Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

pirmas kurpites

kad jus iegadajaties bebim pirmas kurpites?Mums ir 9 menesi,vina celas visur kur var ieķerties un parvietojas turoties pie mebelem,censas notureties bez rokam.

Ievietots 22. apr 2010 07:03

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Angry Bitch

Gan bērnu preču veikalos (piem.,Mothercare), gan labākajos apavu veikalos (Ecco, Nike, etc.) 
Pievienots 22. apr 2010 07:16

Atbildēt komentāram

Anonīms

Pēc pieredzes- labākajos apavu veikalos ne vienmēr ir kvalitatīvākie apavi (mums noplīsa nedēļas laikā). Nopirkām parastā apavu veikalā un iet uz urrā tupelītes.
Pievienots 22. apr 2010 09:53

Anonīms

Kad mazulis sāk mēģināt staigāt pilnīgi bez turēšanās, tad var sākt meklēt kurpītes!!
Pievienots 27. apr 2010 12:00

Atbildēt komentāram

Anonīms

Domāju, ka ir tas laiks jau vilkt kurpītes kājās, pie nosacījuma, ka bērns tiešām jau mēģina staigāt. Kurpītes palīdz arī nolikt pareizi kājiņu un tad ir mazāka iespēja, ka kājiņās veido nepareizu formu.
Pievienots 27. apr 2010 12:18

Atbildēt komentāram

Monēta.

Mes sakam vilkt tiklidz ka sakam stabili stavet un turoties sakam staigat!Tas bija kadi 8 vai 9 menesi...
Lai nav plakana kajina!!!!
Pievienots 27. apr 2010 12:25

Atbildēt komentāram

kroksis

Plakanā pāda neveidojas no tā, ka nevelk kurpes. Jautājiet kaut vai visu autoritātei K. Hēlai. Saviem bērniem apavus vilku tikai dodoties ārā. Istabā zeķēs vai basām kājām. Vasarā pa lauku arī pēc iespējas, lai izskrienas basām kājelēm. NU NAV VIŅIEM NEKĀDA PLAKANĀ PĒDA. Vienkārši ražotājiem vajag pārdot pēc iespējas vairāk apavu un tad nu uztaisījuši ažiotāžu, ka bez nu nekādi nevar!!!   /Absolūti un pilnīgi mans viedoklis./
Pievienots 27. apr 2010 12:30

Atbildēt komentāram

bube

nu padalisos jau es ar ar to savu pieredzi..
nu mums bija taa (un zinu,ka tagad daudzas mammas bus neapmierinatas ar manis teikto..)..,ka par cik man ir meitina, tad saprotams,ka gribas vinu pucet un pucet, un par cik mums krustmate dzivo UK (kur zinams daudz ko var leti un feini iegadaties), tad nu mums tadas "nosacitas" kurpites bija jau kops dzimsanas.
Par cik peka dzima pavasari un tuvojas vasara, gribi - negribi -vajadzeja tak pucet un vilkt pieskanotas cibinas, botites utt.
Tad nu vina man ari uzauga taa, lidz kad saka spert savus pirmos solus, tad uzreiz uzvilku vinai stingra pamata un labi pedu saturosas kurpes ar kuram mana peka ari saka smuki tipinat. Jasaka gan ka kurpes bija pa leto pirktas tai pasa Maxima, un nemaz ne sliktakas par kaut kadam tur firmas tupelem, kuras meitenes ka jau mineja stipri atri plist.
Tagad kad peka staiga, velkam ari tas pasas visadas firmu kurpites un botites.

Vel jasaka, no savas pieredze, salidzinot ar musu vienaudziem, man peka neiebilst pret apaviem, atskiriba no citiem bebjiem kuriem netika tadas vilktas lidz bridim,kamer nesak staigat.Jo ir berni ,kas nav pieradusi pie apaviem ka tadiem, oieradusi,ka pa maju bizo basam kajelem, vai zekes, lidz ar to visu laiku velk nost tos apavinus.. maneja jau ar ta dara, be tik tad kad ir garlaicigi un reali tas aizsniedzamas(ratos, auto, spelejoties uz gridas).

Un vel japiebilst, ka var jau but,ja krustmate mums sadas visadas cibinas ik pa laikam nepiegadatu , tad ati LV es diez vai butu tadas pirkusi un tad mosa ri ta situacija butu izvertusies daudz savadaka.

Nu tada luk mana pieredze.
Pievienots 27. apr 2010 13:35

Atbildēt komentāram

sieviņa. Renātes mamma

mēs meitiņai pirmos apaviņus iegādājāmies kad mums palika 1 gadiņš un 2 mēnesīši, tā ir diena, kad sākām pašas patstāvīgi skriet pa māju, pirms tam nekādus apavus nepirkām, vien bija smukumkurpītes uz ziemassvētkiem, vasarā visu laiku ar zeķītēm vai basām kājām un tagad tikai ārā ejot velkam apaviņus, pa māju turpinam skriet ar basām kājiņām, domāju, ka vasarā pa pagalmu laidīšu lai ar skrien ar basām kājiņām.
Pievienots 27. apr 2010 15:02

Atbildēt komentāram

johooo

pilniigi piekriitu Agitai.savam puikam vilku apavus tikai dodoties araa kad stabili saaka staigaat pa ielu, 1 gads un 2 meneshi-pirmie apavi....
Pievienots 27. apr 2010 16:50

Atbildēt komentāram

beizot esam tris

mes nopirkam apavinus un maza saka stabili stavet un jau meigina spert pirmos solisus.
Pievienots 28. apr 2010 16:06

Atbildēt komentāram

Anonīms

Veci cilvēki iesaka vilkt vecā, vai dilstošā mēnesī, tad kāja neaug pārmēru liela.
Pievienots 28. apr 2010 16:17

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE