Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Mākslīgie nagi sešgadīgai meitenei?

Mīļās meitu mammas un ne tikai! Ļoti vēlētos zināt jūsu viedokli par tēmu: Mazas meitenes un kosmētika. Proti, LNT tiks veidots sižets par to, ka agrāk meitenes sāka krāsoties un lietot kosmētiku ap 15, 16 gadiem, bet tagad tas sākas jau sākumskolā. Septiņgadīgas, astoņgadīgas meitenes lieto kosmētiku, krāso matus, vēlas mākslīgos nagus, utt.. Un, cik šī kosmētika ir nekaitīga? Kāda ir jūsu pieredze un viedoklis? Vai savām meitām ļaujat krāsoties?

Ievietots 22. jan 2009 14:57

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Guncītis

Ļaujam, ļaujam...
Pievienots 22. jan 2009 15:00

Atbildēt komentāram

Anonīms

Pievienots 11. jūl 2017 07:44

llulubelle

Ja man būtu sešus gadus veca meita, ļautu viņai krāsoties. Arī dēlam, ja viņš izteiktu šādu vēlm.
Pievienots 22. jan 2009 15:10

Atbildēt komentāram

ak vai

Maaksliigie nagi taadaa vecumaa vareetu trauceet beernam .. Kraasoties jau , protams ,mazaas meitenes grib .. manai meitai tik 2,5 gadi un meklee luupukraasas !   Ir beerniem paredzeetaa kosmeetika .. Gan jau ,ka var nokraasot kaadu matu skipsnu un kaadreiz ljaut kraasoties (bishku) , bet noteikti ne ikdienaa .. Mees taksh zinam ,ka kosmeetika aatri padara vecu Vaardu sakot , sveetkos jau var , protams -nepaarspiileejot
Pievienots 22. jan 2009 15:18

Atbildēt komentāram

Miranda

bump
hellloooo,, tagad tak 21 gs.. pagaidi veel paaris gadus un beerni jau dzims nokraasoti,,, lol
,, ja man buutu meita, es ar ljautu kraasoties,, lai tak mazais priecaajas,,
Pievienots 22. jan 2009 15:29

Atbildēt komentāram

miegapele

nu man meitai tūdaļ būs četri gadiņi es viņai atļauju balto lūpu krāsu uzrāsot,viņa noskatās kad mamma krāso un krāso ar,visam jābūt ar mēru,nu nezinu man neliekas kad sešgadīgam jāiet uz skolu ar lakotiem nagiem,krāsotiem matiem,un krāsotām lūpām,tās tak ir mazas meitenes,gan paspēs visu,visam savs laiks.
Pievienots 22. jan 2009 15:35

Atbildēt komentāram

miegapele

nevis jāiet ,bet nav jāiet[kļūda
Pievienots 22. jan 2009 15:36

Miranda

woops,, kljuuda santuk,,,
nu nezinu man neliekas kad sešgadīgam jāiet uz skolu ar
Pievienots 22. jan 2009 23:52

Miranda

haah,, pareizi jau bija,, ja tev butu nav jaaiet, tad tev vaidzeetu rakstiit ka liekas ka nav jaiet, bet pareizi tu uzraxtiiji,,,
lol
bump,, nu apspriedu te latvieshu valodas stundu,,
Pievienots 22. jan 2009 23:54

Anonīms

100% piekrītu, tas par ātru. savai meitai ļaušu tik bērniem paredzēto lūpu spīdumu svētkos izmantos.
Pievienots  6. jūn 2010 07:19

Anonīms

Jaa, tagad situacija cita - visa veida informacija pieejama daudz vieglak. Kad es biju 1.klase, par tadu datoru un internetu ari neviens vel nezinaja . Tapec velme kljut pieaugusham un lidzinaties kam nu vien grib ari droshi vien tapec palielinas. Ja man butu meita, es atljautu pameginat kaut ko no kosmetikas, bet ar meru Maksligos matus un nagus gan neljautu likt. Berni tak ir smuki no dabas
Pievienots 22. jan 2009 15:46

Atbildēt komentāram

Miranda

maaksliigiem matiem jau nav ne vainas,,, galvenais ka savus nebojaa,, maaksliigos matus jau tu ar spraadzi spraud klaat,, kapeec ne,, varbuut veel kaadam klasee taa ir,,
Pievienots 22. jan 2009 23:56

venda

Neuzskatu, ka sesgadigam bernam vajadzigi maksligie nagi vai acis un lupas jakraso. Visa dzive prieksa, vel paspes krasoties uz nebedu! Man personiski nepatik, ka 10 gadigas meitenes nomalejas un pec 15 gadigam izskatas. Berniem ir jabut berniem. Kosmetika domata pieaugusajiem. Berniem higeniska lupu krasa, kremi  u.c. bet nevajag parspilet
Pievienots 22. jan 2009 15:59

Atbildēt komentāram

Anonīms

pilnībā piekrītu. pilnībā neatbalstu ka tik mazi bērni jau krāsotos un kur nu vēl mākslīgie nagi utt. es neuzskatu ka tas būtu ļoti skaisti ka mazas 8gadīgas meitenītes pārmālējušās, un pat pēc sevis neizskatās. man tagad ir 20 gadi un pati sāku krāsoties tikai 9klasē - 16 gados.
Pievienots 11. feb 2009 10:14

Anonīms

piekrītu par 100%/. es sāku krāsoties tik ka man bij 17 gadi. tik mazām meitenītēm kosmētika izskatās pretīgi
Pievienots  6. jūn 2010 07:22

poga

nu ja velies lai ta meita jau beidzot 9to klasi izskatas jau pec apmeram 25gadigas sievietes un pieprasa silikonu un tu vairs nepazisti savu bernu  - ludzu.piemeri mums tagad ir aizejot uz izlaidumiem. manuprat no bernibas ir jamaca ka dabiskas lietas ir ari skaistas - vai tur spradzite matos vai skaista keitinja.uz svetkiem vel var uzkrasot sartus vaidzinjus un skaistus nadzinjus.viss atkarigs no vides kura berns dzivo.tad jau no 4 gadu vecuma varbut vedam uz solariju bruninat ar ta pa kartigo?skumji ja bernam liek sadus nagus.gribas bimbat
Pievienots 22. jan 2009 16:03

Atbildēt komentāram

Miranda

bimba
Pievienots 22. jan 2009 23:57

poga

nu kaa uz to skatas ne?
Pievienots 23. jan 2009 08:44

Anonīms

Ak, jē - seši gadi un nezinam -atļaut vai neatļaut mākslīgos nagus... Mammucīt, vai tu pati sev esi likusi mākslīgos nagus? Un kādas sajūtas - tās 2,5 stundas sēžot pie manīkīra, vīlējot dabīgo naga slāni nost, paciešot diezgan nepatīkamas sajūtas lampā? Kā tu, pati, domā - vai ir vērts sešgadīgam bērnam to visu paciest... Neaizmirstiet, ka ik pa divāmnedeļām mākslīgajiem nagiem vajadzīga profilakse. Katrā ziņā tas nav lēts prieks. Ja, bērnam ir ļooooti liela vēlēšanās izskatīties savos sešos gados "pieaugušai" aizejiet uz Drogām, nopērkat tur pielīmējamos nadziņus - jau krāsainus,var ari baltus(būs iespēja krāsot), un pamēģiniet. Izvēle pietiekoša, naudiņa netik liela, kā pie manīkīra. Ticiet man, tā svētlaime drīz pāries. Neesmu "galīgais relikts"- pašai ir bērni ( meita un divi dēli) un ir krāsojuši gan matus, gan nagus, gan ragus, - esmu ļāvusi, tagad paši ir izlēmuši, ka tas nav tā vērts. Domāju, ka sešu gadu vēcumā vēl ir tikai un vienīgi bērns- "uzkrāsoties"savā dzimšanas dienā ar mammas lūpu krāsu un gaišām acu ēnam - var droši.
Pievienots 23. jan 2009 04:13

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mana meita arī izgājusi tam visam cauri. Tiesa, 6 gadu vecumā viņa mākslīgos nagus gan vēl negribēja. Ir bērniem domāta kosmētika un ar to arī esam sākuši. pa vidu kādreiz gadās arī kaut kas no pieaugušo sērija, tad mēģinu saudzīgi iebilst, ka vajag tomēr atbilstošu. Esam kopīgi gājušas uz veikalu un izvēlējušās gan pusaudziem domātas nagu lakas, gan tonējošos matu balzāmus. Tiesa, ar krāsošanos cietu fiasko. pati ne īpaši krāsojos, tāpēc arī paraugs nebija. Gāja kā pa celmiem - noskatījās un tik mālē uz sejas. Biju šausmās, bet meita nevienu neklausīja - ne mani, ne draudzeni, ne omi - nevienu. Tad arlaiku kaut kā tas normalizējās un krāsošanās pamazām ieiet normā - vismaz neizskatās piedauzīgi. Reizēm pielīmē mākslīgos nagus, bet tie tiešām traucē un pēc pāris dienām vai ātrāk jau tie ir noņemti (nepērku dārgos, lai nav žēl izmest).
Pievienots 21. feb 2009 17:46

bosiks

Un ko jūs domājat par lētajiem kosmētikas nieciņiem, kas pievienoti dažādiem bērnu žurnāliem un kuru dēļ meitenes grib pirkt Bārbiju un citus žurnālus.
Pievienots 23. jan 2009 07:25

Atbildēt komentāram

Anonīms

Nu šī lēta reklāma uz bērniem ar ir tēmēta - jo viņi vis ātrāk ievēro un vēl ātrāk izved vecākus no pacietības, lai to nopirktu. Un neaizmirstiet, ka ne katram pieaugušam āda ar labprāt draudzējas ar lēto kosmētiku, ko vairs te par bērnam izraisīto alergiju minēt.
Pievienots 21. feb 2009 16:19

Anonīms

Nepatīk! Ir mums bijuši Bārbijžurnāli un vēl kādi. Arī tagad reizēm kaut kas kādam žurnālam ir klāt. Jāskatās, kas tas tāds un kā reaģē bērna āda. Reiz "izbaudījām" "tetovējumu" - nekādi nevarēja dabūt nost, kaut rakstīts bija, ka nomazgājams. Tā bija laba mācība.
Pievienots 21. feb 2009 17:48
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. »

LAPAS KARTE