Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

ūdens zīdainim..

vai drīkst dod tikko dzimušam bērniņam negāzēto veikala ūdeni? mums mājās pat novārīts ir tik rūsains , ka nosēžas pedelītes dibenā, ka tādu jau nedosim, bet padzerties mazulim vajaga..

Ievietots 15. apr 2010 14:01

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

boob


Ja barojat ar krūti, tad ūdeni mazulim nevajag. Jo piens, ko dzer ēdienreizes sākumā ir kā dzeramais.
Veikala pudelēs ūdeni var dot, tikai uzmanīgi jāpaskatās, cik daudz sodium (sāls un citi minerāļi) tājā ir. Atrodiet to, kur vismazāk.
Pievienots 15. apr 2010 14:42

Atbildēt komentāram

Anonīms

Nepateikšu kuras firmas, bet ir lielveikali kuros pie zīdaiņu precēm stāv arī ūdens pudeles kas esot domātas tieši zīdaiņiem.
Pievienots 15. apr 2010 18:03

Atbildēt komentāram

maaaama


aptiekas noteikti ir udens zidainiem!
Pievienots 15. apr 2010 18:29

Atbildēt komentāram

katnisa


Es devu negazeto veikala uudeni,tikai novaariitu.
Pievienots 21. apr 2010 20:06

Atbildēt komentāram

test
Pievienots 15. jūl 13:40

Atbildēt komentāram

Kivičš

čau, te kivičš
Pievienots 15. jūl 14:17

Atbildēt komentāram

Zinošā mamma

Laba diena! Saprotu, ka jautājums ir vecs, bet varbūt kādai vēl noderēs atbilde. Ūdeni bērnam līdz 6 mēnešiem un pat ilgāt nedrīkst dot. Ja ir krūts barošana, tad piens sastāv uz 87% no ūdens. Ūdens skalo nost zarnu miklofloru (var rasties problēmas ar gremošanu), ka arī ir liels ienaidnieks krūts barošanai, jo aizpilda kunģi un bērns jūt vitus sāta sajūtu, sāk ēst mazāk. Minerālūdens no veikaliem satur pārāk daudz sāļu! Tas var būt pat bīstami, jo mazuļa nieres nespēj pārstrādāt tik daudz sāļu. Kad ievēdīsiet piebarojumu un tās būs kādas 2-3 reizes dienā, tad var no krūzītes (ne pudeles, jo traucē krūts barošanai) dod padzerties. Tas vairāk iepazīšanai. Līdz 3 gadiem ir rekomendēts dod tikai parasto ūdeni.
Pievienots 30. jūl 07:47

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE