Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Uzsākt piebarošanu

Sveikas, māmiņas. Interesējos, no kāda vecuma jūs uzsākāt sava mazuļa piebarošanu. Kas bija pirmais, ko izmēģinājāt, cik daudz un bieži devāt un kāda bija reakcija. Jau no dzimšanas ēdam Aptamil1 un drīz būs 4 mēneši.

Ievietots 14. apr 2010 06:53

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Saku dot nesalitu spekiti- standzinas,lai nenorij, bet sukaa.
Krekerishus bez garshas, kas domati siera galdam.
Vari nomainit Aptamil uz lielaku numurinu. Ja berns izsalcis. Es lietoju tai vecuma Aptamil2.
Pievienots 14. apr 2010 08:46

Atbildēt komentāram

Anonīms

Un no pusgada jau eda visu no musu galda. Bija zobini, vareja koshlat.  Izsalkusi bija vienmer. Tagad ari- pamodisies no miega, ja smarzos pusdienas galda.
Pievienots 14. apr 2010 08:59

mūsējai tagad būs 8 mēn un ēd ar gandrīz visu ko mēs.. 

nedodam vēl makaronu, salātus.. nu tādas lietas, bet sautējumus, mājas gatavotus biezeņus, liesu gaļu, banānu, jogurtus...uuuij daudz ko..

saldumus gan tā nē, no saldumiem vienīgais selgas cepumi clasic..tas ar viss..
Pievienots 14. apr 2010 15:17

Anonīms

un kā ar dārzenīšiem un augļiem? Kurus pirmos izmēģinājāt un cik daudz?
Pievienots 14. apr 2010 12:59

Atbildēt komentāram

katnisa

Megjinaju no 4 meeneshiem biezeni dot,veel isti nemaaceejas eest,riistijaas.
Tagad no 5 meeneshiem eed pluumju un bumbieru biezenisus veikalaa pirktos.Un pati vaaru kjirbi ar kartupeli.
Aa un veel riisu putrinju ar banaanu Nestlei taada ar bifidobakterijaam. Bet nu taa normas robezhaas,paarsvaraa jau Similac1 veel iet!
Pievienots 21. apr 2010 20:13

''''''

Ar cepumiem un speķi sākt, nezinu vai ir vērts tā riskēt... labāk jau sākt ar dārzeņiem un augļiem... Sākumā katru dārzeni atsevišķi 2-3 dienas pēc kārtas, pa pāris karotītēm dienā, tad vari sākt jaukt kopā dažādus dāzeņus... Tas pats ar augļiem... sākumā pa vienam, tad var vairākus kopā...
Pievienots 14. apr 2010 14:20

Atbildēt komentāram

Anonīms

Saulit! Pajauta savai vecmamai- ko vina berninam ir devusi pirmo. Bus gan spekitis, gan maizite iesieta draninaa, kuru sukat maneklisha vieta.
Pievienots 14. apr 2010 17:12

agsa

un tad no tik stipra ēdieniņa kā rupjmaizīte un speķītis tiek sabojāts žulcpūslītis, kas gan par sevi liek manīt lielā vecuma , bez tam liekais svars raksturīgs, tātad vielmaiņu pabojā, tā lūk- saudzēsim savu bērnu vēderiņus
Pievienots 15. apr 2010 08:23

Anonīms

Vinai tevs ir dziednieks. Domaju, ka zina ko dara.
 Mums te nav rupjmaizes, bet spekiti nesalitu pirku polu veikala.
Man jau viens 16 gadigs ir izaudzis. Abi veseligi un labi berni.
Pievienots 15. apr 2010 15:05

iiiiii

saja jautajuma labak konsultejies ar savu arstu vins noteiks kad uzsakt piebarosanu, jo citiem berniem piebarosanu uzsak tik 6men.
Pievienots 22. apr 2010 06:10

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mums ir pilni 4 mēneši. Svarā pieņemamies stabili tāpēc dakterīte ieteica nepiebarot,jo pilnīgi pietiek ar manu pienu.
Pievienots 22. apr 2010 07:33

Anonīms

Es mazo sāku piebarot 4 mēnešos, jo daktere atļāva. Piebatrojumu mazā ed jau 3 nedēļas, sāku es ar banānu (1-2 karotītes dienā, vienā ēdienreizē), jo tas ir salds un labi rijas, pēc tam pieliku ķirbi (vienu pašu ķirbi neēda, spļāva ārā), ar laiku banāna daudzumu samazināju palielinot ķirbi. Tagad mazā pusdienās apēd 70 gramus (ml) biezeni un vēl 70 - 100 ml putras (Aptamil1). Biezeņus vāru pati un ar blanderi samiksēju.
Pievienots 22. apr 2010 11:33

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE