Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

pirmais vārdins

padalisiemies pieredze... cik mēnešos Jusu bernins pateica vārdinu mamma vai tētis?

Ievietots 20. apr 2010 08:53

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

kurkulene

manam bernam 8 menesi...saka mamma, mamm, mamm mamm mamm, bet nu nezinu gan cik tas ir nopietni, bet ikreiz kad vina sauc itka mammu esmu klat un samiloju
Pievienots 20. apr 2010 10:03

Atbildēt komentāram

maminaaaa

manejam bus jau 10 menesisi bet vel mani nesauc pa mammu, kaut gan loti gaidu v
Pievienots 20. apr 2010 10:04

ღ♥Gatisٿ Agneseღ♥ ♥Pētersoni♥

8 meenessos muusu peka teica teete, 10 meenessos mamma!
Pievienots 20. apr 2010 10:52

Atbildēt komentāram

kurkulene

tad nakosais buus braliitis ta saka, ja berna pimais vardins ir tetis tad - bralitis, ja mamma - tad masina nopietni jau nav, bet visnotal interesanti
Pievienots 20. apr 2010 11:42

ღ♥Gatisٿ Agneseღ♥ ♥Pētersoni♥

Skatiisimies,tagad esmu 1.5 gruutnieciibas meenesii! Varbuut tiessaam buus braaliitis Seliinai
Pievienots 20. apr 2010 12:14

Mammmux

Mans puika biki pāri par 7iem mēnešiem sāka teikt mammīīī-un joprojām mani tā sauc,kaut gan bez problēmām prot pateikt-mamma...nu jau ir gandrīz 2gadiņi...
Pievienots 20. apr 2010 13:10

Atbildēt komentāram

ZuzE

Meitiņa uz 7,5 mēnešiem sāka teikt vārdiņu -mamma! tgd kā pieceļas kājiņas pie gultas tā - mamm,mamm, mamm
Pievienots 20. apr 2010 13:12

Atbildēt komentāram

Monēta.

delinam ir tagad gadins un vins saka mamma,teta,vau,vau!!! A saka teikt mamma kad bija 8menesi at teta saka teikt kad bija 9men!!!!
Pievienots 20. apr 2010 13:59

Atbildēt komentāram

piepiite

manam bernam pirmais vardinjsh bija bebis aptuveni 7 menesos
Pievienots 24. apr 2010 17:55

Atbildēt komentāram

mes esam loti laimigi.= - )

mana princesite pirmo reizi mamm teica 3 mēnesīšos.. 
Pievienots 24. apr 2010 18:04

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE