Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

nak zobini

Sveiki.Mums ir 8.5 menesi un nak aukšejie zobini,bet iskatas ka iet ar sapem,jo palika loti ņitiga un pa nakti mostas pec katras stundinas.Gribeju paprasit vai kada ir lietojusi specialo smeriti smaganam?Vai vina kauko palidz.Mums apakšejie zobini izgaja bez problemam nepamanot.

Ievietots 9. apr 2010 06:29

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

mums,kad nāca zobiņi katru reizi smērēju smērīti,viņa atvēsina tās smaganas un nav tik sāpīgi.es vēl devu aukstās tās mantiņas kas domātas lai mazais košļā kad nāk zobiņi.vairāk jau sāp tie zobiņi ,ja nāk reizē uzreiz vairāki.ja baigi tiešām sāp paņem pasmērē ar to smērīti,viņa jau nav kaitīga.
Pievienots  9. apr 2010 07:06

Atbildēt komentāram

beizot esam tris

a kads nosaukums tai smerei?es jau dodu vinai tas mantinas kozlat,vina kad kozla pectam sak raudat.
Pievienots  9. apr 2010 07:09

Sima ,Simčiks

aptieka piedavas vairakas,bet es savam mazulim lietoju Kamistad Baby,ari naca gruti
Pievienots  9. apr 2010 07:30

Anonīms

kamistad baby.labāk ņem šo ir arī tikai kamistad bet tas ir stiprāks un nav tik garšīgs kā kamistad baby ir vairāk salds un garšīgāks,man mazai tas ļoti patika.
Pievienots  9. apr 2010 08:26

ibio

Dentinox - Gel 

saucās ziede! Ir gan labāk, mums viņai nāca  zobi sānos pirmie - 7,5 mēn, tie kas parasti bērniem nāk 1,5-2 gadu vecumā. Mocījās un psihoja un kliedza. Sākām šo ziedi lietot un palika mierīgāks bērns - kā ieraudzīja, ka nāku ar ziedi, atplauka uzreiz smaidā

Jālieto 2-3 dienā, pēdējo reizi vislabāk pirms gulētiešanas. Un galvenais pēc ēšanas.

Un par tām mantiņām - mūsējo primadonnu tādas vispār neinteresēja, viņa spītīgi grauza gultas malu
Pievienots  9. apr 2010 07:27

Atbildēt komentāram

kroksis

Dentinox un Kamistad, pēc manām domām ir labākās. Calgel galīgi neiesaku.
Pievienots  9. apr 2010 07:45

Atbildēt komentāram

beizot esam tris

paldies,cerams ka palidzes
Pievienots  9. apr 2010 09:50

Atbildēt komentāram

beizot esam tris

paldies,cerams ka palidzes
Pievienots  9. apr 2010 09:50

Atbildēt komentāram

Anonīms

Nepalidz. Izmeginajam visas.
Pievienots  9. apr 2010 19:39

Atbildēt komentāram

Anonīms

Dod patikami mikstu sedzinu vai salvetiti koshlat. 
Specialas mantas nevajag- vari jebkuras ielikt saldetava atvesinat.
Pievienots  9. apr 2010 19:41

Atbildēt komentāram

beizot esam tris

Nopirku vakar smeri,sodien nakts bija guleta labak.
Pievienots 10. apr 2010 04:34

Atbildēt komentāram

ibio

Nu re, sanāca...priecājamies kopā ar jums
Pievienots 10. apr 2010 06:24

kroksis

Prieks.
Labi, ka izdevās.... Pa visiem kopā tomēr vieglāk....
Pievienots 10. apr 2010 07:35

Baibina

manam ari nak zobini bet pa dienu bety nakti ka pus devonos aiziet gulet ta norita tikai mostas  pa dienu nikigs
Pievienots 22. apr 2010 11:38

$$$$$

Jā, ar t0 zobu līšanu ir kā ir. Manam vecākajam dēlam nebija nekādu problēmu, pat nepamanījām kā izlīda zobiņi. Bet meitiņai gan ir sliktāk. Mums jau ir septiņi mēnesīši un nu jau ptro mēnesi mokamies ar zobu sāpēm un pat temperatūra liela. Daktere jau izrakstīja antibjotikus, kaut arī negribas tos dot, jo ie slikta pieredze, bet citu izeju jau vairs neredzu,jo mazajai no zobiņiem iesnas un kakls sāp. Vispār smagi mums iet...
Pievienots 10. apr 2010 10:52

Atbildēt komentāram

kroksis

Antibiotiķi tāpat nepalīdzēs. Tikai pēc tam biežāk slimos.
Pievienots 10. apr 2010 12:55

llllllllll

iesaku nurofen berniem, jo mums tas smeriites ar nemaz nepalidzeja, bet ar nurofenu pirms guletiesanas viss ok...
Pievienots 22. apr 2010 17:24

agnese

mē slietojam kamistad baby,nezinu vai palīdz.Mums 8 mēn un 6 dienas,apakšējie vidējie iznāca bez īpašām sāpēm,mazliet niķīgāks bija,bet šonakt nakst nengulēta ,parādījās iesnas un no rīta pamanu,ka izšķēlies sānu zobs,bet es skatos,ka pēc pāris dienām būsa arī priekšējie augšējie zobi,kaut kāda secība sajukusi.Traki raud tā no visas sirds,ka tiešām sāp un iemig ar ar grūtībām

Pievienots 11. apr 2010 15:02

Atbildēt komentāram

ibio

o! Tātad viss skaidrs man ar! Jo - iesnas un temperatūra mums ar tikko bija un tagad kā 8tie iznāca beidzot apakšējie priekšas zobi! Tātad - bērns saslima arī no tā, ka apakšējie zobi nāca!
Pievienots 11. apr 2010 17:03
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE