Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

potes mazajiem

Sweikas,man 21.aprili bus keizars,un jau labu laiku domaju par potem ko mazajam slimnica potes...man lika nopirkt tadu K vitaminu-varbut kadai maminjai ari bija japerk,un varat pastastit ka mazais to uznema?kadas potes atlavat?ka berninjs jutas pec tam??

jau ieprieks,Paldies

Ievietots 18. apr 2010 22:39

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Monēta.

Nu es atlavu savam delinam potet potes slimnica.Sanemam 2.potes! Nu izmainas nebija nekadas nebija nedz apsartis nekadas izmainas nebija!!!Labak uztaisit slimnica neka poliklinika,jo kamer esi slimnica tikmer dakteri skatas berninu un ja nu kkas ir apsartis vai savadak DAKTERI parupesies pa berninu....!!!!Tas ir manas domas!!!
Lai jums veicas rit!!! Apsveicu
man ar bija keizers nekas trakas tur nav!!!!
Pievienots 20. apr 2010 14:18

Atbildēt komentāram

maaaama

man ari bija japerk k vitamins bet vinu man liekas nepoteja bet mute ar kkadu spriciti pilinaja..vismaz uz kastites ta bija paradits!...
....atlavu visas potes jo tas pirmaas manuprat tiesaam vajag!!
Pievienots 20. apr 2010 14:26

Atbildēt komentāram

velnins

esmu dzirdejusi ka visam kam ir keizers vajag ka vitaminu.. mums slimnica uzstaisija tikai tuberkolozes poti un panema asens analizes par iedzimtajam slimibam..  Labak lai taisa slimnica kamer vel maz tur tomer ta vide labaka.. un bus drosak.. arsti pieskatis ja kas.. man pec potes maza bija mieriga .. nekadas vainas nebija
Pievienots 20. apr 2010 14:39

Atbildēt komentāram

maaaama

man nebija keizars bet k vitaminu vajadzeja!
Pievienots 20. apr 2010 14:52

Monēta.

Man gan nevaidzeja nekadus vitaminus pirkt!!!
Pievienots 20. apr 2010 14:54

nessija

Man nekādus vitamīnus neprasīja pirkt. Un no potēm atteicos. Tikko dzimušam bērniņam taču vēl itin nekas nav zināms par veselības stāvokli un iedzimtām problēmām - kā tādus vispār drīkst potēt? Palasiet te citu mammu pieredzi: 
Pievienots 22. apr 2010 11:28

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE