Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Grutniecibu pazīmes!

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

Sveikas mīļās! Man jums ir jautājums, kādas ir biežākās grūtniecības pazīmes ,pemēram, pirmajās nedēļās, pirmajā mēnesī??
Skatījos googlē, bet tur visur ir viens un tas pats teikts!
 6.aprīlī bija slikta dūša, galva sāpēja, vēmu, bet tas bija tikai tajā dienā, MR bija jābūt 17.aprīlī. bet nekā. 
16.aprīlī un 17.aprīlī vēders sāpēja tā it kā MR laikā tāda stipra velkoša sajūta bija. Krūtis ir sapīgas, jūtīgas!
padalieties ka jums bija.
varbūt esmu stāvoklī!

Ievietots 20. apr 2010 11:10

Ieraksti komentāru
Secība:

ღ♥Gatisٿ Agneseღ♥ ♥Pētersoni♥

Tas jau ir kaa kuram. Man ar pirmo beebi visu laiku griezaas galva no  3 nedeellas liidz 3.5 meenessiem, guleeju ar toksikozi slimniicaa 5 dienas,kruutis palika pilnaakas un saapiigas! Tagad atkal esu staavoklii,nu jau 1.5  meenessi,no sliktas duussas ne minnas,pat kruutis nesaap,pilniigi viss savaadaak,vieniigais ir liela apetiite,un klaat jau 2.700 kg
Pievienots 20. apr 2010 11:21

es pati

ne no šā ne mo tā ļoti bieži uz wc vajadzēja skraidīt. krūtis, vēders - viss kā pirms mr, tikai nesākās un nesākās. aiziej, nopērc testu, tad zināsi diezgan droši. divas svītriņas ir visprecīzākā grūtniecības pazīme
ar otro bebi es pat biju sajaukusi nedēļas, likās, ka mr kavējas, bet vēl nemaz reāli nebija jābūt un vienalga tests parādīja bālu bālu svītriņu.

bosiks

Te ir diezgan izsmeļošs rakstiņš:

Patiesībā, ievadot mammam.lv/tetiem.lv meklētājā (sākumlapas augšā labajā stūrī) var atrast visvisādus  noderīgus rakstgus, padomus un vecāku pieredzi.

Par tavām sajūtām. Vēl ir pāragri spriest, jo krūtis var būt jūtīgas un sāpīgas arī tāpēc, ka tuvoijas mēnešreizes... Man pirmā grūtniecības pazīme ir bieža čurāšana, bet tā gan parādās tikai ap kādu 6., 7. nedēļu (tas, protams, var būt individuāli).

Monēta.

Man atkal bija slikta dusa pirmajos 2menesos un galva griezas biezi...Un krutis sapeja un vederu vilka nepatikami...
Man grutniecibas tests uzradija vienu sarkanu svitrinu un otru bali sarkanu...Pec 2dienam uztaisiju velreiz un bija tas pats!!!Tad nolemu ka jajiet pie ginakologa un tad man pateica ka esmu stavokli...
Pievienots 20. apr 2010 14:08

velnins

vari vel paskatities par pazimem mammam.lv grutnieciba- grutniecibas kalendars..

katrai organisms uznem savadak grutniecibu un pazimes ar ir dazadas.. bet izskatas ka tu esi stavokli..!!
Pievienots 20. apr 2010 14:43

Samii

Katrīna, ja nemaldos, tad Jūs jau vismaz otro reizi šeit rakstāt ko tādu.. ja Jums ik pēc pāris mēnešiem ir tādas sajūtas- slikta dūša, vemšana, tad varbūt tomēr vajag aiziet pie ārsta un pārbaudīties?

Vēl zinu, ka, ja sievietei ļoooti gribās bērniņu un strādā pie tā, tad , laikam, aiz tās lielās gribēšanas katru mēnesi sāk just grūtniecības pazīmes.. slikta dūša, jūtīgas krūtis, utt. Saku pēc savas pieredzes! Ir pat dzirdēts gadījums, kad sieviete 2 gadus centās tikt pie mazā, reiz viņai kavējās mēnešreizes, viņa bija pilnīgi pārliecināta, ka nu beidzot būs, viņai pat piens sāka izdalīties no krūtīm, bet aizejot pie ārsta - nekā.

Mīlēties vajag baudot, katru reizi nedomājot -" a, mok šoreiz sanāks?", tad arī beidzot kādu mēnesi šīs pazīmes izrādīsies patiesas! Vēlu veiksmi!
Pievienots 20. apr 2010 14:50

maaaama

man pirmos 2 menesus nebija nekadu pazimju tikai nebija men. un dazreiz loooti stipri iesapejas veders kadas 10 sekundes..
....tikai velak uzinaju ka tas sapes vareja liecinaat par spontano abortu un ka bija jazino uzreiz arstam....
.bet visss ir OK!
Pievienots 20. apr 2010 14:58

Zemgaliete

Galvenā pazīme-iztrūkstošas m.r.,slikta dūša,un jūtīgas krūtis!
Principā katrai māmiņai savādāk!
Pievienots 20. apr 2010 17:23

Anonīms

Pirmkart jau iztrukstosas MR.
Es uzzinaju ka esmu stavokli tikai 6.ned. jo bija sapes vedera un asinaini izdalijumi,ta ka menesreizes tikai mazak,paradijas un pazuda.Ta ka sapes nepargaja un ik pa laikam paradijas asinis gaidiju kad saksies MR.
tikai tad kad jau vairakas nedelas ta ari nekas nesakas nopirku TESTU,un tests radija divas sarkanas svitrinas.

Ja MR kavejas vairak ka divas nedelas,sataisi testu un aizej pie ginekologa
Pievienots 22. apr 2010 09:59

Sleepyhead

Man bija tieshi taadas pashas paziimes kaa tev, tikai slikta duusha gan nebija, tagad jau 23. nedeelja... Tiku sveikaa cauri bez sliktaas duushas un vemshanaam...
Lai veicas!
Pievienots 23. apr 2010 09:39
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE