No pieredzes varu teikt - bērns atradināšanu no krūts uztver daudz mierīgāk, nekā māmiņas iztēlojas
Pievienots 23. apr 2010 11:42

Atbildēt komentāram

bosiks

Jā, man tā bija.. Vidējais meitiņai bija gads un mēnesis, baroju viņu vēl ar krūti, kad uzzināju, ka gaidam vēl vienu bērniņu. Mana vecmāte teica, ka miwerīgi var turpināt barošanu, taču es gribēju malzliet atpūsties no nakts barošanās, lai būtu jauni spēki nākamajam bērniņam. Mana pieredze ir tāda, ka mammai pārtraukt barošanu ir grūtāk kā bērnam atteikties no pupa
Vadies pēc savām sajūtām, ja nakts barošana tevi nenogurdina un sagādā prieku, turpini barot un ja gribēsi, varēsi pēc mazā piedzimšanas barot abus divus.. Bet, ja vēlies atpūsties, droši pārtrauc. Gads un četri mēneši jau ir vairāk kā vidējais statistiskais un bērns tiešām ir gatavs atradināties no krūts. Turklāt šajā vecumā tev nebūt nav jāpiedāvā viņam mākslīgā piena maisījums. Drīzāk var pamēģināt govs pienu (vistreknāko), aizvietot vakara barošanu ar auzu pārslu tumi vai citu biezputru.

Pievienots 23. apr 2010 12:51

Atbildēt komentāram

Baiba

Nu graudu biezputras viņš vispār lāga vairs neēd, viņam garšo gaļa, pat ir iemācijies teikt ko līdzīgu šim vārdam. Es jau jūtu pati, ka viņam tā zīsana pirms miega ir vairāk emocionāli vajadzīga, kā ierasts rituāls, no kura negrib atradināties. Naktīs man pašai ir vieglāk, ja viņš ēd krūti nekā tai laikā raud un nav nomierināms.
Pievienots 23. apr 2010 14:17

trallallā

Kad mazais skaidri zinās, ka pie mammas krūts viņš netiks - vai kliegs, vai spiegs -, viņš naktīs diezin vai raudās. Mans pirmais bērns, kolīdz pārtraucu nakts barošanu, sāka gulēt visu nakti no vietas, i nedomādams celties. Nupat esmu atradinājusi mazo meitu no pupošanās, viņa gan vēl mēdz 1-2x pamosties, lai ierušinātos man klepī un veikli aizmigtu.
Pievienots 24. apr 2010 06:27

menesnica

man starp deliem ari ir loti maza starpiba starp 1 un 2 delu 1,5 gadi, starp 2 un 3delu 2 gadi. es partraucu barot tiklidz uzzinaju ka gaidu nakamo bebi!turpinot barot ar kruti tu vari kaitet gaidamam bebim un savai veselibai kas tev bus loti nepieciesama kad piedzims otrs mazulitis! tev analizes ir labas?ja arsts tev strikti saka partraukt!
Pievienots 23. apr 2010 15:18

Atbildēt komentāram

Baiba

Tur jau tā lieta, ka analīzes nav īsti labas, jo ar nierēm ir problēmas un bija arī pirms grūtniecības, tagad tas tikai laikam saasinājās. Būs pat jādzer antibiotikas, jo parastie līdzekļi nelīdz.
Pievienots 23. apr 2010 17:06

sieviņa. Renātes mamma

Man starp bērniem vecuma starpība būs 1,4 gadi, stāvoklī paliku, kad meita bija 7 mēnešus veca, bet par nākamo grūtniecību uzzināju, kad meitai bija 10 mēneši, bērnu daktere teica, ja jau šajos 3 mēnešos auglis ir saglabājies tad var pirmo bērniņu barot droši, meita pati vienā dienā pateikšot paldies mammu es negribu, uz 11 mēnešiem viņa sāka ēst tikai no rīta, pa dienu nedaudz un vakarā un tad tā ēšana bija tāda nenopietna, nākamajā mēnesī jau sāka mazāk, kaut ko paēda skrēja prom, nu tā niekojoties, tad daktere teica lai neuzbāžos viņai ar krūts barošanu, tā arī sanāc, ka viņa savā dzimšanas dienā pati atteicās no manis, pat nenāca man vairs klāt. Vienigais laikam mums tagad tāds slikts ieradums radies pirms gulētiešanas izdzer veselu pudelīti sulu vai tēju, kamēr mamma lasa pasaku un tad pēc kādas pusstundas aizmieg, bet dažreiz arī tāpat bez visas dzeršanas aiziet gulēt, gribētos atradināt meitu no knupīša, kuru lietojam tikai uz gulētiešanas laikiem, ceru, ka varēšu no šī ieraduma atbrīvoties uz brālīša rēķina.
Pievienots 23. apr 2010 15:35

Atbildēt komentāram

sieviņa. Renātes mamma

uz savu gultiņu gan lielo bērnu jāradina, sākums noteikti būs grūts bet tas ir jāiztur, jāabruņojas ar pacietību. kad man pamazām sāka augt vēders un meitu bija grūti no gultiņas izcelt, tad tajā pusē kas sanāk pie gultas viņas gultiņai noņēmām redelies sanāk ka mums ir viena liela gulta ar mazu izbīdījumu, vīrs no sākumu teica, ka negulēs līdīs ārā, bet nekā guļ vēl labāk nekā ar redelītēm, un ja naktīs mazai kāds kreņķis rodas viņai vieglāk tieku klāt un dažreiz viņa pati uz rīta pusi no savas gultiņas atlien pie mums un pieglaužas klāt un guļ tālāk, sākumā ar līdz 7 mēnesim meita praktiski visu laiku gulēja pie mums gultā, jo bieži naktī barojot tā arī aizmigām un tā bija arī daudz vieglāk, pārgurums tomēr ņēma virsroku.

ja negribat dot piena maisījumu varbūt vajag vienkārši dot siltu pieniņu padzerties.
Pievienots 23. apr 2010 15:44

Atbildēt komentāram

Māmiņa Liene

Sveika! Maniem Abiem Dēliem gadu starpība ir 1,3! Vecakais ļoti atri ateicas no kruts vinam bija tikai 3 menesi liku vinu pie krūts bet viņš grieza galvu prom- neņēma! Otru baroju ilgi lidz 9 menesiem līdz kāda diena man sakas asinosana! Atrie mani aizveda uz slimnicu un analizes veicot noskaidrojas ka tas bija spontanais aborts! Un kamer es gulēju slimnīca mans otrs puika jau bija atradinajies no krūts! Nakot majas vins man vinu vairs arī neprasīja!
Pievienots 23. apr 2010 16:49

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE