Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

Mammas Norvēgijā?

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

Vai ir kāda mamma un bērns, kas dzīvotu Norvēgijā? Nav mums kompānijas

Ievietots 18. apr 2010 14:14

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Pippi

mes dzivojam Eidsvoll miestina.Man ir tris bernini 12gadi,driz bus divi gadi un driz bus viens gads.Ari velamies kompaniju.
Pievienots 18. apr 2010 15:03

Anonīms

Vakar bijām Eidsvoll, bet tas sanāk patālu- mašīna pa dienu vīram uz darbu.
Pievienots 22. apr 2010 14:36

pele

Dzīvojam mazā ciematiņā Laerdal.Meita iet pirmajā klasītē.
Pievienots 18. apr 2010 16:13

katnisa

arii ir doma uz Laerdal aizbraukt!
Pievienots 18. apr 2010 16:40

visu to labāko 2010 gadā

Sakiet mammas,kuras jau ir ar saviem bērniņiem Norgē,kā jums gāja ar bērnu iekārtošanu dārziņā vai skolā tur,ko paši bērni saka? Liet tāda,ka mums arī tur jābrauc,bet bailes māc,kā bērni tur iedzīvosies,kāda vietējo attieksme,padalieties pieredzē.lūdzu....
Pievienots 20. apr 2010 18:39

Anonīms

Man uz Norvēģiju ir aizbraukusi gan radu ģimene, gan kolēģe ar bērnu 4.klses skolēnu. Un kas nu kas bet par skolu tur ir vislabākās atsauksmes.
1) Viņas puikam šeit Latvijā visu laiku skolā bija uzvedības problēmas, tur ar bērnu strādā - pozitīvi motivējot, nevis strostējot un barot.
2) uz vienu skolotāju ir 1-2 bērni adopcijas laikā. Viņi dara visu, lai bērns iejustos un saprastu!!
3) Arī vēlāk (pēc adoptācijas laika) klases ir nelielas, līdz 12-15 bērniem.utt
Mūsu zemes skolotāja ir pieradusi, ka skolā dresē kā kārtīgus mietpilsoņus - ar mietu, tāpēc viņai liekas, ka Norvēģijas skolā mācīties ir ļoti.
4) Bērni mācās pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās. TRĒDIENAS SKOLĀ IR BRĪVDIENAS!Arī brīvlaiki ir garāki un biežāk!
 Visā visumā viņi ir sajūsmā! Es pati esmu no tiem, kas laikam nekad neaizbrauks no šīs zemes, bet Norvēģija ir tā vieta, kur bērnu dēļ, ja vajadzētu un vīrs gribētu braukt prom, es piekristu, aci nepamirkšķinot. Man tas ir ļoti svarīgi, lai bērni jūtas labi!
Pievienots 20. apr 2010 21:08

Zaķēns. Lauviņa

Es uz Norvēģiju atbraucu pagājušo gadu . Man ir meitina 4 gadi . pieteicam darzinu un ejam jau divus mēnešus no darziņa ir ļoti jaukas atsauksmes ja tu neproi norvēgu valodu  tev pieaicina tulku . Dārziņi ir  pavisam savādāki nekā latvijā . Viņus te nebaro  jāgatavo kartru dienu  matboxu . nu ta vēl daudzkas  savādāks un nepierastāks..Mums  lētais dārziņš bet  ir dārgāki un līdzīgi latvijas dārziņiem.
Pievienots 21. apr 2010 14:08

Anonīms

mes dzivojam Oslo,manam delinjam gadins un 4 men. labrat iegutu jaunus draugus
Pievienots 18. apr 2010 19:14

Zaķēns. Lauviņa

Mēs esam no strommenes meitiņia čertri gadiņi ar vēlamies draugus atrast...
Pievienots 21. apr 2010 14:09

Zaķēns. Lauviņa

Mēs esam no strommenes meitiņia čertri gadiņi ar vēlamies draugus atrast...
Pievienots 21. apr 2010 14:09

Anonīms

Es esmu Skarnes- der arī Arnes...
Pievienots 22. apr 2010 14:35

LAPAS KARTE