Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

laulības šķiršana

Labdien, dāmas

Beidzot esmu nolēmusi pielikt punktu jau sen neesošai laulībai. Vīrs arī nav pret, tikai viņš uz doto brīdi ir UK. Pilnvara parakstīt dokumentus, notariāli apstiprināta, ir viņa mātei. Cik ilgā laikā var šķirt laulību un vai to var izpildīt arī notārs, ja abas puses piekrīt?

Ievietots 22. apr 2010 15:19

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Eli


Jāraksta pieteikums tiesai, ja visi dokumenti būs okei, tad tiks nozīmēta tiesas sēde. Laulība var tikt šķirta tajā pašā tiesas sēdē, vai ja laulība ir noslēgta samērā nesen, tad tiesnesis var dot "samierināšanas laiku". Pieteikumā vajag  norādīt, ka šķirties vēlas abas puses un parakstīties.  Notārs laulību šķirt nevar.
Pievienots 22. apr 2010 15:43

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE